Ray-Ban

Ray-Ban

Okulary korekcyjne Ray-Ban

Okulary Ray-Ban to niewątpliwie jedne z najchętniej wybieranych modeli na świecie. Dla wielu stanowią symbol pewnego stylu, określonej estetyki. Stanowią znak pewnej niepokorności, buntowniczej natury, a jednocześnie mają bardzo funkcjonalny charakter. Ray-Ban to synonim funkcjonalności, która z czasem stała się modą. Od klasycznych przeciwsłonecznych Aviatorów marka przeszła bardzo daleką drogę.

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban zna praktycznie każdy. Warto natomiast mieć świadomość, że marka proponuje także okulary korekcyjne - w takiej wersji dostępne są nie tylko Ray-Ban Aviator, ale także inne modele. Tym, co wyróżnia soczewki korekcyjne Ray-Ban jest przede wszystkim trwały materiał oraz specjalna technologia DST (Digital Surfing Technology). Dzięki temu obraz, jaki zapewniają okulary korekcyjne jest bardzo wyraźny. Korekcyjne okulary Ray-Ban mają także wiele dodatkowych zalet. Redukują odblaski i zapewniają ochronę UV, a ze względu na specjalne powłoki są znacznie mniej narażone na zabrudzenia i zarysowanie. Ogromnym plusem jest także powłoka antyrefleksyjna Blue-Light - to rozwiązanie dla tych osób, które sporo czasu spędzają przy pracy przed komputerem.

Oryginalne okulary korekcyjne Ray-Ban

Wszystkie dostępne w naszej ofercie okulary marki Ray-Ban to sprawdzone i oryginalne egzemplarze. Zawsze jednak warto wiedzieć, po czym rozpoznać oryginalny model. Osoby, które miały kiedykolwiek w swoich dłoniach prawdziwe okulary korekcyjne Ray-Ban wiedzą, że takie oprawki wyróżnia doskonały materiał i świetne wykonanie, które da się wyczuć. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na logo Ray-Ban czy numer modelu i rozmiar, który powinien znajdować się na lewym zauszniku po jego wewnętrznej stronie. Okulary korekcyjne, w przeciwieństwie do przeciwsłonecznych - nie mają dołączonej broszury z instrukcją, jak o nie dbać. Zatem bez obaw, brak tego elementu nie jest jednoznaczny z nieorginalnością oprawek korekcyjnych Ray-Ban. Wspomniane kwestie to jednak absolutne podstawy i jest także wiele innych detali, które stanowią o oryginalności produktu. Chcąc mieć pewność, że kupiona sztuka jest oryginalna, najlepiej kupić ją w sprawdzonym miejscu. Serdecznie polecamy stronę Soczewki24 oraz nasze salony stacjonarne. Kupując w tych miejscach, można mieć pewność, że wybrane okulary korekcyjne Ray-Ban są oryginalne i zachwycą świetną jakością

 • Czy Ray-Ban to dobra marka okularów?

  Ray-Ban to ceniona na całym świecie marka okularów, która słynie przede wszystkim z bezkonkurencyjnych okularów przeciwsłonecznych. Znajdziesz tutaj jednak także Ray-Ban okulary korekcyjne. Oprawki Ray-Ban sprawdzają się doskonale również jako te przeznaczone do okularów korekcyjnych. Ich lekkość i idealne dopasowanie sprawiają, że nosi się je świetnie podobnie jak okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban.
 • Czym wyróżniają się okulary korekcyjne Ray-Ban?

  Okulary korekcyjne Ray-Ban wyróżnia przede wszystkim jakość wykonania. Dotyczy to tak klasycznych Aviatorów, jak i okularów korekcyjnych. Oprawki wykonane są z bardzo trwałego materiału. W okularach zastosowana został specjalna technologia DST (Digital Surfing Technology). Dzięki niej soczewki okularów Ray-Ban zapewniają wyrazisty obraz. Ponadto, redukują odblaski i zapewniają wyjątkowo skuteczną ochronę przeciwsłoneczną. Okulary Ray-Ban damskie korekcyjne występują w bardzo wielu modelach, każda kobieta znajdzie więc model idealny dla siebie. Podobnie jest w przypadku okularów męskich. Soczewki Ray-Ban są także bardziej odporne na zabrudzenia i zarysowanie. Ogromnym plusem jest także powłoka antyrefleksyjna Blue-Light.
 • Ile kosztują okulary korekcyjne Ray-Ban?

  Kwota, którą należy zainwestować waha się w zależności od wybranego modelu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile dokładnie kosztują okulary korekcyjne Ray-Ban, wybierz interesujący cię model i skontaktuj się z naszym doradcą, który podpowie, jakie dobrać szkła. Pamiętaj, że na finalną cenę okularów składa się koszty oprawek, jak i soczewek.
 • Czy okulary korekcyjne Ray-Ban są dostępne w wersji z nakładką przeciwsłoneczną?

  Oryginalne oprawki Ray-Ban możesz zakupić w wersji przeciwsłonecznej lub tradycyjnej z soczewkami korygującymi. W nowoczesnych soczewkach Ray-Ban została zastosowana nowoczesna technologia redukujące odblaski i zapewniająca wyjątkowo skuteczną ochronę przeciwsłoneczną. Jeśli chcesz kupić model w wersji przeciwsłonecznej, sprawdź ofertę okularów przeciwsłonecznych Ray-Ban.
 • Czy okulary Ray-Ban są dobrym wyborem dla osób z dużą wadą wzroku?

  Oprawki korekcyjne Ray-Ban są dostępne w szerokim wachlarzu modeli. Pozwalają one na dopasowanie soczewek od wady +12 do -12. Są więc dostępne dla osób z naprawdę dużą wadą wzroku. Ich wysoka jakość, technologia zastosowana przy produkcji soczewek, jak i oprawek, sprawia, że nosi się je wygodnie nawet osobom, które wymagają znacznego wsparcia dla wzroku. Wysoka trwałość, odporność soczewek na zabrudzenia, zarysowania, wysoka ochrona przeciwsłoneczna, redukcja odblasków, lekkie oprawki – to wszystko sprawia, że model Ray-Ban jest chętnie wybierany przez osoby z dużą wadą wzroku.
 • Czy okulary Ray-Ban występują w wersjach damskiej i męskiej?

  Okulary Ray-Ban występują zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. Dotyczy to zarówno okularów przeciwsłonecznych, jak i okularów korekcyjnych. W ofercie okularów znaleźć można modele, które przez wiele osób traktowane są jako unisex.
 • Czy w oprawkach Ray-Ban można wymieniać szkła?

  W okularach Ray-Ban możliwa jest wymiana szkieł, natomiast wiele tutaj zależy nie tylko od modelu okularów, ale i rodzaju oraz grubości szkieł. Wymiany warto dokonywać jedynie w salonach, które zagwarantują ci pracę na autentycznych częściach, inaczej wyjątkowa jakość, którą łączysz z marką Ray-Ban, nie zostanie zachowana. W przypadku potrzeby wymiany szkieł w oprawkach, serdecznie polecamy wizytę w jednym z naszych Salonów.
 • W jaki sposób dobrać okulary Ray-Ban?

  Okulary Ray-Ban dobierać warto przede wszystkim pod kątem preferowanego przez ciebie stylu. Marka kojarzy się z połączeniem funkcjonalności i mody, natomiast ma w ofercie szeroki wybór modeli o zróżnicowanym charakterze. Zarówno okulary męskie, jak i damskie występują w modelach bardziej eleganckich, klasycznych, jak i tych wpisujących się w modę na retro i vintage. Zawsze warto także dokładnie sprawdzić szerokość soczewki i mostka, a także długość zausznika.

Oprawki okularowe w połączeniu z soczewkami korekcyjnymi są wyrobem medycznym przeznaczonym do korygowania wad wzroku. Podmiot reklamujący: AVIS Wojciech Kurpiel. Producent: Luxottica Group S.p.A. z/s w Mediolanie oraz One Icon, Foothill Ranch, USA (w przypadku opraw okularowych marki Oakley)