Soczewki SofLens

Soczewki SofLens

Rodzina soczewek kontaktowych SofLens to część oferty firmy Bausch&Lomb, jednego z wiodących producentów produktów kontaktologicznych na świecie. Soczewki SofLens wykonane są z m.in. materiału hydrożelowego o nazwie Polymacon, który charakteryzuje się dużą zawartością wody oraz przepuszczalnością tlenu, co wydatnie poprawia komfort noszenia. Dodatkowo zastosowano także Hilafilcon B i Alphafilcon A. - każdy wykorzystany w produkcji materiał jest odporny na osadzanie się osadów białkowych. To nie tylko komfort noszenia. Soczewki oprócz tego, że są wygodne, zapewniają także doskonałą ostrość wzroku i bezpieczeństwo.

Soczewki SoFlens

Szeroka oferta soczewek kontaktowych SoFlens

Soczewki SofLens to szkła o różnych trybach wymiany. Są one przeznaczone do korekcji różnych wad wzroku, głównie nadwzroczności i krótkowzroczności, ale nie tylko.

Soczewki kontaktowe SoFlens są wybierane przez osoby, które oczekują wysokiego komfortu w naprawdę atrakcyjnej cenie. Wśród soczewek z rodziny SofLens znajdziesz między innymi soczewki miesięczne SofLens 38 oraz SofLens 59, a także jednodniowe soczewki SofLensDailyDisposable - świetne, jeżeli okazjonalnie zamieniasz okulary korekcyjne na szkła kontaktowe np. w związku z ważnym wyjściem. Ofertę tej marki uzupełniają soczewki SofLensToric 66 - to dobre soczewki toryczne przeznaczone dla osób z astygmatyzmem. Ta wada wzroku wymaga bowiem specjalnej korekcji.

Soczewki kontaktowe SoFlens od Bausch&Lomb - doskonała jakość

Soczewki Soflens mają swoich zagorzałych fanów wśród użytkowników soczewek kontaktowych w wielu krajach, także w Polsce. Produkowane przez jednego z głównych dostawców produktów kontaktologicznych, amerykańską firmę Bausch&Lomb, soczewki Soflens zaskarbiły sobie sympatię klientów wysoką jakością oraz konkurencyjną ceną. Warto zauważyć, że soczewki tej marki to linia bardzo różnorodna - dopasowana do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu w rodzinie soczewek Soflens można znaleźć produkty miesięczne oraz jednodniowe przeznaczone do korekcji standardowych wad wzroku, czyli krótkowzroczności i nadwzroczności, oraz są to soczewki dla astygmatyków.

Soczewki SoFlens – zarówno do noszenia miesięcznego, jak i dziennego

Soczewki SoFlens są stworzone do noszenia w trybie dziennym. To oznacza, że na noc należy je włożyć do specjalnego Soflens Daily Disposable, w przypadku soczewek miesięcznych Soflens 59 i Soflens 38, lub zdjąć i wyrzucić, w przypadku soczewek jednodniowych Soflens Daily Disposable.

Niezależnie od wariantu, który wybierzesz - możesz liczyć na najwyższą jakość widzenia. Wszystkie soczewki miesięczne, jak i jednodniowe gwarantują dużą przepuszczalność tlenu, co przekłada się na ostre widzenie, komfort użytkowania, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

Co wyróżnia nowoczesne soczewki SoFlens?

Zarówno miesięczne soczewki kontaktowe SoFlens, jak i te jednodniowe, produkowane są z materiału hydrożelowego. Jednym z nich jest materiał Hilafilcon B - charakteryzuje się dużą zawartością wody, zapewniające oczom odpowiednie nawilżenie i chroniące użytkownika przed nieprzyjemnym uczuciem dyskomfortu wynikającym z ich suchości. Parametry produktu sprawiają natomiast, że w trakcie mrugania oczy mają możliwość, aby się nawilżyć. Bardzo ważna dla oka jest także wspomniana już sama zawartość wody w soczewkach. Ta występuje nie tylko w przypadku hydrożelowego materiału Hilafilcon B, ale także Alphafilcon A. Uwodnienie w ich przypadku utrzymuje się na naprawdę wysokim poziomie, dlatego taką soczewkę można nosić przez długie godziny.

Dobre soczewki kontaktowe SoFlens - maksymalny komfort

Materiał używany do produkcji soczewek SoFlens jest również wyjątkowo odporny na osadzanie się zanieczyszczeń, w tym naturalnych osadów białkowych. W ten sposób zapewnia komfort i higienę przez cały okres użytkowania wskazany przez producenta. Zapobieganie zjawisku, jakim jest opłaszczanie osadów jest bardzo ważne - szczególnie jeżeli chodzi o miesięczny rodzaj soczewek SoFlens 59 i SoFlens 38.

Soczewki SoFlens 59 i inne - sprawdzone wśród wielu użytkowników

Pozytywne opinie klientów o soczewkach SoFlens wynikają również z tego, że są one wyjątkowo cienkie, dzięki czemu udało się osiągnąć dużą przepuszczalność tlenu oraz wygodę aplikacji i noszenia. Jeśli zatem szukasz niezawodnych i sprawdzonych soczewek do codziennego noszenia, to soczewki Soflens mogą być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, tym bardziej że miesięczne soczewki Soflens 38 występują aż w trzech krzywiznach, co znacznie ułatwia dopasowanie ich do kształtu oka. Wolisz soczewki jednodniowe, które nie wymagają zakupu dodatkowych akcesoriów ani zabiegów czyszczących? Wybierz soczewki Soflens Daily Disposable i ciesz się wygodą oraz doskonałym widzeniem, kiedy tylko chcesz. To najlepsze soczewki w swojej kategorii. Możesz nosić je przez cały dzień niezależnie od pory roku.

Dla kogo będzie odpowiednia linia soczewek SoFlens?

Soczewki Bausch&Lomb z linii SoFlens przeznaczone są i dla osób, które mają tę samą wadę wzroku na obydwu oczach, i różną. Sama wada wzroku może być natomiast dość zróżnicowana, ponieważ soczewki dostępne są w przedziale mocy sferycznej od -9,00 do +6,00 dioptrii. Świetnie korygują więc krótkowzroczność, jak i dalekowzroczność. Miękkie soczewki są także bardzo wygodne i dla oczu, mają dość długi termin ważności i niską cenę, jak na proponowaną przez producenta jakość - to więc dobra propozycja dla tych, którzy szukają komfortowych soczewek w przystępnej cenie.

Rodzaje soczewek SoFlens - dopasuj szkła do swoich potrzeb

SoFlens to soczewki Bausch&Lomb SoFlens to soczewki Bausch&Lomb dostępne w różnych wariantach ze względu na wadę wzroku, długość noszenia czy ilość sztuk w opakowaniu. Szeroki wybór sprawia natomiast, że każdy może wybrać produkt idealnie dopasowany do swoich oczu.

 • Szkła kontaktowe SofLens 38 - to miesięczne soczewki stworzone dla osób z krótkowzrocznością i dalekowzrocznością. Wyróżnia je duże uwodnienie oraz doskonała przepuszczalność tlenu. Sprawdzają się przy takiej samej wadzie lub różnej na obu oczach. Są komfortowe dla początkujących użytkowników.

Szkła kontaktowe SofLens 38

 • Soczewki kontaktowe SofLens 59 - to miesięczne szkła dobrej jakości stworzone po to, aby zapewnić jak największy komfort i bezpieczeństwo oka. Materiał Hilafilcon B sprawia, że soczewki SoFlens 59 one nie tylko miękkie, ale także chronią przed infekcjami.

Bausch&Lomb - Soczewki SofLens 59

 • Soczewki SofLens Daily Disposable - to jednodniowe, miękkie i mocno uwodnione soczewki, które zapewniają wygodę oraz doskonałe widzenie. Podobnie, jak SoFlens 59 - soczewki zapobiegają podrażnieniom i infekcjom.

Soczewki SofLens Daily Disposable

 • Szkła kontaktowe SofLens 66 Toric - są soczewkami miesięcznymi stworzonymi w trosce o oczy osób z astygmatyzmem. Soczewka wykonana jest z miękkiego materiału (podobne, jak inne, które oferuje marka SoFlens). To doskonała jakość w najlepszej cenie.

Szkła kontaktowe SofLens 66 Toric

Soczewki SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism

Sprawdź inne soczewki w naszej ofercie

Sprawdź również inne produkty Baush&Lomb – soczewki PureVision. To także wysokiej jakości produkt godny polecenia. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz soczewki innych - znanych marek. Są to szkła Biofinity, Precision czy Biomedics.

 • Jakie są najpopularniejsze rodzaje soczewek SofLens?

  Soczewki SofLens to jeden z produktów czołowego producenta szkieł kontaktowych - amerykańskiej firmy Bausch&Lomb. W naszej ofercie znajdziesz zarówno jednodniowe, jak i miesięczne soczewki SofLens. Dużą popularnością cieszą się także szkła toryczne przeznaczone dla osób z astygmatyzmem.
 • Czy muszę mieć receptę na zakup soczewek SofLens?

  Recepta przydaje się jedynie podczas zakupu soczewek po raz pierwszy. Dokument ma charakter informacyjny i jest wskazówką, jak dobrać wartości szkieł kontaktowych. Przy kolejnych zakupach soczewek recepta nie jest konieczna. Nie musisz okazywać jej także podczas zakupów w sklepie internetowym Soczewki24.
 • Czy soczewka SofLens może wpaść za oko?

  Nie, nie ma możliwości, aby soczewka dostała się za oko.
 • Na co uważać nosząc soczewki SofLens?

  Podczas używania soczewek SofLens kluczowe znaczenie ma higiena. Soczewki należy zakładać i ściągać czystymi rękami. Jeśli wybierasz soczewki jednodniowe, po użyciu wyrzuć je do kosza. W przypadku soczewek miesięcznych, zadbaj o odpowiednie akcesoria pielęgnacyjne, takie jak pojemnik na szkła i płyn do soczewek. Wszystkie niezbędne akcesoria znajdziesz w ofercie naszego sklepu.
 • Czy soczewka SofLens może uczulić?

  Odpowiednio dobrane soczewki kontaktowe nie powinny powodować żadnych podrażnień. Jeśli po użyciu soczewek SofLens pojawiły się u Ciebie objawy alergii, skontaktuj się ze specjalistą. W razie potrzeby wymień szkła na te, które przeznaczone są do bardzo wrażliwych oczu.

Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym stosowanym na powierzchni zdrowych oczu i przeznaczonym do korygowania wad wzroku. Podmiot reklamujący: AVIS Wojciech Kurpiel. Producent: Bausch & Lomb Incorporated, 1400 North Goodman Street, Rochester, NY 14609, USA