RALPH LAUREN

Ralph Lauren

Okulary przeciwsłoneczne marki Ralph Lauren to jedne z najbardziej ekskluzywnych i eleganckich zarazem modeli w całej naszej ofercie. Ich amerykański styl i elegancja to znak rozpoznawczy, który sprawia, że zawsze wygląda się w nich stosownie do danej sytuacji oraz miejsca. Marka Ralph Lauren posiada kolekcje okularów przeciwsłonecznych przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, dlatego bez względu na Twoją płeć i oczekiwania, z pewnością znajdziesz w tej ofercie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy zatem do zapoznania się z nimi, a w razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

 

Okulary przeciwsłoneczne Ralph Lauren

 

Markę Ralph Lauren cechuje przede wszystkim klasyczny, elegancki styl prosto z Ameryki. W naszej szerokiej ofercie okularów przeciwsłonecznych marki Ralph Lauren znajdziesz również bardziej sportowe modele należące do podbrandu marki – Polo Ralph Lauren. Wszystkie dostępny u nas okulary są wygodne i wykonane z najwyższą starannością, którą doceni nawet najbardziej wymagający i drobiazgowy klient.

Modele dla panów cechują sportowe kształty i nawiązania do samochodów typu vintage. To oczywiście nie przypadek, gdyż motoryzacja to jedna z największych zainteresowań właściciela marki – Ralpha Laurena. Jak powiedział on kiedyś – „Samochody są jak dzieła sztuki – każdy z nich ma własny charakter i duszę wykraczającą poza zwykłą funkcjonalność”. Dlatego też w wielu projektach okularów przeciwsłonecznych dla panów wkomponowano elementy odnoszące się do świata starej motoryzacji, takie jak: metalowe detale, logo marki w stylu vintage i charakterystyczna kolorystyka.

Z kolei dla pań zostały przygotowane bardziej wytworne modele okularów przeciwsłonecznych, które czerpią inspiracje z modernistycznego i smukłego stylu miejskiego. Ich kolorystyka jest raczej stonowana. Dominują szarości, brązy i czerń. W niektórych ich modelach legendarne logo RL stało się częścią konstrukcji zawiasu. Wszystkie przygotowane dla pań warianty reprezentują wyrafinowanie i elegancję współczesnej kobiety.

Tak więc jeśli potrzebujesz okularów przeciwsłonecznych, które będą funkcjonalne oraz odpowiednie do każdej okazji, to z pewnością marka Ralph Lauren będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Bez względu na to, czy szukasz czegoś na wakacje, do jazdy samochodem czy na event w otwartej przestrzeni, to wiedz, że okulary przeciwsłoneczne Ralph Lauren z pewnością sprawdzą się w tych sytuacjach. Wzbogać więc swoją garderobę o nowy, piękny dodatek i wyglądaj zawsze z klasą, gdy rażące promienie słoneczne dają się we znaki.

Okulary przeciwsłoneczne marki Ralph Lauren są objęte dwuletnią gwarancja. Oferowane przez nas modele to bestsellery marki lub okulary z najnowszej kolekcji. Jeśli więc podoba Ci się któryś z nich, to nie czekaj, zamów go już teraz! A w razie jakichkolwiek pytań co dostępnych u nas produktów, jesteśmy do Twojej dyspozycji.