Soczewki Eye Care

Soczewki Eye Care

Soczewki kontaktowe Eye Care to szeroka oferta produktów medycznych pozwalających korygować różne wady wzroku. Podstawowe warianty soczewek zostały stworzone z myślą o osobach cierpiących na krótkowzroczność i dalekowzroczność. W ofercie znajdują się także rodzaje soczewek kontaktowych dla astygmatyków - w wersji jednodniowej i miesięcznej. Poznaj wszystkie produkty i dopasuj ten, który zapewni Ci wygodę oraz idealne widzenie.

Co wyróżnia soczewki kontaktowe Eye Care?

Soczewki silikonowo-hydrożelowe 3-generacji to jedne z najlepszych szkieł kontaktowych dostępnych obecnie na rynku, co podkreślają nie tylko ich użytkownicy, ale także sami specjaliści. Powstały one w oparcie o 3 podstawowe hasła:

  • komfort,

  • widzenie,

  • zdrowie.

Na każdym ze wspomnianych poziomów zadbano o konkretne parametry soczewek kontaktowych, które składając się w całość, czynią produkty Eye Care bezkonkurencyjnymi.

Podstawą w przypadku soczewek Eye Care jest przede wszystkim naturalnie zwilżany materiał. Odpowiada on na komfort oczu nawet przy kilkunastu godzinach noszenia szkieł. Każda soczewka jest miękka i bardzo komfortowa. Pacjenci ledwo wyczuwają ją na oku, a w kontakcie z powieką nie wywołuje ona żadnych nieprzyjemnych doznań - za co odpowiadają zaokrąglone krawędzie.

Doskonałe widzenie jest możliwe dzięki systemowi neutralizującemu aberrację. Stabilne dopasowanie soczewek do gałki ocznej chroni także przed przypadkową rotacją.

Na zdrowie oczu użytkowników przekłada się wysoka tlenoprzepuszczalność. Nie bez znaczenia jest również filtr UV - ten chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB.

Jakie rodzaje soczewek kontaktowych oferuje seria Eye Care?

Produkty Eye Care dzielą się na dwie podstawowe kategorie rozróżniane ze względu na czas noszenia soczewek. W związku z tym wyróżnia się szkła jednodniowe, a także miesięczne. Każdy z typów przeznaczony jest dla innej grupy użytkowników i potrzeb oczu.

Soczewki jednodniowe - Eye Care Daily

Wariant soczewek jednodniowych stworzony jest dla tych osób, które cenią sobie wygodę oczu, a jednocześnie chcą maksymalnie zadbać o ich zdrowie. Jest to najbardziej higieniczne rozwiązanie, jeżeli chodzi o korekcję wzroku za pomocą szkieł kontaktowych. Te rewelacyjne soczewki zakłada się rano, a po całym dniu ściąga i utylizuje. Ryzyko podrażnienia oczu jest zredukowane do minimum.

Eye Care Daily

Soczewki miesięczne - Eye Care Monthly

Miesięczne szkła Eye Care Monthly będą odpowiednie dla pacjentów ceniących sobie komfort oczu, doskonałe widzenie i oszczędność. Ten wariant określa się jako tanie soczewki, co nie oznacza, że charakteryzują je gorsze parametry. Są one całkowicie bezpieczne dla oczu z uwagi na doskonałe uwodnienie wewnątrz i na powierzchni. Zapewniają one także wysoką tlenoprzepuszczalność. Nawet po całym dniu spędzonym w soczewkach oczy są białe i zdrowe.

W przeciwieństwie do soczewek jednodniowych wariant miesięczny wymaga codziennego czyszczenia oraz pielęgnacji w postaci przechowywania w płynie. Decydując się na produkty z tej linii, koniecznie należy zaopatrzyć się w pojemniczek na soczewki oraz dopasowany do nich płyn. Wysokiej jakości preparaty usuwają osad białkowy, wszelkie zanieczyszczenia i bakterie, jakie przez cały dzień zbiera soczewka. Warto także nauczyć się, jak zdejmować soczewki, aby przypadkowo ich nie uszkodzić, jeżeli mają zachować trwałość do 30 dni użytkowania.

Eye Care Monthly

Rodzaje soczewek kontaktowych torycznych

Zmagasz się z wadą wzroku, jaką jest astygmatyzm? To coraz częstszy problem. Jednak i ta wada może być korygowana za pomocą szkieł z serii Eye Care. Do wyboru masz dwie możliwości są to soczewki jednodniowe - Eye Care Daily Toric, a także soczewki miesięczne - Eye Care Monthly Toric.

Eye Care Daily Toric

Soczewki jednodniowe - Eye Care Daily Toric przeznaczone są do jednorazowego użytku. Oznacza to, że każdego ranka wyciąga się kolejną, nową sztukę i aplikuje na oko. Po całym dniu szkło nadaje się do wyrzucenia. Komfortowe użytkowanie nie wymaga dodatkowych akcesoriów jak pojemniczek do przechowywania czy płyn. Należy jednak zauważyć, że takie soczewki są nieco droższe od wariantu miesięcznego. Często więc traktowane są jako rozwiązanie doraźne - w trakcie wakacji lub na większe wyjścia, jako alternatywa dla okularów.

Eye Care Monthly Toric

Miesięczne szkła kontaktowe Eye Care Monthly Toric to doskonała propozycja dla osób dbających o komfortowe widzenie, a także domowy budżet. Możliwość korzystania z soczewek przez 30 dni od ich pierwszego użycia sprawia, że są one tańsze od wariantu jednorazowego. Warto jednak zauważyć, że dodatkowym wydatkiem jest pojemniczek do przechowywania szkieł, a także płyn - stosowany codziennie.

Oferta soczewek kontaktowych i płynów w Soczewki24.pl

Jesteś po badaniu u okulisty/optometrysty? Masz stwierdzoną wadę wzroku i dopasowaną do swoich potrzeb moc soczewek? Czas na wybór i zakup produktów, które poprawią Twoje codzienne widzenie. W naszej ofercie znajdziesz szkła jednodniowe i miesięczne o różnych mocach. Wystarczy, że uwzględnisz wartości przy zamówieniu.

Wybrałeś miesięczne soczewki kontaktowe? W Soczewki24.pl znajdziesz także wielofunkcyjne płyny przeznaczone do codziennego czyszczenia soczewek kontaktowych Eye Care. Są one dostępne w różnych wariantach o odmiennych składach. Co więcej, taki płyn może mieć również odmienną pojemność - 120 ml i 360 ml. Ty decydujesz, jak długo będziesz korzystał z niego do pielęgnacji swoich soczewek.