Soczewki Clariti

Proclear

Soczewki kontaktowe Clariti posiadają w swojej ofercie modele przeznaczone do każdego rodzaju wady wzroku. W ofercie tego wariantu, który proponuje swoim klientom firma Cooper Vision, znajdziemy soczewki sferyczne, toryczne (dla astygmatyków) czy multifokalne (progresywne). Wszystkie wymienione typy cechują się najwyższej jakości materiałem silikonowo-hydrożelowym oraz różnym trybem noszenia – jednodniowym oraz miesięcznym.

Soczewki Clariti zapewniają także najlepszą jakość komfortu oraz wygodę. Dzieje się tak z pewnością za sprawą ich wysokiego uwodnienia i idealnej przepuszczalności tlenu. Soczewki kontaktowe Clariti marki Cooper Vision to zdecydowanie właściwy wybór dla osób, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi, jak i tych, którzy nadal poszukują najlepszej dla siebie formy korekcji wad wzroku.

 

 

 

 

 

Soczewki Clariti – innowacyjne rozwiązania od firmy CooperVision

Rodzina soczewek kontaktowych Clariti pochodzi od jednego z najbardziej znanych producentów soczewek na świecie – firmę CooperVision. Producent ten swoją działalność rozpoczął już w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Poza soczewkami Clariti, odpowiada on również za takie brandy jak np. Biofinity, Biomedics, Proclear czy MyDay. Obecnie warianty te kupić można w ponad 100 krajach świata. Wysoka jakość, szeroki wybór i atrakcyjna cena to klucz, którym kieruje się Cooper Vision już od wielu, wielu lat.

W ofercie soczewek kontaktowych Clariti znajdziemy wiele innowacyjnych rozwiązań. Poza standardowymi typami soczewek jak te, o typie sferycznym, multifokalnym czy astygmatycznym, doszukamy się również takich wariantów jak Clariti elite (typ sferyczny) oraz Clariti toric XR (typ astygmatyczny). Clariti elite cechują się bardzo dobrym dopływem tlenu do rogówki, gdyż zostały one wyprodukowane w oparciu o technologie AquaGen i Advanced Edge Technology, które to zapewniają. Z kolei Clariti troic XR posiadają bardziej rozszerzony zakres mocy, niż zwykły wariant przeznaczony dla astygmatyków. Co istotne też, wszystkie soczewki kontaktowe Clariti są praktycznie niewyczuwalne na oku dając pełny i długotrwały komfort. Dzieje się tak za sprawa silikonowo-hydrożelowego materiał, z którego zostały one wykonane.

Clariti to typ soczewek, który uwielbiają klienci naszego sklepu internetowego Soczewki24.pl. Zapewniają bowiem one wygodę, komfort oraz doskonale ostre widzenie każdemu, nawet w bardzo trudnych warunkach. Co ciekawe też, soczewki te wyposażono dodatkowo w filtry UV, których zadaniem jest ochrona naszych oczu przed dokuczliwym i niepożądanym promieniowaniem ultrafioletowym. Dzięki temu z pewnością wariant ten spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.