Soczewki Proclear

Proclear

Rodzina soczewek kontaktowych Proclear udowadnia, że soczewki kontaktowe mogą być bardzo wygodne przez cały dzień. Soczewki zostały wyprodukowane przez firmę Cooper Vision. Swoje własności soczewki Proclear zawdzięczają metodzie produkcji PC Technology™, dzięki czemu pozostają wysoko uwodnione i są bardzo komfortowe w noszeniu przez cały dzień. Soczewki kontaktowe z rodziny Proclear firmy CooperVision dostępne są w bardzo szerokim zakresie mocy i konstrukcji.

 

 

 

 

Proclear – soczewki produkowane w technologii PC Technology

W ofercie CooperVision szczególną uwagę zwracają soczewki z rodziny ProClear, które oferują wyjątkowo szeroki wybór mocy oraz pozostałych parametrów w przypadku specjalistycznych soczewek dla osób z presbiopią lub astygmatyzmem. Dzięki tym soczewkom doskonałym widzeniem oraz wygodą, których nie da się osiągnąć za pomocą zwykłych okularów, mogą cieszyć się osoby o nietypowych lub po prostu dużych wadach wzroku, takich jak wysokie moce dodatnie (do + 20 dioptrii) i wysokie moce ujemne (do -20 dioptrii). Poza korekcją niemal każdej wady wzroku soczewki kontaktowe ProClear zapewniają również wysoki poziom nawilżenia oraz tlenotransmisyjności, czyli po prostu dobrze się noszą, nie powodując podrażnień ani uczucia suchości oka.

 

Soczewki Proclear – niezwykle dobrze uwodnione

W produkcji soczewek kontaktowych ProClear stosowana jest technologia PC Technology™ oparta na unikalnym tworzywie, podobnym do substancji, które normalnie występują w błonach komórkowych. Ich podstawową cechą jest zdolność do przyciągania wody, dzięki czemu soczewki utrzymują 96% uwodnienia nawet po 12 godzinach użytkowania. Z tego powodu polecane są osobom, które odczuwają dyskomfort wynikający z suchości oczu. Soczewki ProClear przeznaczone są dla krótkowidzów, dalekowidzów, astygmatyków oraz prezbiopów, którzy mają do wyboru nie tylko bogactwo parametrów, ale również możliwość dobrania trybu wymiany [jednodniowego lub miesięcznego] do własnych potrzeb oraz stylu życia. Obecnie do rodziny soczewek kontaktowych ProClear należą soczewki sferyczne: jednodniowe ProClear 1 Day oraz miesięczne ProClear Sphere w opakowaniach po 3 sztuki oraz 6 sztuk. Dla osób z astygmatyzmem przeznaczone są miesięczne soczewki ProClear Toric oraz ProClear Toric XR, a dla osób ze starczowzrocznością soczewki ProClear Multifocal w dwóch typach: D oraz N. W rodzinie soczewek są wyspecjalizowane soczewki korygujące zarówno astygmatyzm jak i prezbiopię. Chcesz używać soczewek ProClear? Skontaktuj się ze specjalistą i zapytaj o soczewki próbne.

Sprawdź również inne soczewki marki CooperVision: Biomedics, Biofinity, Clariti i MyDay.