Zapraszamy na badanie wzroku!

Umów się na badanie wzroku w wybranym salonie,
aby dobrać korekcję okularową lub pierwsze soczewki kontaktowe.

Pamiętaj, przy zakupie okularów korekcyjnych badanie wzroku jest BEZPŁATNE.
1

Umów się na wizytę

Wybierz płeć:
* Pole obowiązkowe
2

Wybierz swój salon

3

Rodzaj badania

Dobór soczewek kontaktowych
sferycznych: 84zł
torycznych: 100zł
multifokalnych: 120zł
Dobór okularów korekcyjnych
Dobór okularów korekcyjnych: 79zł
przy zakupie okularów: 0zł
Kontrolna wizyta (kolejna)
Kontrola wizyta w gabinecie: 0zł

Dodatkowe informacje

Zapraszamy na badanie wzroku do salonów Soczewki24.pl oraz Viu Viu Optica! Decydując się na dopasowanie soczewek kontaktowych, po badaniu otrzymają Państwo w prezencie swoje pierwsze soczewki, a także płyn do ich przechowywania i pielęgnacji.

Informujemy, że w salonach w Bydgoszczy i Szczecinie na ten moment nie przeprowadzamy badań z dopasowaniem soczewek. Badania wzroku pod okulary korekcyjne odbywają się bez zmian.

W naszych salonach wykonujemy badania niezbędne do właściwego dobrania okularów lub soczewek kontaktowych. Każdy gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny przeznaczony do precyzyjnego badania wzroku. Badania wykonują dyplomowani optometryści, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w doborze okularów korekcyjnych oraz soczewek kontaktowych.

Jakie badania wykonujemy?

1. Badanie w celu dobrania okularów korekcyjnych – badanie ostrości wzroku oraz ogólnego stanu zdrowia oczu.

2. Dopasowanie soczewek kontaktowych – badanie wzroku, indywidualne dobranie soczewek do fizjologii oka, instruktaż zakładania i zdejmowania soczewek kontaktowych oraz ich pielęgnacji.*

3. Wizyty kontrolne po dopasowaniu soczewek kontaktowych w naszym salonie.

Wypełnij powyższy formularz, aby umówić się na badanie wzroku w wybranym salonie!

Szanowni Klienci! Salony Soczewki24 i Viu Viu Optica są otwarte, a badania wzroku odbywają się w normalnym trybie. Wiele sytuacji wygląda inaczej - nasi pracownicy zachowują wszelkie środki ostrożności, dezynfekują ręce, utrzymują dystans, nie zmieniło się za to jedno - nadal dbamy o Was, najlepiej jak potrafimy! Zapraszamy na badania wzroku i dopasowanie soczewek kontaktowych - zapisać można się telefonicznie lub przez poniższy formularz.

- Zespół Soczewki24