Soczewki Biomedics

Biofinity

Biomedics to marka jednego z czołowych gigantów wśród producentów soczewek kontaktowych na rynku – CooperVision. Oferowane pod tym szyldem soczewki, to wyjątkowo miękka konstrukcja, niezawodność, komfort oraz doskonałe widzenie na długo. W ofercie soczewek Biomedics znajdziesz dwa warianty: soczewki sferyczne i astygmatyczne. Postaw zatem na soczewki kontaktowe Biomedics i ciesz się zdrowym i lepszym widzeniem na długo!

 

 

 

 

Soczewki Biomedics – idealne soczewki jednodniowe

Soczewki jednodniowe to najzdrowsza i najwygodniejsza opcja korekcji wzroku. Korzystanie z nich to gwarancja najwyższej higieny i bezpieczeństwa naszych oczu. Do korzystania z tego typu soczewek kontaktowych nie potrzebujesz żadnych płynów i pudełeczek do ich przechowywania. W przypadku soczewek Biomedics dla wielu osób zbędne okażą się także krople do oczu, gdyż są one bardzo dobrze nawodnione. Wystarczy tylko, że otworzy się sterylny blister i założy soczewki Biomedics na oczy.

Rodzina soczewek kontaktowych Biomedics to idealny wybór dla wszystkich osób zmagających się z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością lub astygmatyzmem. W ich ofercie znajdziesz więc dwa warianty, każdy w jednodniowym trybie noszenia: Biomedics 1 day Extra i Biomedics 1 day Extra toric. Oba to świetna jakość, którą oferują wszystkie najlepsze soczewki jednodniowego użytku. Dzięki elastyczności materiału z jakiego zostały wykonane oraz niewiarygodnie cienkim krawędziom, bardzo wygodnie się je nosi, ale również łatwo zakłada i ściąga. Konstrukcja soczewek Biomedics zapewnia idealną rotację podczas użytkowania oraz ochronę przed niebezpiecznym promieniowaniem UV. Co więcej, soczewki kontaktowe Biomedics zawierają aż 55% wody w sobie, dzięki czemu są bardzo dobrze nawilżone, a ich użytkownik odczuwa dłuższy komfort oraz świeże i ostre widzenie za każdym razem.

Postaw zatem na soczewki Biomedics od firmy Cooper Vision i wypróbuj wariant, który wybrała już znaczna część klientów sklepu internetowego Soczewki24.pl. Jeśli i Ty chcesz nosić soczewki Biomedics jednodniowego użytku, to udaj się do jednego z naszych salonów optycznych Soczewki24 lub Viu Viu Optica i spytaj będącego tam specjalistę o badanie pod kątem doboru soczewek kontaktowych.

Sprawdź również inne produkty od marki CooperVision: Biofinity, Clariti, MyDay i Proclear.