Soczewki Biofinity

Biofinity

Niezależnie od tego, czy dopiero zamierzasz nosić soczewki kontaktowe, czy jesteś już ich użytkownikiem od dłuższego czasu, produkty z rodziny Biofinity zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o spełnieniu najwyższych wymagań użytkowników. Wszystkie soczewki kontaktowe dostępne w rodzinie Biofinity wykorzystują nowoczesną technologię Aquaform® Comfort Science™, dzięki czemu mają dobre uwodnienie, są komfortowe, zwilżalne i oddychające. Wszystko po to, aby zapewnić ostre widzenie i wygodę od rana do wieczora. Dzięki nim oczy zachowają naturalny komfort przez wiele dni. Do wykonania szkieł wykorzystano wyjątkowo bezpieczny materiał Comfilcon A - to sprawia, że zyskują one na jakości. Mogą nosić je osoby z zaburzeniami filmu łzowego oraz alergicy. Z tymi soczewkami każda aktywność jest także zdecydowanie wygodniejsza - są one stworzone i najlepsze dla oczu sportowców nie tylko ze względu na silikonowo hydrożelowy materiał wykonania, ale wygodę oka w różnych warunkach.

Cooper Vision - według opinii jeden z najlepszych producentów

Firma CooperVision już od początku lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku słynie z produkcji soczewek, które służą ludziom z wadami wzroku niemal na całym świecie. Soczewki kontaktowe z rodziny Biofinity i Proclear można kupić w ponad 100 krajach, w tym oczywiście w Polsce. W wielu z nich parametry i materiał wykonania sprawiają, że są one uznane według opinii publicznej za najlepsze na rynku. Rosnąca popularność soczewek CooperVision wynika z nowoczesności stosowanych rozwiązań, wykorzystanego materiału i wysokiego komfortu użytkowania. Te połączono z naprawdę atrakcyjną ceną oraz szeroką gamą parametrów, jakie mają soczewki kontaktowe. Dodatkowo charakteryzują się one mocą sferyczną w dość szerokim przedziale. Jest to więc produkt, który sprawdzi, jeżeli chodzi o każdy oczy - nawet w przypadku dużej wady.

Soczewki Biofinity firmy Cooper Vision – dlaczego warto je wybrać?

Miesięczne soczewki Biofinity zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu i dłużej zatrzymują wodę, zapewniając oczom niezbędne nawilżenie i dopływ tlenu, dzięki czemu pozostają białe, błyszczące i, co najważniejsze, zdrowe. Soczewki Biofinity produkowane są z wykorzystaniem technologii AquaForm, w wyniku czego powstają nowoczesne, miękkie soczewki silikonowo hydrożelowe, zapewniające właściwą zawartość wody (uwodnienie) i dotlenienie, konieczne dla poczucia komfortu podczas noszenia soczewek kontaktowych. A to nie wszystko, co gwarantują specjaliści marki CooperVision odpowiedzialni za produkt i jego stworzenie. Soczewki Biofinity wyróżnia specjalna średnica, mają także unikalną budowę krawędzi, których zaokrąglenie minimalizuje oddziaływanie na powierzchnię oka, co sprawia, że są one niezwykle wygodne. W efekcie masz do dyspozycji luksusową soczewkę kontaktową, którą możesz nosić w trybie dziennym lub przedłużonym, czyli bez ściągania na noc.

Rodzina soczewek Biofinty - co warto o nich wiedzieć?

Soczewki kontaktowe Biofinity to szeroka gama produktów przygotowanych dla pacjentów z różnymi wadami wzroku. Wykorzystanie specjalnego materiału, różna moc, doskonałe parametry i wysokiej jakości wykonanie pozwalają na korekcję krótkowzroczności, astygmatyzmu czy nawet presbiopii. W rodzinie soczewek Biofinity znaleźć można m.in. soczewki toryczne, dzięki którym więcej osób z astygmatyzmem może korzystać z wygody, jaką dają soczewki kontaktowe. Soczewki Biofinity Toric oraz Biofinity Toric XR to miesięczne soczewki toryczne dla osób z astygmatyzmem. Unikalna krzywizna tylnej powierzchni, jaką ma soczewka znacząco zmniejsza jej rotację na oku, zapewniając optymalne ułożenie i jeszcze lepszą ostrość widzenia. Soczewki Biofinty to również dwa typy soczewek progresywnych Biofinity Multifocal i soczewki toryczno-multifokalne Biofinty Multifocal Toric. Te ostatnie soczewki kontaktowe łączą w jednym zalety wszystkich soczewek Biofinity, dając wysoką jakość widzenia na wszystkie odległości, korygując jednocześnie astygmatyzm. Ilość możliwych w tym wariancie kombinacji parametrów jest imponująca. Dlatego soczewki te są produkowane na zamówienie, więc czas oczekiwania jest dość długi.

Soczewki Biofinity - korekcja krótkowzroczności i dalekowzroczności

Szkła kontaktowe jednego z największych producentów w branży są cenione ze względu na możliwość korekcji u osób zmagających się z różnymi - nawet bardzo dużymi wadami. Ich moc sferyczna ma dość szeroki zakres. Wynosi od -12,00 do +8,00 dioptrii. Zależnie od wybranej mocy ta zmienia się co 0,25 lub 0,5 dioptrii. Pomimo doskonałych opinii na temat soczewek, pierwszy wybór nie powinien być przypadkowy. Warto skonsultować się ze specjalistą, który wykona badanie i doradzi, jakie szkła najlepiej sprawdzą się na oczach. Podczas takiej wizyty można uzyskać także cenne wskazówki na temat zakładania szkieł. W ten sposób dowiesz się, jak uzyskać maksymalny komfort oka i utrzymać higienę zapobiegającą różnego rodzaju podrażnieniom oraz infekcjom. Każdy kolejny zakup nie wymaga konsultacji - wystarczy wybierać taką samą moc, a dla pewności co roku kontrolować wadę na wizytach.

Soczewki kontaktowe Biofinity Energys - kiedy oczy żyją w cyfrowym świecie

CooperVision to firma nastawiona na ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań. Dlatego właśnie powstała soczewka Biofinity Energys, przeznaczona dla osób, które często korzystają z urządzeń cyfrowych - telefonów, tabletów, laptopów. Żeby zmniejszyć zmęczenie oczu powstające podczas patrzenia w ekrany komputerów i smartfonów w soczewce Biofinity Energys zastosowano innowacyjną konstrukcję Digital zone optics™. To ona oraz typowe dla Biofinity wysoka przepuszczalność tlenu oraz zawartość wody odpowiadają za komfort podczas noszenia tej soczewki przez osoby, które spędzają w cyfrowym świecie ponad 4 godziny dziennie.

Dla kogo jeszcze soczewki miesięczne Biofinity Cooper Vision?

Soczewki miesięczne Biofinity to dobre rozwiązanie dla osób z wadą wzroku, które nie chcą lub z różnych względów nie mogą nosić stale okularów korekcyjnych. Są polecane szczególnie dla osób z astygmatyzmem, które potrzebują nietypowych parametrów. Soczewki będą również dobrym wyborem dla wszystkich użytkowników, dla których ważny jest komfort noszenia soczewek przez wiele godzin. Przy noszeniu soczewek Biofinity trzeba pamiętać o ich odpowiedniej pielęgnacji. Miesięczne soczewki wymagają bowiem stosowania specjalnego płynu i zachowywania higieny podczas zakładania i ściągania soczewek. Chcesz nosić soczewki kontaktowe Biofinity, które oferują wysoki komfort noszenia? Pamiętaj - zapisz się do specjalisty na badanie wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Sprawdź również inne soczewki od marki CooperVision: BiomedicsClaritiMyDay i Proclear.

Cooper Vision Biofinity 6 szt - wydajne i ekonomiczne opakowanie

Soczewki Biofinity dostępne są w różnych wariantach, jeżeli chodzi o ilość sztuk w opakowaniu. Szczególne polecane są te, w których znajduje się aż 6 soczewek w opakowaniu. Dzięki tej opcji można zapewnić sobie 3 pary szkieł kontaktowych do noszenia przez wiele dni w naprawdę dobrej cenie. To wygodne rozwiązanie, które stwarza także pewien zapas na wypadek uszkodzenia soczewki lub jej zgubienia, co może się zdarzyć szczególnie w przypadku osób o aktywnym trybie życia lub tych, wykorzystujących soczewki przez noc. Wówczas można zastąpić soczewkę na oczach nową sztuką, nie martwiąc się o pogorszenie widzenia. Chociaż w naszej ofercie dostępne są inne opakowania, to według opinii wielu użytkowników - soczewki Biofinity 6 sztuk są najkorzystniejszym wyborem.