Acuvue Moist

1-Day Acuvue Moist to soczewki kontaktowe jednodniowe jednego z najpopularniejszych producentów w branży - firmy Johnson & Johnson. Wyróżniają się one przede wszystkim materiałem, z którego się je produkuje - jest to wysokiej jakości Etafilcon A. Dodatkowo, wykorzystując technologię LACREON®, producent soczewek Acuvue zapewnił długie utrzymywanie prawidłowego nawilżenia oka, co jest szczególnie ważną zaletą dla osób borykających się z suchością oka. Soczewki kontaktowe Acuvue Moist mają także filtr UV chroniący oko przed promieniowaniem UV - zarówno UVA, jak i UVB. To ogromny plus w przypadku użytkowników sporo czasu spędzających na świeżym powietrzu - nie tylko latem. 1-Day Acuvue Moist sprawdzą się więc świetnie u osób, które szukają wygodnej i bezpiecznej formy korekcji wzroku.

Soczewki kontaktowe 1-Day Acuvue Moist - maksymalny komfort noszenia

Firma Johnson & Johnson to absolutny lider w produkcji szkieł kontaktowych. Dlatego proponuje on użytkownikom najlepsze z możliwych rozwiązań na rynku. Zastanawiasz się, co wyróżnia szkła kontaktowe sferyczne 1-Day Acuvue Moist? Jest to materiał wykonania - Etafilcon i absolutnie innowacyjna konstrukcja. Specjalny kształt soczewki Acuvue Moist pozwala, aby mogła błyskawicznie dopasować się do oka. Delikatna, jedwabista powłoka wpływa natomiast na zmniejszenie tarcia soczewki o powiekę - to redukuje się do minimum.  Dzięki tym udogodnieniom użytkownik ma zapewniony komfort noszenia. Jego oczy natomiast zawsze wyglądają zdrowo i nie są czerwone. Jednocześnie nie trzeba obawiać się o wypadnięcie soczewki Acuvue Moist z oka. 

Na uwagę zasługują także doskonałe właściwości nawilżające, które mają soczewki kontaktowe 1-Day Acuvue Moist. Gwarantują one zdecydowanie mniej podrażnień w stosunku do tego, co oferują znane dotychczas jednodniowe soczewki kontaktowe. Co to oznacza? Doskonała przepuszczalność tlenu, uczucie świeżości i możliwość noszenia przez cały dzień - nawet w przypadku osób, które na co dzień zmagają się z suchością oczu. Przy noszeniu okularów tacy użytkownicy pod koniec dnia zwykle czują piasek pod powiekami, konieczne jest więc korzystanie z kropli nawilżających. Szkła kontaktowe eliminują każdy z problemów. Jednodniowe soczewki kontaktowe dbają o odpowiednie nawilżenie i sprawiają, że oczy są zdecydowanie mniej podatne na szkodliwe czynniki zewnętrzne, co jest równie istotne.

Soczewki 1 Day Acuvue Moist - jaką mają moc?

Jednodniowe soczewki kontaktowe Acuvue Moist to rozwiązanie nawet dla tych osób, które mają bardzo dużą wadę wzroku. Są odpowiednie zarówno w korekcji krótkowzroczności, jak i w dalekowzroczności.  Ich moc sferyczna dostępna jest w dwóch przedziałach. Są to soczewki kontaktowe sferyczne od -12,00 do -6,00 dioptrii (co 0,50 D) oraz od -6,00 do +6,00 (co 0,25 D). Za pierwszym razem soczewki kontaktowe należy dobierać w porozumieniu ze specjalistą. Wówczas można mieć pewność, że doradzi on te, które będą idealne dla oka, jego potrzeb i wady wzroku. Dzięki temu komfort noszenia szkieł kontaktowych znacznie wzrasta. Za każdym kolejnym razem soczewki kontaktowe można wybierać samodzielnie. Warto jednak pamiętać o regularnych wizytach u okulisty, co pozwala na kontrolę oczu.

1-Day Acuvue Moist - czy to dobre soczewki kontaktowe dla sportowców?

Soczewki 1-Day Acuvue Moist Johnson & Johnson przeznaczone są dla szerokiego grona użytkowników. Materiał soczewki, a także same parametry soczewek decydują o tym, że dbają one o komfort oczu. Technologia LACREON® dba o nawilżenie i uwodnienie. To sprawia, że oko ma właściwą zawartość wody i jest zdecydowanie mniej narażone na podrażnienia. Jednodniowe soczewki kontaktowe mają także różną moc, co oznacza, że można dopasować te produkty do różnych wad oczu. 

Materiał, z którego wykonano soczewki 1-Day Acuvue Moist ma także filtr UV. Idealnie nadają się więc  dla tych, którzy sporo czasu spędzają na świeżym powietrzu - nie tylko latem.  Ochrona przed promieniowaniem UV jest ważna przez cały rok - także zimą. Soczewki jednodniowe chronią w  85,1% przed szkodliwym dla oka promieniowaniem UVA i  w  98,8%  przed promieniowaniem UVB. Dzięki temu nie naraża się oczu na takie choroby jak np. katarakta. Jak podkreślają specjaliści - soczewki kontaktowe są w stanie zdecydowanie lepiej zabezpieczyć oczy niż okulary przeciwsłoneczne. Dlaczego? Ponieważ zakrywają dokładnie całe oko. Parametry soczewek, fakt, że są one miękkie, materiał ich wykonania (Etafilcon), możliwa do wyboru moc, technologia LACREON® oraz filtr UV sprawiają, że soczewki kontaktowe 1-Day Acuvue Moist są wręcz stworzone dla sportowców i osób aktywnych.

Czy soczewki 1 Day Acuvue Moist są odpowiednie dla astygmatyków?

Soczewki 1 Day Acuvue Moist to soczewki kontaktowe sferyczne. Oznacza to, że produkty te przeznaczone do korekcji krótkowzroczności i dalekowzroczności. Przy czym wada dla obu oczu może być różna. Nie są to jednak produkty, które można wykorzystać przy wadzie wzroku z astygmatyzmem. Dlaczego? Ponieważ w tym przypadku konieczne jest stosowanie specjalnych soczewek  torycznych. Producent zadbał jednak o propozycję także dla tych osób. W rodzinie soczewek Johnson & Johnson dostępne są soczewki jednodniowe dla astygmatyków. To 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM, które zostały wzbogacone o specjalną technologią BLINK STABILIZED.

Acuvue Moist 30 soczewek - opakowanie na 15 dni

Opakowanie Acuvue Moist 30 soczewek  dostępne jest w naszej standardowej ofercie. Ze względu na fakt, że są to soczewki jednodniowe, przy codziennym stosowaniu wystarczają one na 15 dni. Są więc idealne dla tych, którzy stosują jednodniowe soczewki kontaktowe codziennie. Są także dobrym wyborem dla tych, którzy korzystają z nich jedynie od czasu do czasu i potrzebują niewielkiego zapasu. Sprawdzą się np. w przypadku aktywności lub zawodów sportowych. 1-Day Acuvue Moist  to soczewki kontaktowe, które dostępne są także w większych opakowaniach np. 90 i 180 sztuk. Jest to zdecydowanie korzystniejsza cenowo propozycja, dlatego przy codziennym stosowaniu, warto zastanowić się nad takim zakupem.

Jednodniowe soczewki kontaktowe i inne produkty Johnson & Johnson - postaw na komfort noszenia

Zależy Ci dobry samopoczuciu pod koniec dnia? W ofercie dostępne są także inne soczewki dwutygodniowe Johnson & Johnson, z których może korzystać naprzemiennie wraz z 1-Day Acuvue Moist. Każde z nich wyróżnia doskonała przepuszczalność tlenu i odpowiednie nawilżenie. Większość z nich idealnie nadaj się do noszenia przez cały dzień, sprawiając, że Twoje oczy nie będą zmęczone. Wielu specjalistów na temat produktów tej marki wypowiada jedno, lecz znaczące słowo: polecam. Warto więc przekonać się samodzielnie czy faktycznie będzie towarzyszyć Ci uczucie świeżości i komfort, którą ma gwarantować technologia LACREON®, stawiając na najlepsze produkty dostępne na rynku.

Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym stosowanym na powierzchni zdrowych oczu i przeznaczonym do korygowania wad wzroku. Podmiot reklamujący: AVIS Wojciech Kurpiel. Producent: Johnson & Johnson Vision Care, Inc.,