Płyny i akcesoria

Płyny i akcesoria dostępne w tym dziale przydadzą Ci się zarówno do soczewek kontaktowych, jak i okularów. Płyn do soczewek kontaktowych powinien być podstawą codziennej pielęgnacji wszystkich soczewek kontaktowych, które nie należą do produktów codziennej wymiany. Akcesoria to z kolei różnego rodzaju etui do soczewek, okularów i przyrządy do ich przechowywania, zakładania oraz ściągania. Polecamy zatem zapoznać się z naszą szeroką ofertą gadżetów dostępnych w tym dziale a w razie pytań, prosimy o kontakt z naszą chętnie służącą pomocą obsługą.

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz wiele płynów do pielęgnacji oraz ochrony soczewek kontaktowych, które pochodzą z oferty największych ich producentów na świecie jak Alcon czy Bausch & Lomb. Dysponujemy produktami m. in. marek Renu, Pure Moist czy Opti-Free. Możesz mieć pewność, że wybierając w naszym sklepie specyfiki do pielęgnacji swoich soczewek kontaktowych, z całą pewnością bardzo dobrze je zabezpieczysz i oczyścisz po każdorazowym użyciu. Szczególnie polecamy Ci nasze oferty promocyjne, np. zestawy soczewek z płynami oraz płyny w zestawie z gratisowym pojemniczkiem na soczewki.

 

Krople do oczu dostępne w naszym sklepie doskonale nawilżą oczy zmęczone po długim dniu. Niektóre z nich możesz stosować również nosząc soczewki kontaktowe, aby zapewnić sobie komfort widzenia przez cały dzień. Dlatego też jeśli poszukujesz czegoś, co pomoże Ci przetrwać w pracy przy komputerze, zadymionych miejscach czy klimatyzowanych pomieszczeniach, wszędzie i zawsze, kiedy jest potrzeba nawilżenia oczu, to z całą pewnością u nas znajdziesz coś dla siebie.

 

Płyny do soczewek kontaktowych są niezbędne w przypadku użytkowania soczewek kontaktowych, które nie należą do produktów codziennej wymiany. Są one absolutną koniecznością do utrzymania soczewek kontaktowych dwutygodniowych czy miesięcznych we właściwym stanie. Dzięki nim można je nosić przez całe dnie bez ryzyka podrażnienia swoich oczu i odczuwania dyskomfortu.

Większość oferowanych płynów jest dostępna w różnych wariantach i pojemnościach. Mały płyn jest idealny np. w przypadku wyjazdu na urlop lub delegację, duży sprawdzi się na co dzień. Dlatego też jeśli poszukujesz płynu w mniejszym rozmiarze, co pozwoli Ci na zabranie go do torby podręcznej wraz z innymi ważnymi rzeczami, to z całą pewnością znajdziesz taki w naszej ofercie. Sprawdź więc szeroką ich ofertę płynów do pielęgnacji soczewek oraz płynów nawilżających, a w razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Życzymy udanych zakupów!