Soczewki Freshlook

Dla osób, które chcą zmienić kolor oczu, firma Alcon przygotowała szeroką ofertę soczewek kontaktowych kolorowych pod marką FreshLook. Soczewki te mogą nosić zarówno osoby z wadą wzroku, jak i te, które chcą tylko zmienić swój naturalny kolor oczu na inny. Soczewki FreshLook zapewniają wysoki komfort noszenia, ponieważ są produkowane z materiału cechującego się dużym uwodnieniem oraz przepuszczalnością tlenu. W rodzinie soczewek FreshLook można znaleźć soczewki kolorowe subtelnie podkreślające naturalny kolor tęczówki. Można także dokonać wyboru z soczewek kontaktowych pozwalających na bardziej zdecydowaną zmianę wizerunku. Dla osób, które cenią wygodę i chcą zmieniać kolor tylko okazjonalnie, idealne będą jednodniowe soczewki Freshlook One Day. Dla osób zamierzających całkowitą zmianę koloru oczu i zależy im na odświeżeniu swojego wyglądu przeznaczone są soczewki miesięczne Freshlook Colors. Natomiast soczewki miesięczne FreshLook ColorBlends dzięki zaawansowanej technologii nakładania kolorów "3 w 1", zapewnią efektowną, ale subtelną zmianę i długi czas noszenia. Ogromnym plusem soczewek kontaktowych z rodziny FreshLook jest także ich wzbogacenie o filtry UV. Dzięki temu ochronią one oczy przez cały rok - nie tylko latem. To bardzo ważna zaleta, zwłaszcza dla osób aktywnych.

Kolorowe soczewki FreshLook

Kolorowe soczewki kontaktowe to szybki i bezbolesny sposób na zmianę koloru oczu. Masz szare, tęczówki, które wydają Ci się nijakie? Uważasz, że Twój wzrok nie jest ani odrobinę tajemniczy? Nie szkodzi, za pomocą soczewek kolorowych FreshLook możesz zmienić je na klasyczne niebieskie, zielone, piwne czy brązowe lub tylko sprawić, aby oczy nabrały blasku, a spojrzenie głębi. Dla osób, które poza korekcją wady wzroku oczekują dodatkowego efektu zmiany koloru oczu, firma Alcon stworzyła produkty FreshLook. Należą do nich soczewki jednodniowe oraz soczewki miesięczne oferujące różne efekty, aby każdy mógł znaleźć dla siebie rozwiązanie zapewniające najkorzystniejszą zmianę wizerunku. Wybór soczewek FreshLook jest również bezpieczny w kontekście zdrowia. Firma Alcon należy bowiem to wiodących producentów w branży kontaktologicznej, a jej soczewki kontaktowe, przy właściwym użytkowaniu, nie tylko korygują wady wzroku, zapewniają także uczucie maksymalnego komfortu. Szkła decydują o tym, że oczy są zdrowe i bezpieczne dzięki stosowaniu przy produkcji soczewek nowoczesnych technologii oraz materiałów.

Miesięczne soczewki FreshLook Alcon

Miesięczne soczewki FreshLook Colors to propozycja dla osób, które w sposób zdecydowany chcą zmienić kolor swoich oczu. Nie ma znaczenia czy chodzi o zmianę jasnych oczu na ciemne, czy ciemnych na jasne. Te kolorowe soczewki miesięczne sprawią, że każda zmiana się powiedzie i spełnisz marzenie, aby mieć oczy zielone lub błękitne. Nieco inny efekt oferują soczewki FreshLook ColorBlends, również o miesięcznym trybie wymiany. Zastosowana w nich innowacyjna technologia nadawania koloru 3 w 1 pozwala na uzyskanie wyjątkowo naturalnego efektu. Wybrany kolor doskonale łączy się z naturalnym kolorem oczu użytkownika, dając ostatecznie zupełnie nowy odcień, które będą miały oczy. Dodatkową zaletą, jeżeli chodzi o produkty z tej serii jest przede wszystkim dość szeroka paleta, pozwalająca na zobaczenie siebie w różnych odsłonach. Oznacza to, że wybierając soczewki kolorowe możesz bawić się swoim wyglądem i zmieniać go za każdym razem, kiedy soczewka ląduje na Twoim oku. Soczewki FreshLook Colors i ColorBlends są dostępne w opakowaniach po 2 szt.. Część z nich - znajdująca się w naszej ofercie - przeznaczona jest do korekcji. W takim przypadku szkła mają konkretną moc. Można je kupić również o mocy 0.0, dla tych którzy nie mają wady, a jedynie chcieliby lekką odmianę wyglądu.

FreshLook ColorBlends - postaw na unikalny kolor oczu

Miesięczne soczewki kolorowe FreshLook ColorBlends wyróżniają się wyjątkowymi kolorami i dają ogromne możliwości, aby zmienić kolor oczu. W naszej ofercie znajduje się aż 13 różnych wariantów kolorystycznych. Oznacza to, że można postawić na klasyczny zielony lub błękitny. Jednak wśród ciekawych odcieni znajdują się także barwy kryjące się pod takimi nazwami jak Amethyst, Honey, True Saphire czy Gemstone Green.

Soczewki FreshLook ColorBlends - wyjątkowo prosta aplikacja

Soczewki kolorowe FreshLook ColorBlends Wyróżniają się nie tylko klasyczną wygodą użytkowania. Bardzo dużym ułatwieniem ze strony producenta jest oznaczenie stron aplikacji. Dzięki temu z zadaniem założenia szkieł kontaktowych poradzą sobie nawet te osoby, które nigdy wcześniej tego nie robiły. Jedyne, o czym muszą pamiętać to zachowanie higieny i spokoju, ponieważ pierwszy raz może być stresujący. Warto także zadbać o higienę i umycie rąk.

Jednodniowe soczewki kolorowe FreshLook

W rodzinie soczewek FreshLook dostępne są również soczewki jednodniowe przeznaczone dla osób, które chcą zmieniać kolor oczu na specjalne okazje lub nie chcą podczas noszenia soczewki pamiętać o terminach wymiany soczewek miesięcznych. Decydując się na dostępne w naszej ofercie soczewki jednodniowe FreshLook One Day lub wyjątkowe jednodniowe soczewki FreshLook Illuminate, dodasz spojrzeniu wyrazu przez naniesienie ciemnego pierścienia i powiększenie powierzchni tęczówki. Szkła są bardzo cienkie i wykonane z materiału, który nie szkodzi nawet alergikom. Dodatkowym plusem jest także spore, bo aż 69% uwodnienie soczewki. Dzięki temu po całym dniu noszenia nie odczuwa się dyskomfortu. Specjaliści zwracają także uwagę na bardzo dobry dopływ tlenu do oczu dzięki tym produktom. Zapewnia to nie tylko uczucie świeżości, ale także ostrość widzenia - nawet w trudnych warunkach pogodowych. Sprawdź również inne produkty firmy Alcon – soczewki Dailies. Zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę, zakładając jednodniowe soczewki? Osoby, które na co dzień noszą szkła wiedzą, jak wygląda ich zakładanie i czego unikać, aby nie doprowadzić do zabrudzenia oczu czy podrażnień. Jeżeli pierwszy raz decydujesz się na soczewki tylko po to, aby zmienić swój wizerunek - skorzystaj ze wskazówek w sieci.

 • Czym wyróżniają się soczewki FreshLook?

  Soczewki FreshLook, od renomowanej firmy Alcon, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą nie tylko poprawić komfort widzenia, ale również zmienić kolor oczu. W ofercie producenta dostępne są soczewki jednodniowe i miesięczne w różnych wariantach. Możesz wybierać spośród klasycznych odcieni niebieskiego, szarego czy brązowego lub zaszaleć i postawić na soczewki FreshLook ColorBlends z technologią 3w1. Szkła ColorBlends posiadają gwiaździsty wzór na środku soczewki, który w sposób naturalny rozjaśnia i powiększa oczy. W ofercie firmy Alcon znajdziesz również zerówki, czyli soczewki FreshLook dla osób, które nie mają wady wzroku. Co więcej, wszystkie soczewki kontaktowe FreshLook wyposażone są w filtr UV.
 • Kto powinien wybrać soczewki FreshLook?

  Jednodniowe soczewki FreshLook świetnie sprawdzą się u osób, które chcą na chwilę zmienić swój wizerunek (na przykład z okazji Halloween lub ważnych uroczystości rodzinnych). Miesięczne szkła kontaktowe FreshLook najczęściej wybierają osoby lubiące bawić się swoim wizerunkiem. W naszej ofercie znajdziesz zarówno popularne zerówki, jak i szkła korygujące wady wzroku. Mamy soczewki FreshLook dla osób z daleko i krótkowzrocznością. Szkła firmy Alcon często wybierane są również przez osoby aktywne i kierowców. Filtr UV na soczewkach chroni przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym nie tylko latem, ale także przez cały rok.
 • Czy obraz w soczewkach FreshLook jest inny niż w okularach?

  Soczewki kontaktowe gwarantują zdecydowanie bardziej naturalny obraz niż okulary. Okulary, ze względu kąt ułożenia i oprawki, mogą deformować obraz - zmniejszać go lub powiększać. Szkiełko soczewki dokładnie przylega do oka, pokrywając całą gałkę oczną. Co ważne, kolorowe soczewki FreshLook wpływają jedynie na barwę tęczówki, w żaden sposób nie zaburzając obrazu.
 • Czy osoby starsze mogą nosić soczewki FreshLook?

  Tak, osoby starsze mogą nosić soczewki zmieniające kolor FreshLook.
 • Czy soczewka FreshLook męczy oko?

  Odpowiednio dobrane soczewki nie męczą oka. Co więcej, soczewki FreshLook wykonane są z najlepszych materiałów, cechujących się dużym uwodnieniem i przepuszczalnością tlenu. Dzięki temu gwarantują wysoki komfort noszenia przez cały dzień.
 • Jak przechowywać soczewki FreshLook?

  Jednodniowe soczewki FreshLook należy wyrzucić po użyciu. Z kolei soczewki miesięczne trzeba przechowywać w specjalnym pojemniku wypełnionym płynem do soczewek. Odpowiednia pielęgnacja soczewek jest nie tylko gwarancją higieny, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Zarówno pojemniki, jak i płyny do soczewek znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym stosowanym na powierzchni zdrowych oczu i przeznaczonym do korygowania wad wzroku. Podmiot reklamujący: AVIS Wojciech Kurpiel. Producent: Alcon Laboratories, Inc., Upoważniony przedstawiciel: Alcon Laboratories Belgium