Blink

Kropelki nawilżające Blink to produkty, które występują w kilku wariantach pasujących do indywidualnych potrzeb. Skład kropli dopasowany jest dla tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez soczewek kontaktowych, jak i dla osób mających chwilowe problemy np. w związku ze zmianą powietrza odczuwają uciążliwą suchość. Blink® Contacts pozwalają na noszenie soczewek kontaktowych przez cały dzień. Znajdujący się w ich składzie Hialuronian sodu odpowiada na komfort i świeżość oka. Ich stosowanie nie wymaga, aby zdejmować soczewki kontaktowe, co jest bardzo wygodne. Krople do oczu Blink® Intensive sprawdzą się w przypadku suchości oczu. Pomagają jeżeli oczy wystawione są na trudne warunki pogodowe, zapewniając długotrwałą ulgę. Dostępne są w opakowaniu 10ml, ale także ampułkach 0,4 ml na jedno użycie. Intensive Plus to produkt dla wymagających. Ma żelową konsystencję, dłużej utrzymuje się na oku i można go stosować w trakcie dnia, jak i w nocy.

Maksymalna ulga dla oczu - Blink Intensive

Krople Blink® Intensive oraz Intensive Plus to ulga dla oka. Krople łagodzą podrażnienia ze względu na skład, w którym można znaleźć kwas hialuronowy, ale także chlorek wapnia, chlorek potasu, środek konserwujący OcuPure czy glikol polietylenowy (Intensive Plus). Stosowanie kropli do oczu jest proste i bezpieczne. W przypadku zamówienia każdego z nich gwarantem jest ekspresowa wysyłka. A jeżeli masz pytanie odnośnie tego produktu - skontaktuj się przed zakupem i wyślij przez e-mail pytanie.

Krople do oczu są wyrobem medycznym przeznaczonym do nawilżania powierzchni zdrowych oczu. Podmiot reklamujący: AVIS Wojciech Kurpiel. Producent: AMO Ireland, Block B, Liffey Valley Office Campus, Quarryvale, Co Dublin, Ireland