Soczewki24.pl, Galeria Bałtycka

Salon Viu Viu Optica w Galerii Bałtyckiej!

W salonie Viu Viu Optica w Galerii Bałtyckiej klienci cenią doskonałą obsługę oraz szeroki asortyment, szczególnie markowe oprawki korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne luksusowych marek jak Miu Miu, Prada, Tom Ford, Dolce & Gabbana, Guy Laroche oraz popularnych jak Ray-Ban, Emporio Armani, GUESS. Nasi konsultanci służą profesjonalną pomocą w doborze oprawek do typu urody, stylu życia oraz wady wzroku. Każdy znajdzie tutaj dla siebie idealne rozwiązanie – okulary progresywne, do pracy przy komputerze, czy dla kierowców.

Na miejscu znajduje się gabinet, gdzie wykonywane jest badanie wzroku i specjalista dobiera właściwą korekcję okularową. Jeżeli kupujesz okulary korekcyjne, badanie jest bezpłatne. W salonie Viu Viu Optica w Galerii Bałtyckiej możliwe jest również dopasowanie soczewek kontaktowych. Podczas takiej wizyty klient uczy się również właściwego użytkowania soczewek i otrzymuje soczewki próbne.

Sprawdź aktualne promocje w salonach Soczewki24 i Viu Viu Optica!

W salonie na stoisku Soczewki24 można kupić soczewki kontaktowe miesięczne lub jednodniowe wiodących marek (ACUVUE, Air Optix, Dailies, Biofinity) oraz płyny do ich pielęgnacji (Eye Care, ReNu, Opti-Free). Salon optyczny Viu Viu Optica w Galerii Bałtyckiej jest do dyspozycji klientów w dogodnych godzinach od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe. Na badanie wzroku można umówić się wcześniej telefonicznie lub za pomocą formularza online - umów się na badanie

Salon Viu Viu Optica w Gdańsku - najlepszy optyk w mieście!

Sprawdź inne lokalizacje w Gdańsku 

W salonie można odebrać zamówienia złożone w sklepie internetowym.

Viu Viu Optica/Soczewki24
Gabinet badania wzroku

Galeria Bałtycka
Al. Grunwaldzka 141
80-454 Gdańsk
tel.: 533 366 565

www.galeriabaltycka.pl

Godziny pracy salonu Viu Viu Optica
  PONIEDZIAŁEK   09:00 - 21:00
  WTOREK   09:00 - 21:00
  ŚRODA   09:00 - 21:00
  CZWARTEK   09:00 - 21:00
  PIĄTEK   09:00 - 21:00
  SOBOTA   09:00 - 21:00
  NIEDZIELA (handlowa)   10:00 - 20:00