Soczewki iWear

Soczewki iWear pozwalają na uzyskiwanie doskonałej ostrości wzroku. Dzięki dodatkowym składnikom nawilżającym, możliwe jest noszenie ich w "trybie przedłużonym". Wysokiej jakości soczewki kontaktowe dostępne są w atrakcyjnych cenach, co doceniane jest przez wielu użytkowników tej formy korekcji wzroku. Polecamy zarówno soczewki jednodniowe, jak i soczewki dwutygodniowe oraz soczewki miesięczne. Tryb noszenia należy dobrać w zależności od zaleceń lekarza oraz indywidualnych preferencji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą soczewek iWear.

 

 • Jakie są rodzaje odpowiedników soczewek iWear?

  W sklepie internetowym Soczewki24 znajdziesz odpowiedniki marki iWear. Do wyboru dostępne są szkła kontaktowe jednodniowe - np. Clariti 1-day, a także miesięczne - między innymi Air Optix Aqua, więc z łatwością dopasujesz coś do swojej wady wzroku. Podczas zakupów warto zwrócić uwagę również na wielkość opakowania. Mniejsze sprawdzą się szczególnie u osób, które używają szkieł kontaktowych okazjonalnie (naprzemiennie z okularami korekcyjnymi). Z kolei osoby, które zakładają soczewki codziennie, mogą wybrać ekonomiczne, większe opakowania.
 • Jak dbać o higienę odpowiedników soczewek iWear?

  Soczewki jednodniowe przeznaczone są do jednorazowego użytku. Oznacza to, że po ściągnięciu należy wyrzucić je do kosza. Do pielęgnacji i higieny soczewek dwutygodniowych i miesięcznych niezbędne są akcesoria, takie jak płyn do soczewek i pojemnik na szkła. Soczewki należy ściągać na noc i przechowywać w pojemniku wypełnionym płynem.
 • Czy muszę nawilżać oczy nosząc odpowiedniki soczewek iWear?

  Soczewki odpowiadające produktom iWear zapewniają dobre nawilżenie oczu. Jeśli zmagasz się z problemem podrażnionych i wysuszonych oczu, warto dodatkowo stosować krople nawilżające z kwasem hialuronowym.
 • Na co uważać nosząc odpowiedniki soczewek iWear?

  Podczas zakładania i ściągania soczewek kluczowe znaczenie ma higiena rąk. Nigdy nie dotykaj oczu brudnymi rękami. Dostające się do oka zanieczyszczenia mogą być przyczyną poważnych stanów zapalnych. Pamiętaj o właściwym przechowywaniu soczewek dwutygodniowych i miesięcznych. Ściągaj soczewki przed snem, aby zapewnić oczom odpoczynek.
 • Czy osoby starsze mogą nosić odpowiedniki iWear?

  Wiek nie jest przeciwwskazaniem do noszenia soczewek. Kluczowe jest jedynie dopasowanie mocy szkieł do wady wzroku.
 • Czy mogę używać odpowiedników soczewek iWear i pracować przy komputerze?

  Soczewki będące odpowiednikami iWear zapewniają dobre nawilżenie i wysoki komfortu użytkowania nawet przez kilkanaście godzin. Mimo tego osobom pracującym przy komputerze więcej niż 3 godziny dziennie polecamy okulary korekcyjne (najlepiej te ze specjalną powłoką chroniącą oczy przed szkodliwym światłem ekranów).

Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym stosowanym na powierzchni zdrowych oczu i przeznaczonym do korygowania wad wzroku. Podmiot reklamujący: AVIS Wojciech Kurpiel. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.