Justin

Model Justin to klasyka i nowoczesność w jednym. Są zabawne i nieco odważne. Kochają je zarówno mężczyźni jak i kobiety. Ich lekko sportowy charakter sprawia, że w idealny sposób podkreślają styl. Jeśli jeszcze ich nie miałeś, to obiecujemy, że z pewnością nie pożałujesz. Ich półprzezroczyste lub kolorowe oprawy, doskonałe soczewki oraz gumowe wykończenia, to tylko kilka z wielu atutów, które posiadają poszczególne modele. Obecnie w naszej ofercie znajduje się całkiem spory wybór okularów Ray-Ban Justin w różnych wariantach i kolorach. Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą.

 


W kształcie i wyglądzie modelu Ray-Ban Justin łatwo doszukać się podobieństw do klasycznego Wayfarera. Różnica polega na większych oprawka i prostokątnych soczewkach, które posiada Justin. W opinii wielu użytkowników, model ten jest bardzo wygodny i przyjemny w noszeniu. Szczęśliwi ich nabywcy twierdzą też, że idealnie sprawdzają się one w prawie wszystkich sytuacjach, w których mogą je nosić – w mieście, na wycieczce w góry, na plaży. Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban Justin bardzo dobrze chronią przed blaskiem słonecznym i świetlnym. Kolejną ich zaletą jest rewelacyjne wykończenie i świeży design. Typ ten po prostu jest idealnie skonstruowany i absolutnie dopracowany. Szkła, które posiada, dostępne są w wielu ciekawych kolorach. Jeśli masz ochotę na bardziej stonowaną wersję, to polecamy Ci te szare lub czarne. Natomiast na imprezę z przyjaciółmi, ciekawym rozwiązaniem będą te o niebieskich lub srebrnych soczewkach. W przypadku, gdy poszukujesz czegoś naprawdę oryginalnego, to polecamy również zaszaleć z oprawkami. W naszej ofercie znajdują się bardzo ekstrawaganckie ich kolory i wzory.

 

Wszystkie modele okularów Ray-Ban Justin są bardzo odporne na porysowania czy pęknięcia. Dodatkowo, dzięki filtrowi UV, które posiadają, zyskasz maksymalną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV-B i UV-A. Ponadto obraz jaki widzimy przez ich soczewki jest ostry i bardzo nasycony barwami. Okulary z tymże atutem idealnie sprawdzają się na przykład zimą - na śniegu podczas jazdy na nartach, w czasie jazdy samochodem - w każdych warunkach atmosferycznych lub podczas pobytu na zewnątrz w bardzo słoneczne dni. Serdecznie polecamy okulary Ray-Ban, a w razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji.