Soczewki24.pl, Piotra Skargi

Zadzwoń: +48 570 113 580

Mówimy w języku polskim, angielskim, niemieckim, ukraińskim i rosyjskim.

Salon Soczewki24 - markowe oprawki dla dzieci i dorosłych.

W salonie optycznym Soczewki24 na ul. Piotra Skargi we Wrocławiu każdy może znaleźć coś dla siebie, zarówno oprawki korekcyjne, jak i okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV. W salonie do wyboru są oprawki wielu marek, dostępne w różnych wzorach - plastikowe, metalowe, kocie oczy, lenonki.

W salonie można kupić również soczewki kontaktowe. Od ręki dostępne są najpopularniejsze soczewki jednodniowe oraz soczewki miesięczne, a także wszelkie niezbędne akcesoria i płyny do czyszczenia soczewek kontaktowych.

Sprawdź aktualne promocje w salonach Soczewki24 i Viu Viu Optica!

W salonie znajduje się gabinet badania wzroku, gdzie specjalista dobiera odpowiednie soczewki okularowe lub soczewki kontaktowe. Kupując okulary korekcyjne, badanie z doborem soczewek okularowych wykonasz w promocyjnej cenie tylko 9 zł. Natomiast w cenie badania, którego celem jest dopasowanie soczewek kontaktowych są nie tylko nauka ich właściwego użytkowania i wizyta kontrolna, ale także soczewki próbne.

Salon Soczewki24 na ul. Piotra Skargi jest otwarty w dni robocze oraz w sobotę. Na badanie wzroku można umówić się przez telefon lub za pomocą prostego formularza - umów się na badanie online. Podobnie jak w pozostałych salonach także tutaj można odebrać swoje zamówienie złożone w sklepie internetowym bez ponoszenia kosztów dostawy.

Sprawdź inne lokalizacje salonów we Wrocławiu.

*W salonie mamy dostępne dwa gabinety wzroku.

Pamiętaj, że zakupy w Soczewki24.pl to zawsze:

 
Dostawa gratis
 
Możliwy odbiór osobisty w jednym z wielu punktów
 
Cashback
 
Gwarancja satysfakcji
i 30 dni na zwrot!