Soczewki Dailies

Dailies Jednodniowe soczewki kontaktowe Dailies, wyprodukowane są przez fimę Alcon, dawniej Ciba Vision. Soczewka Dailies zapewnia znakomity komfort użytkownikom, dzięki zastosowaniu unikalnego systemu nawilżenia o potrójnym działaniu. Dzięki niemu oko jest odświeżone przy każdym pojedynczym mrugnięciu. Użytkownicy soczewek Dailies mogą zapomnieć, że noszą soczewki na oczach przez cały dzień.

 

 

 

 

 

 

Soczewki Dailies – komfort użytkowania

Pojawienie się na rynku soczewek jednodniowych stało się prawdziwą rewolucją. Soczewki kontaktowe tego typu nie wymagają żadnych dodatkowych akcesoriów, płynów ani zabiegów pielęgnacyjnych. Zakładasz soczewki kontaktowe rano, zdejmujesz je wieczorem i wyrzucasz. Następnego dnia rano zakładasz nową parę. I to wszystko. Soczewki jednodniowe stały się wybawieniem dla osób, które cenią sobie wygodę, mają podatne na infekcje oczy oraz dla tych, które używają soczewki sporadycznie, np. podczas uprawiania sportu, na imprezach, koncertach etc. Obecnie wszyscy czołowi producenci mają w swoje ofercie soczewki jednodniowe, również Alcon, do którego należy marka popularnych w naszym kraju jednodniowych soczewek kontaktowych Dailies.

Soczewki Dailies – nie tylko dla typowych wad wzroku

Soczewki Dailies AquaComfor Plus są lubiane przez użytkowników, ponieważ zapewniają wygodę i doskonałe widzenie przez cały dzień użytkowania, nawet w tak trudnych warunkach, jakimi są dla oczu pomieszczenia klimatyzowane latem lub ogrzewane zimą. Komfort ten jest możliwy dzięki zastosowaniu w produkcji nowoczesnego systemu, który sprawia, że związek nawilżający jest aktywowany przez mruganie i uwalniany przez wiele godzin. Soczewki Dailies AquaComfor Plus są dostępna w kilku wersjach, które pozwalają na korekcję różnych wad wzroku, nie tylko standardowej krótkowzroczności oraz nadwzroczności.

Osoby cierpiące na astygmatyzm mogą cieszyć się komfortem, jaki zapewniają tylko soczewki jednodniowe, dzięki Dailies AquaComfort Plus Toric, natomiast osoby po 40. roku życia, u których stwierdzono starczowzroczność, mogą korygować swoją wadę z soczewkami Dailies AquaComfort Plus Multifocal. Najmłodszym produktem w rodzinie są soczewki Dailies Total 1, soczewki jednodniowe nowej generacji, jedyne z gradientem uwodnienia, zapewniająca niebywały komfort od początku do końca długiego dnia, nawet osobom o wrażliwych oczach, podatnych na uczucie suchości. Ten komfort jednak kosztuje, obecnie cena Dailies Total 1 jest zauważalnie wyższa niż soczewek Dailies AquaComfort Plus.

Sprawdź również inny produkt firmy Alcon – kolorowe soczewki FreshLook.