Justin

Model Justin to klasyka i nowoczesność w jednym. Okulary przeciwsłoneczne są zabawne i nieco odważne. Kochają je zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Lekko sportowy charakter i rozmiar sprawiają, że w idealny sposób podkreślają styl. Wybierając ten produkt z pewnością nie pożałujesz. Ich półprzezroczyste lub kolorowe oprawy, doskonałe soczewki oraz gumowe wykończenia, to tylko kilka z wielu atutów, które posiadają poszczególne modele. Charakteryzuje je także kształt, odporny materiał, specyficzna szerokość mostka i rozmiar. Obecnie w naszej ofercie znajdziesz wiele wersji okularów Ray-Ban Justin w różnych wariantach i kolorach.

Modne, praktyczne i markowe - okulary Ray Ban Justin

W kształcie i wyglądzie modelu marki Ray-Ban Justin łatwo doszukać się podobieństw do klasycznego Wayfarera. Różnica to większe oprawki i prostokątne soczewki, jakie ma Justin. W opinii wielu użytkowników model ten ma kształt, który jest bardzo wygodny i przyjemny w noszeniu - można go nosić bez względu na płeć. Wystarczy wybrać swój rozmiar. Szczęśliwi nabywcy twierdzą też, że produkt idealna sprawdza się w każdej sytuacji - w mieście, na wycieczce w górach i na plaży. Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban Justin bardzo dobrze chronią przed blaskiem słonecznym. Charakteryzuje je polaryzacja, która jest szczególnie istotna dla kierowców. Plusem jest także rewelacyjne wykończenie i świeży design. Ten typ jest dopracowany w każdym calu. Jego szkła dostępne są w wielu ciekawych kolorach (czarny, szary, brązowy). Jeśli masz ochotę na bardziej stonowaną wersję, to polecamy Ci te szare lub czarne okulary. Natomiast na imprezę z przyjaciółmi, ciekawym rozwiązaniem będzie niebieski lub srebrny kolor soczewki.

Wszystkie modele okularów Ray-Ban Justin są bardzo odporne na porysowanie czy pęknięcie ze względu na materiał wykonania. Dzięki filtrowi UV zyskasz maksymalną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV-B i UV-A. Ponadto obraz jest ostry, a kolor nasycony barwami. Odporne oprawki to nie wszystko. Do okularów Justin marki Ray Ban dopasujesz wygodne etui, a jeżeli to konieczne możliwy jest ich zwrot lub wymiana na inny rodzaj. To same zalety!