ReNu

Płyny do soczewek kontaktowych stanowią podstawowy element ich codziennego czyszczenia w celu dezynfekcji i usunięcia zabrudzeń. Dzięki specjalnej kombinacji składników, ReNu produkowany przez firmę Bausch&Lomb, pozwala na łatwą i skuteczną pielęgnację wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Dla zachowania właściwej higieny wystarczy po zdjęciu soczewki czyścić ją poprzez około 20 sekund poprzez zwilżenie płynem i pocieranie na dłoni. oraz przechowywanie w płynie w specjalnym pojemniczku. Płyny ReNu występują w dwóch wersjach: płyn wielofunkcyjny ReNu MultiPlus oraz ReNu MPS przeznaczony dla wrażliwych oczu.

 


Płyn marki ReNu to jeden z naszych najlepszych produktów do ochrony i dezynfekcji szkieł kontaktowych. Głównie w naszym asortymencie posiadamy warianty płynu ReNu wyłącznie przeznaczone do soczewek kontaktowych miękkich. Znaleźć go u nas można też w różnych odmianach pojemnościowych, takich jak na przykład 80 ml, 120 ml czy 360 ml. Dlatego jeśli interesuje Cię bardzo dobry, funkcjonalny i tani środek pielęgnujący soczewki kontaktowe, to z całym przekonaniem ReNu będzie wprost idealny dla Ciebie!

 

Krople ReNu znakomicie sprawdzają się podczas pracy przy komputerze, w zadymionych pomieszczeniach i we wszelkich innych miejscach, w których szczególnie może doskwierać Ci uczucie suchości oka. Nie jest on duży i na pewno zmieści się w każdą kosmetyczkę lub saszetkę, którą zabierasz ze sobą w podróż. ReNu zapewni Ci długotrwały komfort, dlatego też nie będziesz musiał z niego zbyt często korzystać. Ponadto jeśli posiadasz szczególnie drażliwe oczy na obecność ciał obcych, to z pewnością ReNu sprawi, że będą one dla Ciebie mniej inwazyjne. Pamiętaj też, że do każdego naszego opakowania płynu ReNu, dołączone jest także etui na Twoje soczewki kontaktowe.

Polecamy też zaglądać do naszych ofert promocyjnych. Może okazać się bowiem, iż Twój ulubiony płyn marki ReNu jest dostępny w zestawie wraz z jakimś bardzo przydatnym dodatkiem lub w niższej, atrakcyjniejszej cenie niż na ogół. W razie natomiast jakichkolwiek pytań, co do dostępnych u nas produktów i ich sposobów użytkowania, nasza fachowa i zawszę chętna do pomocy obsługa pozostaje do Twojej dyspozycji.

Płyny do soczewek kontaktowych są wyrobem medycznym przeznaczonym do przechowywania i pielęgnacji dwutygodniowych i miesięcznych soczewek kontaktowych. Podmiot reklamujący: AVIS Wojciech Kurpiel. Producent: Bausch & Lomb Incorporated, 1400 North Goodman Street, Rochester, NY 14609, USA