Soczewki Biomedics

Biofinity

Biomedics to marka jednego z czołowych gigantów wśród producentów soczewek kontaktowych na rynku – CooperVision. Oferowane pod tym szyldem soczewki, to wyjątkowo miękka konstrukcja, niezawodność, komfort oraz doskonałe widzenie na długo. W ofercie soczewek Biomedics znajdziesz dwa warianty: soczewki sferyczne i astygmatyczne. Postaw zatem na soczewki kontaktowe Biomedics i ciesz się zdrowym i lepszym widzeniem na długo!

Soczewki Biomedics – idealne soczewki jednodniowe

Soczewki jednodniowe to najzdrowsza i najwygodniejsza opcja korekcji wzroku. Korzystanie z nich to gwarancja najwyższej higieny i bezpieczeństwa naszych oczu. Do korzystania z tego typu soczewek kontaktowych nie potrzebujesz żadnych płynów i pudełeczek do ich przechowywania. W przypadku soczewek Biomedics dla wielu osób zbędne okażą się także krople do oczu, gdyż są one bardzo dobrze nawodnione. Wystarczy tylko, że otworzy się sterylny blister i założy soczewki Biomedics na oczy.

Rodzina soczewek kontaktowych Biomedics to idealny wybór dla wszystkich osób zmagających się z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością lub astygmatyzmem. W ich ofercie znajdziesz więc dwa warianty, każdy w jednodniowym trybie noszenia: Biomedics 1 day Extra i Biomedics 1 day Extra toric. Oba to świetna jakość, którą oferują wszystkie najlepsze soczewki jednodniowego użytku. Dzięki elastyczności materiału z jakiego zostały wykonane oraz niewiarygodnie cienkim krawędziom, bardzo wygodnie się je nosi, ale również łatwo zakłada i ściąga. Konstrukcja soczewek Biomedics zapewnia idealną rotację podczas użytkowania oraz ochronę przed niebezpiecznym promieniowaniem UV. Co więcej, soczewki kontaktowe Biomedics zawierają aż 55% wody w sobie, dzięki czemu są bardzo dobrze nawilżone, a ich użytkownik odczuwa dłuższy komfort oraz świeże i ostre widzenie za każdym razem.

Postaw zatem na soczewki Biomedics od firmy Cooper Vision i wypróbuj wariant, który wybrała już znaczna część klientów sklepu internetowego Soczewki24.pl. Jeśli i Ty chcesz nosić soczewki Biomedics jednodniowego użytku, to udaj się do jednego z naszych salonów optycznych Soczewki24 lub Viu Viu Optica i spytaj będącego tam specjalistę o badanie pod kątem doboru soczewek kontaktowych.

Sprawdź również inne produkty od marki CooperVision: Biofinity, Clariti, MyDay i Proclear.

 • Czym wyróżniają się soczewki Biomedics?

  Jednodniowe szkła kontaktowe Biomedics wyprodukowane zostały przez amerykańską firmę Cooper Vision. Charakteryzują się przede wszystkim: wyjątkowo miękką konstrukcją, niezawodnością, komfortem, doskonałym nawilżeniem i wyraźnym widzeniem.
 • Kto powinien wybrać soczewki Biomedics?

  Soczewki Biomedics dostępne są u nas w kilku wariantach. Mamy szkła jednodniowe dla osób zmagających się z krótko i dalekowzrocznością. Firma Cooper Vision nie zapomina także o pacjentach z astygmatyzmem. Z myślą o nich powstały szkła Biomedics 1 day Extra toric. Wszystkie soczewki Biomedics wyposażone są w filtry przeciwsłoneczne. To dlatego po produkty Biomedics chętnie sięgają kierowcy i osoby spędzające dużo czasu na świeżym powietrzu.
 • Czym kierować się przy wyborze pierwszych soczewek Biomedics?

  Podstawowym kryterium wyboru soczewek jest Twoja wada wzroku. W tym celu warto skonsultować się specjalistą, który dopasuje moc szkieł kontaktowych do Twojej wady wzroku. Następnie warto zapoznać się z właściwościami wybranych soczewek. Szkła jednodniowe Biomedics są bardzo bezpieczne i łatwe w użytkowaniu. Po ich użyciu należy wyrzucić je do kosza. Podczas zakupów zwróć również uwagę na wielkość opakowania. Jeśli używasz szkieł okazjonalnie (na przemian z okularami) wystarczy Ci opakowanie 30 sztuk. Codziennie zakładasz soczewki? Wybierz opakowanie 60 lub 90 sztuk.
 • Czy mogę nosić soczewki Biomedics i robić makijaż?

  Tak, noszenie soczewek nie jest przeciwwskazaniem do makijażu. Warto jednak pamiętać o higienie rąk. Najpierw umyj ręce, następnie załóż soczewki i wykonaj makijaż. Jeśli zrobisz na odwrót, zwiększysz ryzyko dostania się do oka zanieczyszczeń.
 • Czy soczewka Biomedics może wpaść za oko?

  Soczewka może przesuwać się na oku. Aby dopasować ją do gałki ocznej, wystarczy kilka razy zamrugać. Nie ma możliwości, aby soczewka dostała się za oko.
 • Czy soczewka Biomedics męczy oko?

  Odpowiednio dobrana i właściwie założona soczewka nie męczy oka. Warto jednak pamiętać o tym, aby soczewkę na oku nosić maksymalnie przez 16 godzin. Po tym czasie jednodniową soczewkę należy wyrzucić do kosza.
 • Czy soczewka Biomedics może powodować łzawienie?

  Soczewka Biomedics nie powinna powodować łzawienia. Jeśli problem się pojawił, warto skonsultować się ze specjalistą. Łzawienie może świadczyć o zespole suchego oka.

Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym stosowanym na powierzchni zdrowych oczu i przeznaczonym do korygowania wad wzroku. Podmiot reklamujący: AVIS Wojciech Kurpiel. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.