Aviator

Okulary przeciwsłoneczne Ray Ban Aviator to jeden z najbardziej znanych i kultowych modeli okularów przeciwsłonecznych na świecie. Kształt oprawki, jaką mają tak zwane pilotki rozpoznaje praktycznie każdy - bez względu na płeć. To absolutny klasyk wśród okularów przeciwsłonecznych - zarówno, jeżeli chodzi o modele męskie, jak i damskie. Pierwotnie stworzono go z myślą o amerykańskich lotnikach, aby ze względu na wykorzystane filtry chronił ich przed odbiciami światła na dużych wysokościach i zapewniał im wyraźny obraz w polu widzenia. Początkowo też okulary przeciwsłoneczne Aviator produkowano z użyciem tworzywa sztucznego. Jednakże w 1937 roku zmieniono materiał i do dnia dzisiejszego Aviatory to okulary, które charakteryzują się cienkim, metalowym obramowaniem.

Model Aviator cechują również duże szkła, które przypominają krople wody. To najpopularniejszy kształt i rozmiar, jeżeli chodzi o soczewki, jakie mają pilotki - choć obecnie w ofercie marki Ray-Ban znajdują się także wersje oprawki mniej zasłaniającej twarz. Kształt oprawki, jeżeli chodzi o okulary Aviator jest bardzo uniwersalny, dlatego też będzie pasował do prawie każdej twarzy. W naszej ofercie można znaleźć klasyczne modele okularów, które proponuje marka Ray-Ban Aviator, jak i ich odmiany, takie jak na przykład Carbon, Outdoorsman czy Youngster. Tym, co odróżnia te produkty od siebie jest przede wszystkim nieco inny kształt, grubość oprawki czy kolor soczewki. Znajdziesz zarówno model brązowy, jak i szary, co oznacza, że marka przygotowała produkty dla każdego. Popularne są Aviatory, w których zastosowano nie tylko standardowe filtry, ale dodatkowo uwzględniona została polaryzacja. Wykorzystanie soczewek, które są polaryzacyjne przekłada się na bezpieczną jazdę. Ten rodzaj okularów jest więc stworzony dla fanów motoryzacji.

Co sprawiło, że okulary przeciwsłoneczne Aviator stały się tak popularne?

Przełomowym momentem dla okularów, którymi są pilotki był rok 1986. W tym czasie do kin wszedł film pod tytułem „Top Gun” z młodym Tomem Cruisem w roli głównej i to właśnie od tego momentu mężczyźni zaczęli się nimi bardziej interesować. Kształt oprawki został wówczas rozsławiony na cały świat. Jednakże nie tylko mężczyźni kochają kultowe okulary przeciwsłoneczne, jakimi są pilotki. Są one uwielbiane bez względu na płeć. Kobiety bardzo często sięgają po tego typu okulary - do stylizacji codziennych i eleganckich. Obecnie też coraz więcej młodych ludzi nosi na ten typ okularów marki Ray Ban - nie tylko ze względu na ich bezpieczeństwo i filtry. Wpływa na to fakt, że okulary przeciwsłoneczne Aviator są bardzo wygodne i pasują do praktyczne każdej okazji oraz stylu. Pilotki można zestawiać zarówno ze sportowymi stylizacjami, jak i z eleganckim outfitem. Ponadto tego typu okulary świetnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, na plaży oraz w innych miejscach, gdzie promienie słoneczne dają się we znaki. Wystarczy wybrać okulary, które zostały wyposażone w typ soczewek polaryzacyjnych. Takie pilotki polaryzacyjne warto zawsze mieć przy sobie w trakcie podróży. A co zrobić z nimi gdy słońce zajdzie? Zawsze można schować okulary przeciwsłoneczne lub zawiesić na dekolcie bluzki czy koszuli, dodając sobie nieco luźniejszego stylu.

Okulary Aviator - dla kogo i na jaką okazję będzie odpowiedni kultowy model marki Ray Ban?

Model Ray Ban Aviator to jeden z najpopularniejszych produktów, które ma w swojej ofercie marka Ray Ban. Okazuje się, że pilotki pasują nie tylko młodszemu pokoleniu, jak sądzi wiele osób. Często użytkownikami są także osoby dojrzałe, które kochają klasykę i stylowy wygląd nie tylko w formalnych sytuacjach, ale również na co dzień. Oprawki są ponadczasowe i pasują praktycznie do każdego kształtu twarzy. Co więcej, sprawdzą się one zarówno jako oprawki męskie, jak i damskie. Są popularne właśnie ze względu na dość sporą uniwersalność. Wystarczy tak naprawdę wybrać kolor oprawki i soczewek. Wśród chętnie wybieranych produktów można znaleźć klasyczny rodzaj Aviatorów, w których oprawki są złote lub srebrne. Nie brakuje jednak propozycji, gdzie kolor oprawki jest nietypowy - niebieski, różowy lub dymiony szary. Można więc wybrać rodzaj okularów, uwzględniając płeć użytkownika. Kolor oprawki to jednak nie wszystko.

Szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych Ray Ban Aviator - atrakcyjna cena i szybka dostawa

W naszej ofercie online znajdą Państwo okulary Aviator z różnymi szkłami - gradalnymi i lustrzanym, zielonymi, brązowymi lub szarymi, z polaryzacją lub bez. Te również mogą mieć zupełnie inny kolor, chociaż materiał ich wykonania jest zawsze ten sam - wyjątkowo wytrzymały, jak przystało dla tej marki. Każdy znajdzie u nas idealny rodzaj okularów, który dodatkowo wyróżnia atrakcyjna cena. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą okularów przeciwsłonecznych Ray-Ban Aviator! Strona online daje możliwość zamówienia okularów - bez względu na płeć, kolor oprawek i rodzaj modeli. Decydując się na zakup online, dostawa będzie u Ciebie w krótkim czasie. Jeżeli jednak interesuje Cię atrakcyjna cena, a nie nie możesz czekać aż dotrze dostawa - odwiedź nasze punkty stacjonarne. Tam również znajdziesz szeroki wybór, jeżeli chodzi o okulary przeciwsłoneczne Aviator, a także otrzymasz pomoc w ich wyborze.