Systane

Oczy człowieka narażone są na różnego rodzaju wyzwania. Czynniki zewnętrzne czy wielogodzinna praca przed ekranem urządzeń elektronicznych prowadzi części do podrażnień, przesuszenia oczu czy ich zaczerwienienia. Jest to spory dyskomfort, który utrudnia wykonywanie codziennych czynności. W związku z tym coraz większą popularnością cieszą się produkty takie jak krople do oczu Systane. Zapewniają one ulgę i właściwe nawilżenie oczu. Ich wykorzystanie zaleca się szczególnie w przypadku osób noszących soczewki kontaktowe. Poznaj naszą ofertę i wybierasz preparat dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Krople do oczu Systane

Nawilżające krople do oczu dla wymagających pacjentów

Nawilżające krople Systane znane są z wysokiej jakości i wyjątkowej skuteczności. Ich codzienne wsparcie docenią Ci pacjenci, którzy mają problem podrażnienia oczu, zaczerwienienia lub występuje u nich syndrom suchego oka.

Wspomniane objawy mogą być efektem długotrwałego patrzenia w ekran komputera, ale nie tylko. Pieczenie oczu może być także wynikiem wystawienia ich na działanie silnego wiatru, dużego nasłonecznienia i innych czynników atmosferycznych. Może również pojawić się przy długim przebywaniu w klimatyzowanych lub zadymionych pomieszczeniach.

Preparaty dostosowane do użytkowników soczewek kontaktowych

Krople Systane sprawdzą się nie tylko w przypadku podrażnionych oczu. Ich zadaniem jest także poprawa komfortu stosowania soczewek kontaktowych. U pacjentów korzystających ze szkieł kontaktowych bardzo często dostrzega się zmęczenie oczu, nawet jeżeli korzysta się z nich zgodnie z instrukcją użycia. Krople Systane do oczu przynoszą natychmiastową ulgę tuż po zastosowaniu. Mogą również wyeliminować uczucie ciała obcego.

Zastosowanie preparatów nawilżających w przypadku osób korzystających z soczewek kontaktowych sprawia, że ta metoda korekcji wzroku jest zdecydowanie przyjemniejsza. Oczy są także zdecydowanie mniej narażone na różnego rodzaju zagrożenia, co jest szczególnie ważne w przypadku osób wrażliwych.

Krople do oczu dla każdego – szeroka gama produktów

Nawilżające krople do oczu 10 ml – z serii Systane to wiele propozycji stworzonych dla różnych potrzeb pacjentów. Każdy z preparatów wyróżnia jednak fakt, że eliminuje zmęczenie oczu i pomaga zwłaszcza przy odczuwaniu pieczenia. Aplikacja kropelek jest łatwa i bezproblemowa. Bezpieczny skład pozwala natomiast na wykorzystanie ich u osób w różnym wieku.

Krople do oczu Systane™ Balance

Systane™ Balance to innowacyjny produkt, który doskonale sprawdza się przy objawach suchego oka. Nawilżające krople do oczu prowadzą do przywrócenia równowagi filmu łzowego. Dzięki zaawansowanej formule nawilżające właściwości kropli Systane™ Balance gwarantują one ochronę przed podrażnieniami, nawet na kilka godzin po zdjęciu soczewek kontaktowych.

Może być to pierwszy wybór, kiedy odczuwasz, że Twoje oczy potrzebują wsparcia, a Ty odczuwasz dyskomfort związany z ich przesuszeniem.

Krople do oczu Systane™ Gel Drops

Systane™ Gel Drops to specyficzny preparat wyróżniający się w swojej kategorii. Dzięki specjalnej formule żelowej produkt zapewnia długotrwałe nawilżenie i natychmiastową ulgę w przypadku suchości i podrażnień oczu. Przyczynia się także do poprawy wilgotności soczewek kontaktowych.

Systane™ Gel Drops to także doskonałe krople, które niemal natychmiast eliminują dyskomfort związany z wielogodzinnym noszeniem szkieł kontaktowych.

Krople do oczu Systane™ Original 10 ml

Nawilżające krople do oczu Systane™ Original w pojemności 10 ml to sprawdzony preparat dla osób, które borykają się z problemem podrażnienia spowodowanego suchością oka. Wyróżnia je bardzo łagodna formuła.

Bezpieczny dla oczu skład przeciwdziała odczuwaniu pieczenia, dodatkowo eliminuje także zaczerwienienie oczu. Stosując nawilżające krople Systane™ Original przez dłuższy czas, możliwa jest redukcja zmęczenia wzroku.

Krople do oczu Systane® Hydration bez konserwantów 10 ml

Nawilżające krople do oczu Systane® Hydration bez konserwantów to jeden z najlepszych preparatów, jakie można wykorzystać w przypadku syndromu suchego oka. Ten wyrób medyczny ma w swoim składzie m.in. hialuronian sodu, glikol polietylenowy, chlorek sodu, chlorek potasu, chlorek polidronium i kwas borowy oraz w znikomej ilości środek konserwujący 0,001%. Nawilżające właściwości kropli doceniają osoby odczuwające pieczenie oczu, swędzenie, nadwrażliwość na światło. Jest to również pierwsza pomoc w przypadku wystąpienia bólu oczu.

Nawilżające krople Systane® Hydration bez konserwantów mogą stosować osoby, które korzystają z miękkich soczewek kontaktowych.

Krople do oczu Systane Complete 10 ml

Nawilżające krople do oczu Systane® Complete to wyrób medyczny, który doskonale radzi sobie z objawami suchego oka takimi jak podrażnienie i pieczenie. Dzięki kompleksowemu działaniu poprawiają integralność filmu łzowego i zmniejszają suchość oczu, a także stany zapalne oraz ryzyko ich pojawienia się.

W składzie kropli Systane® Complete znajduje się m.in. glikol propylenowy, kwas borowy, stearynian polioksylu, wersenian dwusodowy, chlorek polidronium i wiele innych substancji przywracających oczom ulgę.

Krople do oczu Systane® Ultra 10 ml

Krople do oczu Systane® Ultra sprawdzają się w łagodzeniu objawów zespołu suchego oka. Preparat określa się jako sztuczne łzy. Pomaga on w krótkim czasie nawilżyć i ukoić obszar gałki ocznej, zmniejszając uczucie suchości, pieczenia i podrażnienia. Jakie jeszcze są właściwości Systane® Ultra? Krople działają jak warstwa ochronna na powierzchni oka, zabezpieczając je przed ewentualnymi podrażnieniami.

Krople do oczu 10 ml Systane® Ultra wspierają osoby noszące soczewki kontaktowe, ale także pacjentów w pracy wymagającej pełnego skupienia wzroku. Można wykorzystywać je doraźnie, jak i przez dłuższy czas.

Systane® Ultra krople do oczu mają w składzie m.in. glikol propylenowy, kwas borowy, chlorek potasu, chlorek sodu. Stosowane zgodnie z instrukcją użycia nie stanowią żadnego zagrożenia dla wzroku. Należy jednak mieć świadomość, że jest to wyrób medyczny. W razie podejrzenia uczulenia na jakikolwiek składnik lub środek konserwujący warto wcześniej skonsultować się ze specjalistą.

Krople do oczu Systane Hydration 10 ml

Krople Systane Hydration 10 ml zapewniają intensywne nawilżenie oczu. Ich specjalna formuła sprawia, że w krótkim czasie można pozbyć się uczucia suchości i podrażnienia. Co więcej, specyfika preparatu gwarantuje powolne uwalnianie się składników, co eliminuje konieczność częstego zakrapiania oczu. Na powierzchni gałki ocznej powstaje powłoka ochronna. To zabezpieczenie przed podrażnieniami i działaniem czynników zewnętrznych.

Krople do oczu 10 ml Systane Hydration wspierają regenerację rogówki. Ich dodatkową zaletą jest także ochrona gałki ocznej przed różnego rodzaju infekcjami. Jest to szczególnie ważne podczas noszenia soczewek, zwłaszcza noszenia dziennego przez kilkanaście godzin.

Dlaczego warto sięgnąć po krople do oczu Systane i który wariant wybrać?

Formuły wszystkich kropli Systane zostały opracowane tak, aby zapewnić oczom długotrwałe nawilżenie. Wybór konkretnego wariantu zależy od indywidualnych potrzeb. Żeby dobrze dopasować preparat, warto uwzględnić swoje wymagania, a także kondycję oczu.

Od dłuższego czasu zmagasz się z problemem suchych oczu? Krople Systane® Ultra sprawdzają się w takich przypadkach idealnie. To jeden z najlepszych produktów tego typu na rynku, który ma doskonały skład. Glikol polietylenowy, glikol propylenowy, guar hydroksypropylowy, sorbitol, aminometylopropanol i wiele dodatkowych składników przyniesie Twoim oczom ulgę. Krople do oczu Systane® Ultra docenią przede wszystkim użytkownicy szkieł kontaktowych.

Co, jeśli nie krople Systane® Ultra? Dobrym wyborem będą takie kompleksowo działające preparaty: Krople do oczu Systane Complete 10 ml czy Krople do oczu Systane™ Balance.

Nawilżające krople utrzymujące odpowiedni poziom wilgotności soczewek kontaktowych

Systane® Ultra nawilżające krople do oczu 10 ml to dobra propozycja dla tych pacjentów, którzy noszą soczewki kontaktowe. Nie jest to jednak jedyna opcja dla osób z wadami wzroku. Jeśli nie krople Systane® Ultra, które są jednymi z najlepszych, to np. Systane™ Gel Drops. Tym, co wyróżnia ten konkretny preparat jest zdecydowanie gęstsza formuła. To sprawia, że środek utrzymuje uwodnienie szkieł kontaktowych przez długi czas po aplikacji.

Jak stosować i przechowywać nawilżające krople do oczu?

Krople do oczu to wyrób medyczny, który należy stosować zgodnie z instrukcją użycia. Nie należy przy tym dotykać zakraplaczem powierzchni oka, aby nie podrażnić gałki. Najlepiej rozchylić lekko dolną i górną powiękę, odchylić głowę do tyłu i delikatnie zakropić oczy. Dawkowanie

Niewielkie rozmiary buteleczki oznaczają nie tylko zdecydowanie łatwiejsze używanie, ale także pozwalają na wykorzystanie preparatu w całości – bez ryzyka jego zepsucia. Zawartość opakowania bez problemu radzi sobie w temperaturze pokojowej.

Jak postępować w przypadku z soczewkami kontaktowymi? Nawilżające krople nie wpływają w żaden sposób na ich właściwości. Czy to oznacza to, że nie ma konieczności ściągania soczewek kontaktowych podczas aplikacji preparatu? Niezupełnie. Taki wariant jest możliwy wyłącznie w przypadku środków bez konserwantów typu sztuczne łzy. Jednak i wówczas zaleca się, aby krople stosować przed założeniem szkieł kontaktowych lub po ich ściągnięciu.

Czy każdy może stosować krople do oczu Systane?

Nawilżające krople do oczu Systane to wyrób medyczny przeznaczony dla szerokiego spektrum pacjentów z różnymi problemami ocznymi. Sprawdzają się przy objawach syndromu suchego oka i pomagają przy odczuwaniu pieczenia, eliminując dyskomfort. Część preparatów ma zdolność przywracania wilgotności soczewek kontaktowych.

Nawilżające krople do oczu są bezpieczne dla hydrożelu silikonowego wykorzystywanego do produkcji miękkich soczewek kontaktowych. Ich skład w większości przypadków jest także bezpieczny dla pacjentów. Nie musisz także obawiać się, że produkt zmieni kolor Twoich oczu – to mit. Nawet gdyby odcień delikatnie się zmienił, to jest to krótkotrwały efekt.

Warto jednak pamiętać, aby nie stosować kropli w przypadku alergii na dowolny składnik produktu. Zawsze także warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed rozpoczęciem stosowania preparatu.