content
  • +48 533 363 565
    +48 71 757 53 88
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Znajdź najbliższy salon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
O firmie

Soczewki24 to salony optyczne zlokalizowane w popularnych centrach handlowych w całej Polsce oraz sklep internetowy. Nasza oferta obejmuje sprzedaż okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz soczewek kontaktowych i akcesoriów związanych z ich pielęgnacją. Naszym priorytetem są zdrowe oczy naszych klientów oraz ich zadowolenie z dokonanych zakupów. Z tego powodu proponujemy tylko wysokiej jakości produkty najlepszych w branży optycznej dostawców polskich i zagranicznych. W salonach stacjonarnych prowadzonych pod marką Soczewki24 i Viu Viu Optica wykonujemy również badania wzroku w nowocześnie wyposażonych gabinetach, aby dobrać odpowiednią korekcję okularową lub dopasować właściwe soczewki kontaktowe.

Stawiamy na dobór oprawek korekcyjnych oraz okularów przeciwsłonecznych do typu urody, kształtu twarzy klienta oraz prowadzonego przez niego stylu życia. Rozumiemy, że dzisiaj noszenie okularów nie musi być przykrą koniecznością. Dobrze dobrane oprawki mogą stać się atutem, modnym dodatkiem podkreślającym styl i osobowość osoby, która je nosi. Dlatego zapewniamy naszym klientom dostęp do najnowszych kolekcji opraw znanych marek, jak Ray-Ban, GUESS, TommyHilfiger, i zapewniamy obsługę wykwalifikowanego personelu, który służy pomocą przy dokonywaniu wyboru.

Naszym klientom zapewniamy również szeroki wybór soczewek kontaktowych produkowanych przez Johnson&Johnson, Bausch&Lomb, Alcon, a także płynów do ich pielęgnacji. W ofercie posiadamy soczewki sferyczne oraz specjalistyczne soczewki toryczne dla osób z astygmatyzmem i soczewki multifokalne dla osób z prezbiopią. Soczewki kontaktowe można kupić zarówno w naszych salonach stacjonarnych jak i w sklepie internetowym. Asortyment e-sklepu Soczewki24.pl uzupełniają popularne modele okularów przeciwsłonecznych oraz opraw korekcyjnych. Zapraszamy na zakupy do naszych salonów oraz do sklepu internetowego! Zespół Soczewki24

-----------------------------
Dane firmy:
AVIS Wojciech Kurpiel
ul. Okrzei 68
55-080 Kąty Wrocławskie
NIP 896-122-97-59 REGON 020065001

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl