Soczewki24.pl, Sky Tower

Zadzwoń: +48 570 115 580

Mówimy w języku polskim, angielskim, niemieckim i ukraińskim.

Salon Viu Viu Optica to miejsce równie prestiżowe jak sam Sky Tower. Tylko tutaj nasi klienci znajdą oprawki korekcyjne oraz okulary przeciwsłoneczne z kolekcji tak wielu znakomitych marek modowych: Versace, Giorgio Armani, Dolce&Gabbana, Prada, Bvlgari, Guy Laroche, Guess. W salonie można oczywiście znaleźć także kultowe okulary Ray-Ban. Jako jedyny salon naszej sieci salon Viu Viu Optica w Sky Tower posiada w sprzedaży okulary Chanel, marki która jest synonimem francuskiego szyku.

W salonie znajduje się również doskonale zaopatrzone stoisko Soczewki24, gdzie można kupić najlepsze na rynku soczewki kontaktowe, płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych oraz niezbędne akcesoria. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się szczególnie soczewki jednodniowe ACUVUE czy soczewki miesięczne Air Optix.

Sprawdź aktualne promocje w salonach Soczewki24 i Viu Viu Optica!

Salon optyczny Viu Viu Optica w Sky Tower posiada gabinet, w którym specjalista przeprowadzi badanie wzroku pod okulary korekcyjne oraz pierwsze dopasowanie soczewek kontaktowych. Przy zakupie okularów badanie wzroku jest w promocyjnej cenie (tylko 9 zł), a doskonale wykwalifikowany personel służy fachową pomocą przy doborze najlepszych soczewek korekcyjnych do każdej wady wzroku.

Soczewki progresywne dla osób z presbiopią, soczewki jednoogniskowe dla osób z nadwzrocznością lub dalekowzrocznością, soczewki do pracy przy komputerze, soczewki dla kierowców – mamy je wszystkie!

Optyk w Sky Tower jest do dyspozycji klientów przez od poniedziałku do soboty oraz w handlowe niedziele. Na badanie w celu dobrania soczewek okularowych lub soczewek kontaktowych można umówić się za pomocą formularza - umów się na badanie online lub telefonicznie.

W salonie Viu Viu Optica w Sky Tower można również odebrać zamówienia złożone w naszym sklepie internetowym.
Zapraszamy również do punktu dopasowania soczewek kontaktowych. 

Sprawdź inne lokalizacje salonów we Wrocławiu.

Pamiętaj, że zakupy w Soczewki24.pl to zawsze:

 
Dostawa gratis
 
Możliwy odbiór osobisty w jednym z wielu punktów
 
Cashback
 
Gwarancja satysfakcji
i 30 dni na zwrot!