Ana Hickmann

Ochrona oczu to jedna z najważniejszych kwestii, o których trzeba pamiętać - nie tylko w słoneczne dni. Przez cały rok, oczy kobiet i mężczyzn narażone są na wysokie promieniowanie UV. I chociaż większość osób sięga po okulary przeciwsłoneczne wyłącznie w okresie letnim, to wspomniane promieniowanie jest szkodliwe dla ludzkiego wzroku przez cały rok.

Ze względu na zdrowie oczu ważne jest, aby odpowiednio dbać o ich ochronę, niezależnie od pory roku. Okazuje się jednak, że można przy tym dodać sobie odrobiny piękna i zmysłowości, wybierając stylowe model okularów przeciwsłonecznych Ana Hickmann. Jest to szczególnie ważne w przypadku Pań.

Firma Ana Hickmann jest jedną z popularniejszych marek specjalizujących się w dodatkach dla kobiet. Przekonaj się i sprawdź warianty okularów przeciwsłonecznych, które dostępne są w naszej ofercie. Poleca je każdy optyk!

Ana Hickmann - okulary przeciwsłoneczne znane na całym świecie

Ana Hickmann to jedna z czołowych marek okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych na świecie. Co ważne - została ona stworzona przez kobietę, a dokładniej brazylijską supermodelkę - Anę Hickmann.

Swoje początki firma miała w 2002 roku, a jej produkty bardzo szybko znalazły uznanie wśród kobiet różnych nacji.

Założycielka w swojej koncepcji firmy będącej podkreśleniem piękna kobiecego skupiła się na trzech ważnych aspektach. W dodatkach sygnowanych jej nazwiskiem od samego ceniła sobie przede wszystkim:

  • ciekawe wzornictwo,

  • elegancję,

  • wrażenie luksusu płynącego z produktu.

Sukces, jaki od lat odnosi marka, wiąże się przede wszystkim z dużą popularnością modelki, która często pojawia się w telewizji oraz mediach społecznościowych. Nie jest to jednak jedyna tajemnica tego, że zarówno korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne modele okularów chętnie wybierają Panie z całego świata.

Okulary Ana Hickmann wykonywane są z dbałością o najdrobniejszy detal, a do ich produkcji wykorzystuje się wyłączne najlepsze materiały. Dzięki temu są one wyjątkowo wytrzymałe na różnego rodzaju uszkodzenia czy zarysowania. Jednocześnie stanowią idealny dodatek dla każdej kobiety.

Co wyróżnia okulary przeciwsłoneczne Ana Hickmann na tle konkurencji?

Tym, co wyróżnia okulary Ana Hickmann, jest przede wszystkim wyjątkowe podejście do tworzenia produktu i dbałość o jego szczegóły. Oprawki okularowe stworzone zostały głównie z myślą o kobietach, które dzięki nim mogą podkreślić swoją zmysłowość oraz poczuć się wyjątkowo.

Modele z kolekcji Ana Hickmann to piękna alternatywa dla klasycznych okularów. Marka zaskakuje szerokim wyborem różnych wariantów. Poza ciekawym wzornictwem i jakością opraw firma zapewnia także wysoką ochronę przeciw szkodliwemu promieniowaniu słonecznemu. To najważniejsza kwestia dla oczu i ich zdrowia.

Jak dopasować okulary przeciwsłoneczne?

Okulary przeciwsłoneczne Ana Hickmann dostępne są w naszej ofercie w wielu różnych modelach. Różnią się między sobą kształtem opraw i kolorystyką. Dzięki temu każda kobieta znajdzie wśród nich idealną propozycję dla siebie.

Decydując się na okulary (niezależnie od tego czy są to modele korekcyjne, czy przeciwsłoneczne), warto pamiętać, aby oprawki dopasować do kształtu swojej twarzy, a także indywidualnej urody. Dzięki temu okulary będą idealnie dopasowane i nie będą ześlizgiwać się z twarzy. Sama osoba nosząca będzie natomiast czuć się w nich pięknie.

Warto także podkreślić, że soczewki okularów Ana Hickmann mają wysokiej jakości filtr - UV 400. Ten skutecznie blokuje szkodliwe dla oczu promieniowanie. Odporne okulary Ana Hickmann sprawdzą się więc nie tylko w okresie letnim, ale przez cały rok.