soczewki dwutygodniowe

Soczewki dwutygodniowe można nosić codziennie przez dwa tygodnie. Po tym okresie należy wymienić je na nowe. Podobnie jak inne soczewki wielokrotnego użytku, soczewki dwutygodniowe wymagają odpowiedniej pielęgnacji, aby nie osadzały się na nich drobnoustroje oraz osad białkowy. Po ściągnięciu na noc należy je także przechowywać w specjalistycznym płynie. Soczewki dwutygodniowe są polecane osobom, które cenią sobie komfort i wygodę, uprawiają sporty albo chcą na pewien okres czasu (np. urlop) zrezygnować z noszenia okularów. Dla osób, które planują codzienne użytkowanie soczewek polecamy także te o trybie miesięcznym. Soczewki to jeden z głównych produktów w naszym sklepie internetowym Soczewki24.pl. Posiadamy w swoim asortymencie produkty najlepszych firm - Johnson & Johnson, Alcon, Bausch&Lomb, w tym popularne marki soczewki: Acuvue, Air Optix, Dailies, PureVision czy Soflens!

 

Polecane soczewki kontaktowe dwutygodniowe

 

Bardzo często zamawianym przez naszych klientów rodzajem soczewek kontaktowych są dwutygodniowe soczewki ACUVUE Oasys. Przeznaczone są one dla osób, które przebywają przez długi czas w niekorzystnych dla zdrowia oczu warunkach i mogą odczuwać ich suchość. Dwutygodniowe soczewki kontaktowe ACUVUE Oasys są bardzo dobrze uwodnione oraz cechują się wysoką przepuszczalnością tlenu. Jednakże, aby komfort noszenia utrzymał się przez pełne dwa tygodnie, należy zawsze wieczorem je ściągnąć i pozostawić w płynie pielęgnującym do poranka dnia następnego. Soczewek dwutygodniowych można używać w trybie przedłużonym, choć wtedy czas ich użytkowania nie powinien wynosić więcej niż jeden tydzień. W przypadku częstego noszenia soczewek w trybie przedłużonym warto częściej odbywać wizyty kontrolne u specjalisty.

 

Soczewki kontaktowe dwutygodniowe z filtrem UV

Poza tymi wszystkimi właściwościami soczewki dwutygodniowe z rodziny ACUVUE posiadają filtr UV chroniący przed promieniami słonecznymi, które w okresie wiosenno-letnim szczególnie dają o sobie znać. Docenią to z całą pewnością osoby, które jeżdżą rano samochodem do pracy i nie chcą korzystać z okularów przeciwsłonecznych. Ponadto soczewki kontaktowe dwutygodniowe idealnie nadają się dla osób, które lubią podróżować. Nie zajmują one zbyt wiele przestrzeni w bagażu, dlatego też łatwo wygospodarować dla nich trochę miejsca. Tak więc jeśli szukasz soczewek, które będą wygodne i funkcjonalne, to z całą pewnością powinieneś zdecydować się na soczewki kontaktowe o dwutygodniowym trybie wymiany.

 

Do każdego z dostępnych u nas rodzajów soczewek możesz mieć pełne zaufanie. Pochodzą one wyłącznie od najlepszych i sprawdzonych producentów, dzięki czemu zapewnią bezpieczeństwo i wysoki komfort swoim użytkownikom. W razie jakichkolwiek pytań, co do soczewek kontaktowych dwutygodniowych lub innych, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Życzymy udanych zakupów!