Acuvue 2

Acuvue 2 to wyjątkowo popularne soczewki dwutygodniowe firmy Johnson & Johnson. Szkła kontaktowe wykonano z Etafilconu A - jest to materiał, który zapewnia świeżość, nawilżenie oka i komfort noszenia -niezależnie od warunków zewnętrznych. Może korzystać z nich codziennie przez 2 tygodnie lub przez 1 tydzień w trybie noszenia przedłużonego. Oferta soczewek kontaktowych Acuvue to produkty zapewniające komfort użytkowania - bez względu na to, jaka jest Twoja wada wzroku. Możesz bez problemu dopasować do niej, jaką mają soczewki. Przekonaj się, dlaczego warto postawić na wybór tych szkieł kontaktowych.

Dwutygodniowe soczewki kontaktowe Acuvue 2

Soczewki Acucue dwutygodniowe to maksymalny komfort dla Twojego oka. Każda soczewka kontaktowa została wyprodukowana z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, co sprawia, że jest ona supergładka i doskonale nawilżona. To między innymi dlatego idealnie przylega do oka i gwarantuje świeżość w każdych warunkach. Sama krzywizna opracowana jest w specjalny sposób i odpowiada za krystalicznie czysty obraz.

Soczewki Acuvue 2 - ochrona i komfort noszenia każdego dnia

Soczewki kontaktowe Acuvue 2 sprawdzają się także w przypadku wymagających użytkowników, którym często doskwiera suchość oczu. Mają dość dużą zawartość wody, dlatego w przypadku ich stosowania problem ten pojawia się zdecydowanie rzadziej - zarówno, kiedy nosi się je w trybie dziennym, jak i podczas użytkowania dzień i noc. Ogromnym plusem jest także filtr UV, jaki mają soczewki Acuvue, który chroni oczy przed promieniowaniem UVA i UVB - nie tylko w słoneczne dni, ale każdą porą roku.

Soczewki Acuvue - tryb noszenia i pielęgnacja

Dwutygodniowe hydrożelowe soczewki kontaktowe to produkt, w przypadku którego bardzo ważne jest utrzymanie prawidłowej pielęgnacji. Jej podstawą jest wyczyszczenie każdego szkła po jego zdjęciu. Codziennej wymiany wymaga także płyn. Dla bezpieczeństwa i zdrowia oka dobrze jest przed zakładaniem i zdejmowaniem umyć dłonie i je ususzyć. Warto zadbać również o wygodne warunki, aby w trakcie zakładania soczewki nie przykleiło się do niej żadne zabrudzenie. Wówczas możesz mieć pewność, że Twoje oczy zyskają naprawdę wygodne warunki - przez cały dzień.

Dlaczego warto wybrać soczewki dwutygodniowe Acuvue 2 6 szt?

Soczewki Acuvue to dobre rozwiązanie dla zabieganych osób, które sporo pracują i są narażone na różne warunki otoczenia. Zapewniają wygodę nawet po całym dniu w klimatyzowanym pomieszczeniu. Soczewki dostępne są w opakowaniu, które wystarcza na wiele dni stosowania - mają także atrakcyjną cenę. Bez problemu można także dopasować ich moc praktycznie do każdej wady. Jest to jednak tylko jedna z naszych propozycji. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą innych soczewek marki Acuvue. W ich skład wchodzą także soczewki jednodniowe i soczewki miesięczne. Wyróżnia je wyjątkowa jakość, komfort dla oczu, przepuszczalność tlenu i maksymalne bezpieczeństwo. To najlepsze soczewki tworzone z innowacyjnych materiałów, które zapewniają wygodną i skuteczną korekcję wzroku.

Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym stosowanym na powierzchni zdrowych oczu i przeznaczonym do korygowania wad wzroku. Podmiot reklamujący: AVIS Wojciech Kurpiel. Producent: Johnson & Johnson Vision Care, Inc.,