Eye m

Okulary korekcyjne Eye`M

Została u Ciebie stwierdzona wada wzroku i potrzebujesz dobrych okularów korekcyjnych? Okulary korekcyjne Eye`M to doskonałe rozwiązanie, jeżeli stawiasz na jakość, funkcjonalność i estetykę. Spełniają one oczekiwania najbardziej wymagających klientów – przekonaj się o tym, wybierając produkty dostępne w naszej ofercie.

Praktyczne okulary korekcyjne dla wymagających

Wybierając okulary do korekcji, warto zwrócić uwagę na jakość soczewek i oprawki. Okulary marki Eye`M wyróżnia precyzyjna konstrukcja. Są one wykonane z trwałych materiałów. Będą więc idealnym rozwiązaniem dla tych osób, które oczekują produktów wytrzymałych – gotowych do długotrwałego użytkowania. Oprawki są odporne na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie, co wpływa na ich doskonałą estetykę.

Oprawki dopasowane do różnych typów urody

Jakość okularów ma ogromne znaczenie. Ważnym aspektem wyboru okularów korekcyjnych jest jednak ich wygląd i dopasowanie oprawek do typu urody. Marka Eye`M to szeroki wybór różnych kształtów i kolorów oprawek w odmiennych stylach. Można więc dostosować je do osobistych preferencji. Niezależnie od tego, czy masz twarz owalną, okrągłą, prostokątną czy kanciastą – w naszej ofercie znajdziesz idealne oprawki Eye M, w których poczujesz się doskonale.

Przeciwsłoneczne i korekcyjne okulary Eye`M - ochrona 2w1

Poza podstawowymi oprawkami stworzonymi dla osób z wadami wzroku, w sklepie Soczewki24.pl znajdziesz warianty okularów korekcyjnych z nakładkami przeciwsłonecznymi. Zapewniają one komfort niezależnie od pory roku. Są doskonałym rozwiązaniem podczas codziennej jazdy samochodowe czy w trakcie wakacyjnego wypoczynku. Dzięki nim poczujesz się komfortowo i odzyskasz przejrzyste widzenie – nawet w wyjątkowo słoneczne dni. Twoja wada wzroku przestanie być dla Ciebie problemem!

 

Oprawki okularowe w połączeniu z soczewkami korekcyjnymi są wyrobem medycznym przeznaczonym do korygowania wad wzroku. Podmiot reklamujący: AVIS Wojciech Kurpiel. Producent: AVIS Wojciech Kurpiel

 • Z jakiego materiału wykonane są oprawki okularowe EYE'M?

  Oprawki okularowe Eye'm to modele wykonane z różnych materiałów. Dzięki temu istnieje możliwość wyboru odmiennych wzorów w zależności od preferencji i potrzeb użytkownika. Jednym z najpopularniejszych materiałów oprawek okularowych, jaki wykorzystuje producent, jest wysokiej jakości tworzywo sztuczne. To wytrzymały surowiec odporny na uszkodzenia, dostępny w różnych kolorach. W ofercie Eye'm dostępne są także metalowe oprawki okularowe – trwałe, lekkie i wygodne podczas noszenia. Są one często wybierane ze względu na ich elegancki wygląd, który cenią sobie szczególnie kobiety.
 • Jakie rozmiary mają oprawki do okularów korekcyjnych EYE'M?

  Rozmiary oprawek do okularów korekcyjnych Eye'm różnią się w zależności od wybranego modelu. Kluczowymi parametrami, jeżeli chodzi o okulary do korygowania wad wzroku, są te, które określają szerokość soczewki, szerokość mostka i długość zausznika. Typowe szerokości soczewek wynoszą od 48 mm do 58 mm – to na ich podstawie określa się główny rozmiar, jaki mają okulary korekcyjne. Szerokości mostka mieszą się w przedziale od 15 mm do 24 mm. Z kolei długość zausznika to zwykle 142-145 mm. Szczególnie popularne w przypadku dorosłych osób są: rozmiar 49, rozmiar 50, rozmiar 51, rozmiar 52, rozmiar 56. Dla malutkich dzieci odpowiedni może być rozmiar 43, dla niego starszych rozmiar 48-51.
 • Jakie okulary EYE'M wybrać dla dzieci?

  Wybierając okulary korekcyjne dla dzieci, ważne jest wzięcie pod uwagę kilku istotnych czynników. Ważna jest jakość wykonania i komfort noszenia, jaki zapewniają one maluchowi. Oprawki muszą być wytrzymałe, lekkie i dobrze dopasowane. Warto upewnić się, że nie uciskają one nosa ani uszu. Dobrym krokiem jest także inwestycja w szkła o odpowiedniej odporności na zarysowania i zabrudzenia.
 • Jak działają nakładki przeciwsłoneczne do okularów korekcyjnych EYE'M?

  Nakładki przeciwsłoneczne, w które mogą zostać wyposażone okulary korekcyjne to dodatkowe soczewki. Można przyczepić je do okularów i stosować jednocześnie z soczewkami korekcyjnymi w celu ochrony przed słońcem. Filtrują one promieniowanie słoneczne, chroniąc przed nim oczy. Jest to coraz popularniejsze rozwiązanie wybierane przez osoby, które mają wady wzroku. Jest praktyczne i tańsze niż osobna para okularów korekcyjnych i osobna okularów przeciwsłonecznych.
 • Ile kosztują okulary korekcyjne EYE'M?

  Okulary korekcyjne Eye'm występują w różnych modelach odmiennych ze względu na materiał wykonania, rozmiar i styl. Ich ceny różnią się więc między sobą. Cena opraw zaczyna się już od ok. 300 złotych. Do tego należy doliczyć koszt soczewek, który może być różny z uwagi na wadę wzroku czy surowiec wykonania szkieł. Warto więc skonsultować się indywidualnie z doradcą, aby poznać ostateczną cenę okularów.