Soczewki24.pl, Szczecin, Outlet Park Szczecin

Zadzwoń: +48 699 988 264

Mówimy w języku polskim i angielskim.

Outlet Park w Szczecinie to popularna galeria, w której na łowców okazji czekają obniżki cenowe na końcówki kolekcji oraz liczne promocje pozwalające cieszyć się zakupami w ponad 120 sklepach. Jednym z nich jest salon optyczny Soczewki24, gdzie klienci mogą przebierać w oprawkach i okularach przeciwsłonecznych prezentujących najnowsze trendy w modzie okularowej.

W salonie mamy okulary na każdą kieszeń, od klasycznych modeli marki Eye’m po oprawki korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne marek modowych, takich jak Versace, GUESS, Emporio Armani. Specjalne miejsce w salonie mają również okulary Ray-Ban, kochane przez sławnych i bogatych oraz zwykłych ludzi na całym świecie. W wyborze idealnych okularów pomagają doskonale przeszkoleni pracownicy salonu, a klienci zawsze mogą liczyć na atrakcyjne promocje i zniżki. Na miejscu jest gabinet, gdzie specjalista dobierze soczewki okularowe lub soczewki kontaktowe do dali, do bliży albo progresywne. Przy zakupie okularów korekcyjnych badanie wzroku jest w promocyjnej cenie wynoszącej jedynie 9 zł.

Sprawdź aktualne promocje w salonach Soczewki24 i Viu Viu Optica!

Soczewki24 to optyk w Outlet Park, gdzie można również kupić na miejscu soczewki kontaktowe w różnych mocach i o różnym trybie wymiany, pochodzące od najlepszych producentów. Największą popularnością cieszą się soczewki jednodniowe ACUVUE oraz soczewki miesięczne Air Optix oraz Biofinity. Salon Soczewki24 w Outlet Park Szczecin jest do dyspozycji klientów w dogodnych godzinach przez sześć dni w tygodniu oraz w handlowe niedziele. Na badanie można umówić się wypełniając prosty formularz - umów się na badanie.

W salonie można odebrać bezpłatnie produkty zamówione w sklepie internetowym Soczewki24.pl.

Pamiętaj, że zakupy w Soczewki24.pl to zawsze:

 
Dostawa gratis
 
Możliwy odbiór osobisty w jednym z wielu punktów
 
Cashback
 
Gwarancja satysfakcji
i 30 dni na zwrot!