Clubmaster

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban Clubmaster są jednym z produktów, który mimo upływu czasu cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Okulary Clubmaster są popularne wśród kobiet i mężczyzn, którzy chcą podążać za modą, nie tracąc przy tym ponadczasowego stylu - charakterystycznego dla marki Ray Ban. Po ten rodzaj oprawek sięgają hipsterzy i trendsetetterzy, którzy kochają niepowtarzalne wzory. Niesamowity design i wyrazisty styl, jaki mają oprawki sprawiają, że te spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nasza oferta to zarówno klasyczne, eleganckie modele Clubmaster, które mają czarny kolor, jak i oryginalne, nowoczesne warianty - idealne do luźniejszych stylizacji.

Okulary Clubmaster - męskie i damskie modele marki Ray Ban

Okulary Clubmaster pokochało przez lata wiele osób, przez co historia okularów marki Ray Ban jest niezwykle bogata . Obok Aviatorów i Wayfererarów ten rodzaj zyskał miano legendarnego modelu, który sprawdza się bez względu na płeć. Gdy pojawiły się na rynku, to potocznie nazywano je „eyebrow” (czyli z ang. brew). Takie przezwisko okulary przeciwsłoneczne Clubmaster otrzymały z uwagi na specyficzną konstrukcję górnej części oprawy, która pokrywa się z linią brwi użytkownika. Do jej wykonania wykorzystuje się grubszy materiał - acetat. Dół oprawki jest ze stali nierdzewnej, przez co jest delikatny. Obecnie okulary przeciwsłoneczne Clubmaster wykorzystuje się jako uzupełnianie stylizacji największych projektantów i stylistów mody na świecie. Oprawki w stylu retro czy też vintage doskonale wpisują się w obecnie panujące trendy. Ich kształt i kolor pasuje nawet do ekstrawaganckich elementów garderoby jak futro. Ten typ produktów spotyka się także na wybiegach w mniej zobowiązujących outfitach. Okulary Clubmaster idealnie pasują do celebrytów, artystów i intelektualistów.

Okulary Clubmaster Ray Ban - duży wybór i szybka dostawa

Wykorzystując kształt, wielkość i filtry, jakie mają okulary Clubmaster zapewnisz sobie ochronę przed promieniami słonecznymi przez cały rok. Filtry sprawdzają się nie tylko w upalne dni, ale także zimą - np. podczas jazdy na nartach. W naszej ofercie znajdziesz okulary Ray Ban Clubmaster, które mają kolor czarny, ale także bardziej ekstrawaganckie i wyraziste soczewki - niebieskie lub różowe. Plusem jest atrakcyjna cena i szybka dostawa.