Soczewki24.pl, Bielsko-Biała, Galeria Auchan (wcześniej Galeria Tesco)

Zadzwoń: +48 533 368 565

Mówimy w języku polskim i angielskim.

Informujemy, że Salon Soczewki24 w Galerii TESCO (ul. Warszawska 180) w Bielsku-Białej został przeniesiony.

Zapraszamy do nowej lokalizacji w Galerii Auchan na ul. Bohaterów Monte Cassino 421.

Nasz salon w Bielsku-Białej Klienci chętnie odwiedzają ze względu na szeroki wybór oraz rozsądne ceny. Oprawki okularowe dostępne w salonie charakteryzują się wysoką jakością i atrakcyjnym designem. Do wyboru są zarówno klasyczne okulary damskie i męskie, jak i nowoczesne, idealne dla miłośników najnowszych trendów. Doświadczeni pracownicy salonu służą pomocą przy wyborze najlepszego rozwiązania dla każdego klienta. Okulary progresywne? Z soczewkami fotochromowymi? Okulary do pracy przy komputerze? Zamówisz je w naszym salonie.

Sprawdź aktualne promocje w salonach Soczewki24 i Viu Viu Optica!

Zakup okularów w salonie w Bielsku-Białej nie wymaga posiadania recepty od okulisty. Na miejscu jest gabinet, gdzie można wykonać badanie wzroku, podczas którego zostaną dobrane najodpowiedniejsze dla klienta soczewki korekcyjne. Jeśli kupujesz okulary korekcyjne w salonie badanie wzroku w promocyjnej cenie wynosi tylko 9 zł. Optyk w Bielsku-Białej na ul. Warszawskiej to również miejsce, gdzie można umówić się na dopasowanie soczewek kontaktowych, które jest niezbędne, aby zacząć korzystać z tej wygodnej metody korekcji wady wzroku.

Na wybrane badanie wzroku można umówić się przez telefon lub formularz zapisów online.

W salonie można również kupić na miejscu soczewki kontaktowe miesięczne i jednodniowe najpopularniejszych marek jak ACUVUE czy Air Optix lub odebrać swoje zamówienie ze sklepu internetowego Soczewki24.pl bez ponoszenia kosztów dostawy.

Pamiętaj, że zakupy w Soczewki24.pl to zawsze:

 
Dostawa gratis
 
Możliwy odbiór osobisty w jednym z wielu punktów
 
Cashback
 
Gwarancja satysfakcji
i 30 dni na zwrot!