Soczewki PureVision

Acuvue

Soczewki kontaktowe PureVision zostały wyprodukowane przez wiodącą firmę na rynku soczewek kontaktowych - Bausch&Lomb. Soczewki PureVision wykonano z opatentowanego materiału o nazwie AerGel. Mają one rewolucyjną strukturę powierzchni i precyzyjne wykonanie. Zapewniają zwiększoną dostępność tlenu i odpowiednie nawilżenie oka w każdej sytuacji.

 

 

 

Soczewki PureVision – najlepsza korekcja wzroku od Baush&Lomb

Firma Bausch&Lomb to jeden z najbardziej znanych i lubianych producentów soczewek kontaktowych i płynów do ich pielęgnacji. Użytkownicy chętnie wybierają produkty z oferty tej firmy ze względu na jakość oraz przystępną cenę. Soczewki Bausch&Lomb produkowane są z nowoczesnych materiałów, charakteryzują się dobrym stopniem uwodnienia oraz przepuszczalności tlenu, co przekłada się bezpośrednio na komfort użytkowania oraz brak efektów ubocznych, jak zaczerwienienie lub poczucie suchości oczu w trakcie noszenia. Najpopularniejszymi soczewkami z oferty Bausch&Lomb są produkty z linii PureVision, do której należą soczewki do wymiany w trybie miesięcznym przeznaczone do korekcji różnych wad wzroku. Soczewki PureVision produkowane są z materiału silikonowo-hydrożelowgo nazwanego AerGel. Jego unikalność sprawia, że noszenie soczewek z niego wykonanych, jest nie tylko wygodne, ale również zdrowe dla oczu.

 

Soczewki PureVision – dla wielu wad wzroku

Materiał ten bowiem zmniejsza ilość osadzających się na powierzchni osadów białkowych i przepuszcza odpowiednią ilość tlenu. Dodatkowo dzięki nowoczesnej budowie soczewki z rodziny PureVision zapewniają znakomite widzenie, nawet w warunkach mniejszej ilości światła. Ma to znaczenie np. w przypadku prowadzenia samochodu po zmroku. Soczewki kontaktowe PureVision zostały zatem stworzone, aby sprostać codziennym potrzebom użytkowników, którzy oczekują od soczewek komfortu od rana do wieczora w różnych sytuacjach. Za pomocą soczewek PureVision możesz skorygować takie wadu wzroku jak dalekowzroczność, krótkowzroczność, astygmatyzm oraz starczowzroczność. Szeroki wachlarz dostępnych mocy oraz innych parametrów pozwala cieszyć się doskonałą przejrzystością widzenia oferowaną przez soczewki miesięczne PureVision jeszcze większej ilości użytkowników. Obecnie do rodziny PureVison należą: soczewki miesięczne PureVision oraz PureViosn 2HD polecane osobom, które pracują wiele godzin przed komputerem i prowadzą samochód. PureVision for Astigmatism - miesięczne soczewki toryczne oraz PureVision Multifocal - soczewki progresywne dla osób z prezbiopią.