Eye m

Okulary korekcyjne Eye`M

Została u Ciebie stwierdzona wada wzroku i potrzebujesz dobrych okularów korekcyjnych? Okulary korekcyjne Eye`M to doskonałe rozwiązanie, jeżeli stawiasz na jakość, funkcjonalność i estetykę. Spełniają one oczekiwania najbardziej wymagających klientów – przekonaj się o tym, wybierając produkty dostępne w naszej ofercie.

Praktyczne okulary korekcyjne dla wymagających

Wybierając okulary do korekcji, warto zwrócić uwagę na jakość soczewek i oprawki. Okulary marki Eye`M wyróżnia precyzyjna konstrukcja. Są one wykonane z trwałych materiałów. Będą więc idealnym rozwiązaniem dla tych osób, które oczekują produktów wytrzymałych – gotowych do długotrwałego użytkowania. Oprawki są odporne na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie, co wpływa na ich doskonałą estetykę.

Oprawki dopasowane do różnych typów urody

Jakość okularów ma ogromne znaczenie. Ważnym aspektem wyboru okularów korekcyjnych jest jednak ich wygląd i dopasowanie oprawek do typu urody. Marka Eye`M to szeroki wybór różnych kształtów i kolorów oprawek w odmiennych stylach. Można więc dostosować je do osobistych preferencji. Niezależnie od tego, czy masz twarz owalną, okrągłą, prostokątną czy kanciastą – w naszej ofercie znajdziesz idealne oprawki Eye M, w których poczujesz się doskonale.

Przeciwsłoneczne i korekcyjne okulary Eye`M - ochrona 2w1

Poza podstawowymi oprawkami stworzonymi dla osób z wadami wzroku, w sklepie Soczewki24.pl znajdziesz warianty okularów korekcyjnych z nakładkami przeciwsłonecznymi. Zapewniają one komfort niezależnie od pory roku. Są doskonałym rozwiązaniem podczas codziennej jazdy samochodowe czy w trakcie wakacyjnego wypoczynku. Dzięki nim poczujesz się komfortowo i odzyskasz przejrzyste widzenie – nawet w wyjątkowo słoneczne dni. Twoja wada wzroku przestanie być dla Ciebie problemem!

 

Oprawki okularowe w połączeniu z soczewkami korekcyjnymi są wyrobem medycznym przeznaczonym do korygowania wad wzroku. Podmiot reklamujący: AVIS Wojciech Kurpiel. Producent: AVIS Wojciech Kurpiel