Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Michael Kors

Emporio Armani

 

 

 

 

 

 

Okulary przeciwsłoneczne od marki Michael Kors są jednym z najbardziej ekskluzywnych modeli na świecie. Najlepszej jakości materiały, staranne wykończenie i unikatowy wygląd, to tylko kilka z wielu zalet jakie mogą opisywać okulary przeciwsłoneczne Michaela Korsa. Dzięki wieloletniej konsekwencji i brawurowemu podejściu do mody, marka ta od lat plasuje się wśród najwyższych brandów modowych, które spotkać można na wybiegach największych i najważniejszych imprezach modowych świata. Zachęcamy zatem do zapoznania się z ofertą naszych okularów przeciwsłonecznych z pod szyldu Michael Kors, a w razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

 

 

 

 


Michael Kors to postać, która ma ogromne znaczenie w obecnie prosperującym rynku modowym. Ów projektant urodził się w 9 sierpnia 1956 roku w Long Island jako Karl Anderson. Moda towarzyszyła mu właściwie od samego początku, gdyż jego matka, Joan Hamburger, pracowała jako modelka. Z racji iż rozwiodła się ona ze swoim pierwszym mężem i ponownie wyszła za mąż, zmieniła nazwisko na Kors, które potem też przejął Michael. Przyszły projekt dorastał w Merrick, w stanie New York, a wykształcenie średnie zdobył w liceum w Bellmore.

Kors bardzo szybko zaczął przejawiać talent do projektowania. Już jako 5-latek zaprojektował swoją pierwszą suknię ślubną na drugie wesele mamy. Z kolei jako nastolatek otworzył pierwszy butik w piwnicy domu, gdzie sprzedawał pierwsze projekty. Jego kariera rozwijała się w zawrotnym tempie. Miał on swoje wielkie wzloty i upadki. W 1993 roku ogłosił nawet bankructwo. Powrócił jednak jeszcze lepszy i tak, od 2003 roku funkcjonuje z dochodami przekraczającymi miliard dolarów.

Okulary przeciwsłoneczne Kors wprowadził po swoim powrocie. Początkowo jego asortyment w tym zakresie był niewielki, jednakże bardzo szybko zaczął się rozwijać. Obecnie marka regularnie co sezon wypuszcza nowe modele okularów, które podziwiać możecie w naszych salonach stacjonarnych Soczewki24, Viu Viu Optica i sklepie internetowym Soczewki24.pl. Nowoczesny design, różnorodna kolorystyka i funkcjonalne kształty to cechy, które z pewnością wyróżniają te modele. W tym dziale znajdziesz więc zarówno okulary ze szkłami gradalnymi jak i pełnymi. Ponadto niektóre z zaprezentowanych u nas modeli mogą być wzbogacone o polaryzację, która prostuje fale świetlne poprzez blokadę rozproszonych fal świetlnych. Dodatek ten szczególnie przydaje się w miejscach, gdzie światło jest bardzo ostre i nierównomierne.

Postaw zatem na okulary przeciwsłoneczne z linii Michael Kors w różnych kolorach szkieł i formach kształtu. Do każdego z zaprezentowanych modeli otrzymasz także piękne i eleganckie etui tej samej marki oraz ściereczkę czyszczącą. Okulary przeciwsłoneczne Michaela Kors to perfekcja i jakość, którą doceni nawet najbardziej wymagający użytkownik szkieł przeciwsłonecznych.