Soczewki24.pl, Piotra Skargi

Outlet Soczewki24 we Wrocławiu - markowe oprawki w niższych cenach

W salonie optycznym Soczewki24 na ul. Piotra Skargi we Wrocławiu można znaleźć oprawki korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne na każdą kieszeń. Kompletne okulary korekcyjne można tutaj kupić już od 99 zł. W salonie do wyboru są oprawki wielu marek, dostępne w różnych wzorach - plastikowe, metalowe, kocie oczy, lenonki.

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie w atrakcyjnej cenie, ponieważ optyk we Wrocławiu na ul. Piotra Skargi ma charakter outletowy, czyli oferuje również przecenione markowe oprawki korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV. W salonie można kupić również soczewki kontaktowe. Od ręki dostępne są najpopularniejsze soczewki jednodniowe oraz soczewki miesięczne, a także wszelkie niezbędne akcesoria i płyny do czyszczenia soczewek kontaktowych.

W salonie jest gabinet badania wzroku, gdzie specjalista dobiera odpowiednie soczewki okularowe lub soczewki kontaktowe. Kupując okulary korekcyjne, badanie z doborem soczewek okularowych wykonasz zawsze bezpłatne. Natomiast w cenie badania, którego celem jest dopasowanie soczewek kontaktowych są nie tylko nauka ich właściwego użytkowania i wizyta kontrolna, ale także soczewki próbne.

Outlet Soczewki24 na ul. Piotra Skargi jest otwarty w dni robocze. Na badanie wzroku można umówić się przez telefon lub za pomocą prostego formularza - umów się na badanie online. Podobnie jak w pozostałych salonach także tutaj można odebrać swoje zamówienie złożone w sklepie internetowym bez ponoszenia kosztów dostawy.

Sprawdź inne lokalizacje salonów we Wrocławiu.

Soczewki24-salon optyczny
Gabinet badania wzroku

ul. Piotra Skargi 21
50-082 Wrocław
tel. 570 113 580

Godziny pracy salonu Soczewki24
  PONIEDZIAŁEK   9:00 - 18:00
  WTOREK   9:00 - 18:00
  ŚRODA   9:00 - 18:00
  CZWARTEK   9:00 - 18:00
  PIĄTEK   9:00 - 18:00
  SOBOTA   10:00 - 14:00