Soczewki24.pl, Pasaż Grunwaldzki

Zadzwoń: +48 570 015 580

Mówimy w języku polskim i angielskim.

Pasaż Grunwaldzki to jedna z najbardziej popularnych galerii handlowych we Wrocławiu. Zlokalizowana w sąsiedztwie uczeni i akademików oraz ulubionych miejsc wrocławian i przyjezdnych, jak Wrocławskie ZOO czy Hala Stulecia, codziennie tętni życiem. Oferta salonu Soczewki24 doskonale odpowiada charakterowi miejsca. Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, zapewniające komfort noszenia i modny wygląd, to podstawa asortymentu.

Klienci mogą wybierać spośród wielu popularnych marek, okulary Ray-Ban, Emporio Armani, GUESS, Mr. Wonderful, to tylko niektóre z nich. Klienci chętnie kupują tutaj również okulary chroniące przed słońcem ze względu na duży wybór oraz atrakcyjne ceny, szczególnym zainteresowaniem cieszą się okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją. Przy doborze okularów do typu urody, stylu życia i wady wzroku można liczyć na fachową pomoc i radę naszych doradców. Na miejscu znajduje się gabinet, a badanie wzroku przy zakupie okularów korekcyjnych jest zawsze bezpłatne.

Sprawdź aktualne promocje w salonach Soczewki24 i Viu Viu Optica!

W salonie Soczewki24 w Pasażu Grunwaldzkim można również kupić najpopularniejsze soczewki kontaktowe sferyczne ACUVUE, Air Optix, Dailies, PureVision czy Biofinity lub zamówić soczewki toryczne i soczewki multifokalne. Osoby, które jeszcze nie korzystają z tej wygodnej formy korekcji wady wzroku, mogą umówić się na pierwsze dopasowanie soczewek kontaktowych. Po płatnym badaniu wzroku każdy pacjent otrzymuje soczewki próbne GRATIS!

Na badanie wzroku można umówić się telefonicznie lub za pomocą wygodnego formularza - umów się na badanie online.

W salonie można odebrać bezpłatnie produkty zamówione w sklepie internetowym.

Sprawdź inne lokalizacje salonów we Wrocławiu.

Pamiętaj, że zakupy w Soczewki24.pl to zawsze:

 
Dostawa gratis
 
Możliwy odbiór osobisty w jednym z wielu punktów
 
Cashback
 
Gwarancja satysfakcji
i 30 dni na zwrot!