Okulary przeciwsłoneczne do -50%! Dbaj o oczy razem z nami X
+48 71 757 53 88 wiadomość ponów zamówienie
koszyk

 

 
Czym jest wirtualna przymierzalnia okularów?

Opcja wirtualnej przymierzalni okularów to nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich osób, które zastanawiają się, jak będą wyglądać w wybranym modelu. Bardzo często zdarza się, że oprawki nie są dopasowane do typu urody czy kształtu twarzy. To sprawia, że noszenie okularów bywa kłopotliwe i wywołuje np. gorsze samopoczucie czy odbiera pewność siebie. Kwestia ta może dotyczy zarówno modeli korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych.

Dzięki wirtualnej przymierzalni okularów można wstępnie określić, jakie modele najlepiej prezentują się z Twoją urodę. To bardzo duże udogodnienie zwłaszcza dla tych osób, które pierwszy raz wybierają okulary i nie mają w tym temacie zbyt dużego doświadczenia.

 
 
Pamiętaj oprawki kupione online możesz zwrócić w przeciągu 30 dni!
Nie musisz już zastanawiać się, czy wybrany model będzie pasował. Sprawdź, jak łatwo możesz odmienić swój wygląd, nie ryzykując nietrafionym zakupem. Przekonaj się, jak nasza wirtualna przymierzalnia zmienia zasady gry w świecie mody i technologii.
 

UWAGA: Pamiętaj, że bez Twojej zgody na użycie kamery aplikacja nie zostanie uruchomiona.

 

Jak korzystać z wirtualnej przymierzalni okularów?

Zastanawiasz się, jak możesz korzystać z wirtualnej przymierzalni okularów? To naprawdę proste i bez problemu sobie poradzisz. Przede wszystkim musisz wybrać oprawki lub okulary przeciwsłoneczne, które Ci się podobają. Ułatwi Ci to sortowanie produktów według producentów. Dzięki temu bez problemu znajdziesz swoje ulubione marki takie jak Ray-Ban®, Chanel, Prada, Guess, Ana Hickmann, Oakley, Dolce&Gabbana, Versace czy EYE'M.

Czas na kolejny krok. Na stronie produktu, a dokładniej na grafice przedstawiające konkretne okulary znajduje się specjalne oznaczenie. Jest to pomarańczowy prostokąt z białym napisem „Przymierz”. Jeżeli go klikniesz, to pojawi się informacja o tym, aby dać stronie dostęp do kamery internetowej. Następnie zacznie wczytywać się obraz 3D. Wówczas patrz prosto, a po kilku chwilach zobaczysz na ekranie siebie i to, jak wyglądasz w wybranych okularach (możesz kręcić głową, odsuwać się, bądź przysuwać do kamery - okulary będą przemieszczać się wraz z Twoim obrazem). Możesz także zrobić sobie zdjęcie – ta opcja znajduje się w prawym dolnym rogu.

UWAGA: Pamiętaj, że bez Twojej zgody na użycie kamery aplikacja nie zostanie uruchomiona.

 

Przymierz wybrane okulary online – bez wychodzenia z domu!

Zalety, jakie ma wirtualna przymierzalnia dostępna na naszej stronie, są nieocenione. Przede wszystkim zyskujesz ogromny wybór spośród różnorodnych modeli, kształtów i rozmiarów. Praktycznie każde okulary możesz zmierzyć wirtualnie „na komputerze” lub w swoim smartfonie.

Jest to także spora oszczędność czasu. Nie musisz wychodzić z domu, czekać w kolejce na podanie Ci wskazanych oprawek czy okularów przeciwsłonecznych. Wybierasz model, mierzysz i zmieniasz w razie potrzeby – brzmi dobrze, prawda? A przy tym to łatwe i intuicyjne w obsłudze.

Rabat na okulary progresywne
Rabat na okulary korekcyjne
Badanie wzroku
Alikacja S24

Pamiętaj, że zakupy w Soczewki24.pl to zawsze:

 
Dostawa gratis
 
Możliwy odbiór osobisty w jednym z wielu punktów
 
Cashback
 
Gwarancja satysfakcji
i 30 dni na zwrot!
 
 
 

FAQ:

 

  • Jak działa wirtualna przymierzalnia?

Wirtualna przymierzalnia to nowoczesne rozwiązanie, które sprawia, że zakupy okularów (zarówno korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych) są zdecydowanie łatwiejsze. Przeglądając poszczególne modele dostępne na stronie, wystarczy kliknąć „Przymierz” na grafice produktu. Wówczas zobaczysz, jak okulary prezentują się na Twojej twarzy. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że dobrze wybierasz lub wręcz przeciwnie unikniesz nietrafionego zakupu.
 
  • W czym pomoże mi wirtualna przymierzalnia?

Dzięki wirtualnej przymierzalni odkryjesz, jakie okulary najlepiej do Ciebie pasują. Zdarza się, że wyobrażenie na temat danego modelu mija się z rzeczywistością. Żeby mieć pewność, że nowe okulary są nie tylko dobrej jakości, ale także zbudują Twoją pewność siebie, ważne jest ich wcześniejsze przymierzenie. Z wykorzystaniem nowoczesnej technologii zrobisz to z własnego domu.
 
  • Czy mój wizerunek jest bezpieczny?

Tak, możesz być pewny, że Twój wizerunek jest bezpieczny w naszej wirtualnej przymierzalni okularów. Dbamy o najwyższą ochronę prywatności użytkowników. Oznacza to, że Twoje zdjęcia nie są przechowywane ani nigdzie udostępniane.
 
  • Dlaczego warto skorzystać z przymierzalni online?

Korzystanie z wirtualnej przymierzalni okularów online to wiele korzyści. Przede wszystkim możesz mierzyć oprawki z domu. To spora oszczędność czasu i możliwość dopasowania do innych obowiązków codziennych. Dzięki wirtualnej przymierzalni eliminujesz także ryzyko niezadowolenia z zakupów. Sam proces wyboru okularów jest natomiast łatwiejszy i szybszy.
 
  • Jakie wymagania techniczne musi spełniać mój sprzęt, aby skorzystać z wirtualnej przymierzalni?

Żeby skorzystać z wirtualnej przymierzalni na naszej stronie, potrzebujesz sprzęt (laptop, tablet lub smartfon) z dostępem do sieci internetowej oraz kamerą. Zaleca się także, aby korzystać z najnowszej wersji przeglądarki. Wówczas można liczyć na płynne ładowanie się strony oraz obrazu.
 
  • Czy wirtualna przymierzalnia okularów jest dla każdego?

Tak, wirtualna przymierzalnia okularów to rozwiązanie dla każdego, kto chce kupić okulary korekcyjne lub okulary przeciwsłoneczne, bez względu na płeć czy wiek. Zdecydowanie ułatwia ono cały proces i eliminuje ryzyko niezadowolenia z wyboru. Opcja wirtualnego przymierzenia produktu sprawia, że możesz eksperymentować z różnymi modelami. Zyskasz dzięki temu pewność, które oprawki najlepiej komponują się z Twoją twarzą. Może być to również wstępny etap do wyboru kilku modeli, które później przymierzysz w salonie stacjonarnie.
 

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.