Acuvue TruEye

Soczewki 1-Day Acuvue TruEye stworzone zostały z myślą o noszeniu ich w trybie dziennym. Tym, co je wyróżnia jest wysokie uwodnienie i duża przepuszczalność tlenu. To sprawia, że są komfortowe i bezpieczne. Soczewki jednodniowe są higieniczne i wyjątkowo wygodne, a także doskonale nawilżone. Podobnie jak soczewki dwutygodniowe i soczewki miesięczne mają filtr UV, który chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Można dobierać je w zależności od indywidualnych potrzeb.

Charakterystyka soczewek 1-DAY Acuvue TruEye

Jednodniowe soczewki kontaktowe Acuvue 1 Day Trueye firmy Johnson & Johnson to produkty najnowszej generacji. Tym, co je wyróżnia jest przede wszystkim technologia Hydraclear. Dzięki niej znacznie łatwiej utrzymać właściwy poziom wilgotności oczu, co zapobiega ich wysychaniu i wielu podrażnieniom. Komfort noszenia soczewek kontaktowych jest więc o wiele wyższy. Absolutną innowacją jest w tym przypadku wysoka przepuszczalność tlenu. Odpowiada za to materiał - Narafilcon. Dzięki niemu przepuszczalność porównywalna jest z dostępnością tlenu na oku bez soczewki. To naturalna ochrona przed infekcjami. Hipoalergiczny materiał Narafilcon docenią także alergicy, którzy w przypadku stosowania innych soczewek często narzekają na podrażnienia i zaczerwienienia. Ogromną zaletą jest nowoczesny filtr UV chroniący przed promieniowaniem UVA i UVB. Blokuje on promienie słoneczne nawet w 98%. Tym, co wyróżnia soczewki Acuvue 1 Day Trueye jest także delikatne, jasnoniebieskie zabarwienie.

Dla kogo soczewki 1-DAY Acuvue TruEye będą właściwym wyborem?

Producent Johnson & Johnson stworzył soczewki jednodniowe, które są idealne dla wymagających użytkowników. Materiał wykonania, filtry UV i przepuszczalność tlenu, a także fakt, że soczewki są miękkie wpływają na komfort oczu. Soczewki jednodniowe są doskonałym wyborem niezależnie od tego, na jaki tryb noszenia szkieł decyduje się użytkownik. Można nosić je codziennie lub wybierać w momencie wzmożonej aktywności, kiedy klasyczne okulary korekcyjne nie są wygodne. Jednodniowe soczewki kontaktowe Acuvue 1 Day Trueye sprawdzają się, jeżeli chodzi o wady wzroku takie jak krótkowzroczność i nadwzroczność. Ich moc sferyczna wynosi od -12,00 do +6,00 dioptrii. Wybierając soczewki pierwszy raz, warto skonsultować się ze specjalistą. Ten dobierze najlepsze dostępne na rynku produkty - uwzględniając ich parametry oraz to, jaka wada wzroku dotyczy oczu.

Na co zwrócić uwagę przy zakładaniu soczewek Acuvue 1 Day Trueye?

Soczewki kontaktowe 1-DAY Acuvue TruEye przeznaczone są do codziennego stosowania. Są to produkty jednorazowe dlatego też nie wymagają stosowania dodatkowych akcesoriów takich jak płyny czy pojemniczek do przechowywania. Nie ma także konieczności ich dezynfekowania. Soczewki można nosić na oczach przez cały dzień, a następnie ją wyrzucić je do kosza. Bardzo ważne jest natomiast samo zakładanie soczewki. Przed przystąpieniem do tej czynności zawsze należy umyć dłonie i je osuszyć. W ten sposób eliminuje się ryzyko, że do oczu przeniesie się zabrudzenia czy bakterie, które mogłyby je podrażniać. Soczewek Acuvue TruEye (podobnie, jak każdych innych) nie należy stosować przy silnych alergiach, infekcjach czy zakażeniach. Każdy taki przypadek warto skonsultować ze specjalistą.

1-DAY Acuvue TruEye 30 szt - optymalne opakowanie

Opakowanie soczewek DAY ACUVUE® TruEye® 30 sztuk dostępne w naszej ofercie to doskonały wybór dla tych, którzy codziennie korzystają ze szkieł kontaktowych. Sprawdzą się także w przypadku osób, które chcą sprawdzić, czy dobrym rozwiązaniem jest dla nich wariant ACUVUE® TruEye®. 30 soczewek wystarcza na 15 dni stosowania - jest to dostateczny czas, aby wyrobić sobie zdanie o produkcie i sprawdzić jak wpływa na oczy. Jednak opakowanie ACUVUE® TruEye®. 30 soczewek to tylko jedna z dostępnych opcji. Zdecydowanie korzystniejszy cenowo będzie wybór 90 lub 180 soczewek. Zachęcamy także do wypróbowania innych soczewek z oferty Acuvue.

Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym stosowanym na powierzchni zdrowych oczu i przeznaczonym do korygowania wad wzroku. Podmiot reklamujący: AVIS Wojciech Kurpiel. Producent: Johnson & Johnson Vision Care, Inc.,