Soczewki Clariti

Proclear

Soczewki kontaktowe Clariti posiadają w swojej ofercie modele przeznaczone do każdego rodzaju wady wzroku. W ofercie tego wariantu, który proponuje swoim klientom firma Cooper Vision, znajdziemy soczewki sferyczne, toryczne (dla astygmatyków) czy multifokalne (progresywne). Wszystkie wymienione typy cechują się najwyższej jakości materiałem silikonowo-hydrożelowym oraz różnym trybem noszenia – jednodniowym oraz miesięcznym.

Soczewki Clariti zapewniają także najlepszą jakość komfortu oraz wygodę. Dzieje się tak z pewnością za sprawą ich wysokiego uwodnienia i idealnej przepuszczalności tlenu. Soczewki kontaktowe Clariti marki Cooper Vision to zdecydowanie właściwy wybór dla osób, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi, jak i tych, którzy nadal poszukują najlepszej dla siebie formy korekcji wad wzroku.

Soczewki Clariti – innowacyjne rozwiązania od firmy CooperVision

Rodzina soczewek kontaktowych Clariti pochodzi od jednego z najbardziej znanych producentów soczewek na świecie – firmę CooperVision. Producent ten swoją działalność rozpoczął już w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Poza soczewkami Clariti, odpowiada on również za takie brandy jak np. Biofinity, Biomedics, Proclear czy MyDay. Obecnie warianty te kupić można w ponad 100 krajach świata. Wysoka jakość, szeroki wybór i atrakcyjna cena to klucz, którym kieruje się Cooper Vision już od wielu, wielu lat.

W ofercie soczewek kontaktowych Clariti znajdziemy wiele innowacyjnych rozwiązań. Poza standardowymi typami soczewek jak te, o typie sferycznym, multifokalnym czy astygmatycznym, doszukamy się również takich wariantów jak Clariti elite (typ sferyczny) oraz Clariti toric XR (typ astygmatyczny). Clariti elite cechują się bardzo dobrym dopływem tlenu do rogówki, gdyż zostały one wyprodukowane w oparciu o technologie AquaGen i Advanced Edge Technology, które to zapewniają. Z kolei Clariti troic XR posiadają bardziej rozszerzony zakres mocy, niż zwykły wariant przeznaczony dla astygmatyków. Co istotne też, wszystkie soczewki kontaktowe Clariti są praktycznie niewyczuwalne na oku dając pełny i długotrwały komfort. Dzieje się tak za sprawa silikonowo-hydrożelowego materiał, z którego zostały one wykonane.

Clariti to typ soczewek, który uwielbiają klienci naszego sklepu internetowego Soczewki24.pl. Zapewniają bowiem one wygodę, komfort oraz doskonale ostre widzenie każdemu, nawet w bardzo trudnych warunkach. Co ciekawe też, soczewki te wyposażono dodatkowo w filtry UV, których zadaniem jest ochrona naszych oczu przed dokuczliwym i niepożądanym promieniowaniem ultrafioletowym. Dzięki temu z pewnością wariant ten spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Soczewki kontaktowe MyDay to wyjątkowy wariant, który został przygotowany przez jednego z najbardziej znanych producentów optycznych na świecie – firmę Cooper Vision. Soczewka MyDay została stworzona głównie z myślą o osobach, które zmagają się z wadą krótkowzroczności lub nadwzroczności. Soczewka MyDay to innowacyjne rozwiązanie zapewniające najwyższy komfort i zdrowie dla oczu. Dzięki dogodnemu, codziennemu cyklowi wymiany soczewki MyDay doceni każdy, nawet najbardziej wymagający klient, którego oczy do tej pory nie zaznały komfortu podczas stosowania innych modeli soczewek jednodniowych. Dodatkowym plusem jest także filtr UV chroniący przed promieniami UV przez cały rok. To przełomowe rozwiązanie, które przypadnie do gustu każdemu, kto nosi soczewki lub dopiero zamierza rozpocząć swoją przygodę z nimi.

Soczewki kontaktowe MyDay - najwyższy komfort i bezpieczeństwo

Soczewki jednodniowe CooperVision MyDay wśród innych wariantów tego producenta takich, jak Biofinity - wyróżniają się wieloma atutami. Nie dostrzeże się ich także w innych soczewkach obecnie sprzedawanych na rynku optycznym. Soczewki kontaktowe MyDay przede wszystkim charakteryzują się wysoką przepuszczalnością tlenu i wodolubnym materiałem. To odpowiada za naturalną zwilżalność soczewek kontaktowych- dzięki temu można uniknąć uczucia suchości.

soczewki MyDay

Nie bez znaczenia jest także nowoczesna technologia Aquaform, której zadaniem jest jak najdłuższe zatrzymanie wody w soczewce. Wysoka zawartość wody w połączeniu z wyjątkowo gładką powierzchnią sprawia, że w soczewkach możesz chodzić cały dzień, nie czując zmęczenia oczy i dbając o swój wzrok. Są one maksymalnie wygodne dla oka, ale przede wszystkim bezpieczne. Soczewki jednodniowe MyDay nie podrażniają oczu i zapewniają wyraźne widzenie.

Soczewki Cooper Vision MyDay - technologia Smart Silicone™

MyDay to soczewki kontaktowe stworzone przy użyciu technologii Smart Silicone™ - przełomowej formy tworzenia w budowie chemicznej tego wariantu korekcji wad wzroku. Dzięki jednodniowemu trybowi noszenia w MyDay otrzymujesz gwarancję komfortu bez kompromisu, wspomnianą już bardzo dobrą przepuszczalność tlenu, łatwe zakładanie oraz ściąganie i praktycznie nieodczuwalne dla Twoich oczu. Nowoczesna technologia to jednak nie wszystko! Bardzo ważny jest fakt, że materiał, z którego wykonano jednodniowe soczewki kontaktowe MyDay zawiera mniejszą ilość silikonu i jednocześnie więcej wody. Dzięki temu są one jeszcze bardziej miękkie niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie na rynku soczewki kontaktowe. Nosząc wygodne soczewki eliminujesz ryzyko swędzenia oczu. Nie będzie Ci także straszna suchość oka. Komfort noszenia i ostrość widzenia to w tym przypadku absolutna gwarancja - przez cały dzień.

Jednodniowe soczewki kontaktowe MyDay - dodatkowe zalety

Na szczególną uwagę w soczewkach MyDay zasługuje ich zaawansowana konstrukcja z niewiarygodnie gładkimi i idealnie zaokrąglonymi krawędziami. Dzięki temu soczewki MyDay dają użytkownikom bardziej naturalne odczucia. Powieka może się bez trudu przesuwać po soczewce a czas przyzwyczajenia się oka do nowej sytuacji jest naprawdę wyjątkowo krótki. Soczewki jednodniowe są idealnym wyborem dla tych osób, które dopiero zaczynają nosić szkła kontaktowe. Ich higiena, a także łatwa obsługa sprawiają, że korzystanie z soczewek nie sprawi nawet najmniejszego problemu.

Soczewki MyDay

Dla kogo będą odpowiednie szkła kontaktowe MyDay?

Jednodniowe soczewki kontaktowe będą odpowiednie dla tych osób, które cenią sobie wygodę, ale nie wiedzą jaką soczewkę wybrać na początek. Wygodny, codzienny tryb wymiany sprawia, że po ściągnięciu soczewkę można wyrzucić do kosza - nie ma potrzeby stosowania dodatkowego wyposażenia czy specjalnych płynów pielęgnacyjnych. Czas noszenia jednodniowych soczewek w tym przypadku nie może ulec wydłużeniu. Warto przestrzegać zaleceń producenta jeżeli chodzi o tryb wymiany, ponieważ od tego zależy zdrowie oczu. Stosowanie takich szkieł to doskonała alternatywa dla okularów korekcyjnych, ale także opcja dla tych, którzy tylko na większe wyjścia zamieniają okulary na soczewki i nie chcą całkowicie rezygnować z okularów.

Dzięki jednodniowym soczewkom MyDay zyskuje się najlepszą jakość pod każdym względem. Jeśli więc stoisz przed wyborem idealnych dla siebie soczewek, to MyDay powinny spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

 • Postaw na te innowacyjne, wyjątkowe soczewki, które będą współgrać z Twoim oczami przez cały, długi dzień w nawet najcięższych i najtrudniejszych warunkach otoczenia.
 • Przepuszczalność tlenu i filtr UV przyczyni się do ochrony oczu - nie tylko przed promieniowaniem UV, ale także przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. To absolutnie najlepsze soczewki w swojej kategorii.

Soczewki jednodniowe MyDay i inne opcje

Produkt, jakim są soczewki jednodniowe MyDay to rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł odpowiednio zadbać o własny wzrok. Wśród podstawowych, sferycznych soczewek MyDay znajdziesz opakowanie, w którym jest 30 szt. lub bardziej ekonomiczne rozwiązanie - 90 szt. Wiele zależy od tego, czy masz taką samą wadę wzroku oraz od tego, czy soczewek używasz na co dzień, czy korzystasz z nich okazjonalnie.

Popularne produkty z serii MyDay to także rodzaj soczewek torycznych - te przeznaczone są dla osób, które zmagają się z astygmatyzmem. Jeżeli należysz do tej grupy to odpowiednie będą dla Ciebie szkła - MyDay toric - 30 szt.

Soczewki My Day Daily

MyDay są soczewkami, w które warto inwestować, biorąc pod uwagę produkt do noszenia jednodniowego. Wysoka zawartość wody, a także innowacyjna technologia Smart Silicone™ i Aquaform sprawiają, że soczewka odpowiednio zadba o Twój wzrok, zabezpieczy oczy przed promieniowaniem UV - zarówno promieniowaniem UVA i UVB. Ten rodzaj soczewek sprawi także, że Twoje oczy odwdzięczą Ci się ostrym widzeniem przez cały dzień.

MyDay Toric

W naszym sklepie internetowym oprócz soczewek MyDay znajdziesz także wiele innych soczewek kontaktowych - znanych i cenionych producentów. Popularne kategorie to między innymi: Clariti, Proclear, Dailies czy Acuvue. Oprócz szkieł jednodniowych znajdziesz także soczewki miesięczne. Bez problemu dopasujesz to, czego oczekują Twoje oczy.

 • Czym wyróżniają się soczewki Clarity?

  Soczewki Clarity to produkt znanej na rynku soczewek kontaktowych amerykańskiej marki Cooper Vision. W produkcji soczewek Clarity wykorzystuje się najnowsze technologie, między innymi AquaGen i Advanced Edge Technology. Najwyższa dbałość o wysokiej jakości materiały w połączeniu z wiedzą technologiczną sprawiają, że soczewki Clarity charakteryzują się bardzo dobrym dopływem tlenu do rogówki. Co więcej, za sprawą silikonowo-hydrożelowego materiału soczewki Clarity Cooper Vision są praktycznie niewyczuwalne na oku.
 • Kto powinien wybrać soczewki Clarity?

  Soczewki jednodniowe i soczewki miesięczne Clarity to świetny wybór dla osób, które dopiero zaczynają przygodę ze szkłami kontaktowymi. Wyjątkowe właściwości szkieł Cooper Vision docenią z pewnością również osoby aktywne i kierowcy. Soczewki Clarity wyposażono dodatkowo w filtry UV, których zadaniem jest ochrona oczu przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W ofercie sklepu Soczewki24 znajdziesz soczewki Clarity dla daleko i krótkowidzów oraz szkła toryczne i multifokalne.
 • Czy mogę używać soczewek Clarity i pracować przy komputerze?

  Jeśli spędzasz przed komputerem więcej niż 2-3 godziny dziennie, lepszym wyborem będą szkła korekcyjne. Okulary z powłoką chroniącą przed szkodliwym promieniowaniem ekranów znajdziesz w ofercie sklepu Soczewki24.
 • Jak długo można mieć soczewki Clarity na oku?

  Optymalny czas noszenia soczewek to około 10-12 godzin dziennie, a maksymalny - 16 godzin. Zaleca się, aby soczewki zdejmować przed snem. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szkła kontaktowe Clarity jednodniowe i miesięczne. Soczewki jednodniowe należy wyrzucić po użyciu. Z kolei do przechowywania soczewek miesięcznych trzeba używać płynu do soczewek i specjalnego pojemnika.
 • Czy mogę nosić soczewki Clarity i robić makijaż?

  Tak, noszenie soczewek nie jest przeciwwskazaniem do makijażu. Jedyne, o czym warto pamiętać podczas zakładania i ściągania soczewek, to higiena rąk. Zanim wykonasz makijaż, dokładnie umyj ręce i załóż soczewki. Tym samym ograniczysz ryzyko dostania się zanieczyszczeń do oka.
 • Czy muszę nawilżać oczy nosząc soczewki Clarity?

  Soczewki Clarity zapewniają dobre nawilżenie oczu i minimalizują ryzyko podrażnień oraz wysychania. Jednak jeśli zmagasz się z zespołem suchego oka lub masz tendencję do podrażnień, warto stosować krople nawilżające. Najlepiej wybrać te z kwasem hialuronowym. Gdy problem się nasila, konieczna może okazać się wizyta u okulisty.

Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym stosowanym na powierzchni zdrowych oczu i przeznaczonym do korygowania wad wzroku. Podmiot reklamujący: AVIS Wojciech Kurpiel. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.