Soczewki Proclear

Szukasz szkieł kontaktowych, które zapewnią Ci maksymalny komfort i ostrość widzenia? Masz wysokie wymagania, a Twoje oczy potrzebują rozwiązania, które zadba nie tylko o właściwą korekcję i bezpieczeństwo, ale także o nawilżenie? Soczewki Proclear to najlepsza opcja, jaką możesz wybrać. To jedne z najlepszych szkieł kontaktowych dostępnych na rynku, wyprodukowane przez znaną w branży firmę Cooper Vision.

Soczewki Proclear

Soczewki kontaktowe Proclear - gwarantowana wygoda

Rodzina soczewek kontaktowych Proclear to jeden z dowodów na to, że soczewki kontaktowe mogą być bardzo wygodne - nawet, jeżeli są one noszone przez cały dzień. Soczewki z tej grupy zostały wyprodukowane przez firmę Cooper Vision, która znana jest z nowoczesnego podejścia do tematu swoich produktów. To właśnie innowacyjnym technologiom zastosowanym przez specjalistów soczewki Proclear zawdzięczają swoje właściwości. Ich sekret tkwi w wykorzystaniu specjalnej metody produkcji - PC Technology™. Dzięki niej soczewki jednodniowe, jak i soczewki miesięczne pozostają wysoko uwodnione i są bardzo komfortowe w noszeniu przez cały dzień. Soczewki kontaktowe z rodziny Proclear firmy CooperVision dostępne są w bardzo szerokim zakresie mocy i konstrukcji - każdy więc bez problemu znajdzie wariant odpowiedni dla swoich oczekiwań.

Soczewki kontaktowe od Cooper Vision - sprawdzona marka

Cooper Vision jest innowacyjną firmą z bardzo szeroką ofertą produktów. Specjaliści odpowiedzialni za tworzenie soczewek kontaktowych proponują rozwiązania dla osób z praktycznie każdą wadą wzroku. Są to szkła kontaktowe, które korygują standardową krótkowzroczności czy dalekowzroczność, ale także soczewki dla osób cierpiących na astygmatyzm oraz prezbiopię. Wśród najpopularniejszych linii można wymienić m.in. grupy: Clariti, My Day czy Biofinity. Każda z nich gwarantuje wysoki poziom nawilżenia oczy oraz komfort noszenia dopasowany do stylu życia.

Pośród oferowanych przez firmę CooperVision produktów szczególne miejsce zajmuje rodzina soczewek Proclear. Są soczewki jednodniowe i soczewki miesięczne - wyjątkowe, ponieważ zapewniają doskonałe widzenie tym osobom zmagającym się z naprawdę bardzo dużymi wadami wzroku. Większość z nich jest przekonana, że jedynym słusznym rozwiązaniem w ich przypadku są okulary korekcyjne, które dodatkowo są grube, ciężkie i powodują codzienny dyskomfort. Firma Cooper Vision dzięki linii Proclear udowadnia, że to nieprawda. Zakres mocy sferycznej w tych soczewkach to od -20,00 do +20,00 dioptrii. Istnieje także możliwość dopasowania różnych krzywizn - dzięki czemu soczewka eliminuje uczucie dyskomfortu związanego z jej noszeniem i całkowicie zmienia codzienne funkcjonowanie.

Soczewki Proclear - innowacja i nowoczesne technologie

Soczewki kontaktowe Proclear to szeroka oferta dopasowana do potrzeb osób z różnymi wadami wzroku. Tym, co je wyróżnia jest przede wszystkim niestandardowy materiał wykonania - Fosforylocholina. W czym tkwi jego wyjątkowość? Cząsteczki w nim zawarte są zbliżone do naturalnych komórek oka. Mają one zdolność naturalnego gromadzenia wody, co zapewnia stałe nawilżenie oczu - nawet jeżeli soczewki kontaktowe nosisz przez cały dzień. Nie trzeba więc obawiać się podrażnień ani uczucia suchości. Użyty materiał, którego właściwości zapewniają wysokie uwodnienie, eliminuje wysychanie oka i zapewnia najwyższy komfort.

PC Technology™ - higiena i bezpieczeństwo

Soczewki Proclear przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym dla osób z wyjątkowo wrażliwymi oczami. Tym, co zasługuje na uwagę jest innowacyjna technologia - PC Technology™. Wykorzystanie jej w soczewkach kontaktowych powstaje swego rodzaju osłona. Niezależnie od wady wzroku gwarantuje ona nawilżenie. Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii PC łatwiejsze jest także utrzymanie soczewki w czystości, co zapobiega podrażnieniom i infekcjom.

Dla kogo będą odpowiednie soczewki kontaktowe Proclear?

Soczewki Proclear skierowane są dla różnych grup użytkowników, którzy mają zróżnicowane wady sferyczne. Znajdują się wśród nich soczewki kontaktowe przeznaczone dla osób z problemem nadwzroczności, ale i krótkowzrocznością. Proclear soczewki to także propozycja dla osób zmagających się z astygmatyzmem i prezbiopią. Dzięki ich konstrukcji produkt zawsze jest idealnie dopasowany do oka - zapewnia komfort i bezpieczeństwo.

Czy ten rodzaj soczewek kontaktowych to duży wydatek?

Soczewki Proclear z wykorzystaniem technologii PC są nieznacznie wyższym wydatkiem w porównaniu do standardowych soczewek innych firm. Wiele zależy od tego, jaka ilość sztuk znajduje się w opakowaniu oraz jaki wariant produktu wybierasz - dostępne jest wiele możliwości. Warto natomiast zauważyć, że ten rodzaj soczewek sprawia, że Twoje oko będzie miało zawsze zapewnioną doskonałą widoczność i wygodę - niezależnie od wady wzroku.

Rodzaje soczewek kontaktowych Proclear

Szeroka oferta soczewek z linii Proclear przeznaczona jest dla różnych użytkowników. Wśród niej można znaleźć soczewki:

Czym charakteryzują się multifokalne soczewki Proclear?

Typ soczewek multifokalnych jest stworzony dla osób, które zmagają się z wadą, jaką jest prezbiopia. Umożliwiają one widzenie we wszystkich kierunkach - są odpowiednie do dali i bliży. To sprawia, że pacjenci ze starczowzrocznością mogą normalnie funkcjonować - niezależnie od warunków pogodowych.

Multifokalne soczewki Proclear

Toryczne soczewki Proclear - komfortowe dla astygmatyków

Toryczne soczewki to propozycja dla osób z astygmatyzmem. Wyróżnia je maksymalna stabilność oraz efekt nawilżenia, który utrzymuje się przez cały dzień stosowania szkieł kontaktowych. W serii Proclear zostały one wyprodukowane z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz wyposażone w specjalny stabilizator - jego zadaniem jest ułatwienie zakładania soczewek oraz zapobieganie ich wywijaniu się.

Toryczne soczewki Proclear

Co wyróżnia roczne soczewki Proclear?

Specjalnym typem soczewek kontaktowych są te przeznaczone do użytkowania przez cały rok. Wykonuje się je na specjalne zamówienie i są one dopasowane do nawet bardzo wysokich wad wzroku. Można bez problemu zamówić je drogą elektroniczną.

Soczewki Proclear Sphere RX

Soczewki próbne - poznaj możliwości, jakie oferujemy

Chcesz używać soczewek Proclear? Teraz to możliwe! Skontaktuj się ze specjalistą i zapytaj o soczewki próbne. Dzięki temu przekonasz się, czy to opcja dla Ciebie.

 • Czym wyróżniają się soczewki Proclear?

  Soczewki Proclear produkowane są przez firmę Cooper Vision, która słynie ze swoich innowacyjnych rozwiązań. Szeroki zakres mocy sferycznej sprawia, że po soczewki Proclear mogą sięgać nawet osoby z dużymi wadami wzroku. Do wykonania szkieł Proclear Cooper Vision używa nowoczesnego materiału z fosforylocholiną. Cząsteczki zawarte w fosforylocholinie mają zbliżoną budowę do komórek ludzkiego oka. Dzięki temu stale gromadzą wodę, zapewniając doskonałe nawilżenie i maksymalnie ograniczając ryzyko podrażnień.
 • Czym kierować się przy wyborze pierwszych soczewek Proclear?

  Najważniejszym wyznacznikiem jest Twoja wada wzroku. W ofercie sklepu Soczewki24 znajdziesz soczewki Proclear dla osób z dalekowzrocznością i krótkowzrocznością (szkła sferyczne). Jeśli masz astygmatyzm, wybierz soczewki toryczne. Cooper Vision oferuje także szkła multifokalne dla osób z prezbiopią. Soczewki multifokalne umożliwiają widzenie we wszystkich kierunkach i to w każdych warunkach pogodowych.
 • Jak długo można mieć soczewki Proclear na oku?

  Optymalny czas noszenia soczewek to 10-12 godzin, a czas maksymalny 16 godzin. Zaleca się zdejmowanie soczewek przed pójściem spać. W naszej ofercie znajdziesz szkła Proclear jednodniowe, miesięczne i roczne. Soczewki jednodniowe po użyciu należy wyrzucić do kosza. Z kolei do przechowywania soczewek miesięcznych i rocznych niezbędny jest odpowiedni pojemnik i płyn.
 • Czy mogę nosić soczewki Proclear i robić makijaż?

  Noszenie soczewek nie jest przeszkodą do robienia makijażu. Ze względu na higienę najlepiej najpierw założyć soczewki, a dopiero potem zrobić makijaż.
 • Czy soczewka Proclear może powodować łzawienie?

  Odpowiednio dobrana soczewka nie powoduje żadnych niepożądanych reakcji. Łzawienie może pojawić się podczas pierwszej aplikacji. Z czasem jednak nabierzesz wprawy i cały proces przebiegnie bez zakłóceń. Jeśli mimo wszystko soczewka powoduje łzawienie, skonsultuj się ze specjalistą. Może to świadczyć o zespole suchego oka.
 • Czy soczewka Proclear może wpaść za oko?

  Nie ma możliwości, aby soczewka wpadła za oko.

Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym stosowanym na powierzchni zdrowych oczu i przeznaczonym do korygowania wad wzroku. Podmiot reklamujący: AVIS Wojciech Kurpiel. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.