Acuvue Oasys

ACUVUE® OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR® PLUS firmy Johnson & Johnson to jedne z najpopularniejszych soczewek kontaktowych na świecie, które swoją popularność zawdzięczają wyjątkowej wygodzie noszenia oraz jakości widzenia, którą zapewniają. Te dwutygodniowe soczewki szczególnie polecane są wymagającym pacjentom, którzy prowadzą aktywny tryb życia i dużo czasu spędzają przed ekranami cyfrowych urządzeń. Soczewki przeznaczone są do wymiany co dwa tygodnie, jeżeli są użytkowane w trybie dziennym. Użytkowanie ich w trybie przedłużonym wymaga natomiast wymiany na nową parę już po tygodniu noszenia.

Komfort dzięki technologii HYDRACLEAR PLUS

Wyjątkowa wygoda noszenia soczewek Acuvue Oasys 2- WEEK wynika z zastosowania do produkcji unikalnej technologii HYDRACLEAR PLUS. Wbudowany w soczewkę składnik nawilżający umożliwia utrzymanie stabilnego filmu łzowego nawet podczas długotrwałego korzystania z komputera, tableta czy smartfona. Pozwala to na doskonałe widzenie i uczucie nawilżenia przez cały dzień. Niski współczynnik tarcia utrzymujący się stale dzięki wspomnianej technologii przekłada się na komfort noszenia, dlatego wielu użytkowników uważa te właśnie soczewki kontaktowe za najlepsze soczewki. Warto również pamiętać, że soczewki kontaktowe marki ACUVUE posiadają filtr chroniący przed promieniowaniem UV. W przypadku soczewek Acuvue Oasys with HydraClear Plus ochrona przed promieniowaniem obejmuje 96% UVA oraz 99% promieni UVB. Acuvue Oasys 6 szt. to podstawowe opakowanie, jednak ten typ soczewek jest również dostępny w dużych paczkach po 12 i 24 sztuki.

Acuvue Oasys także w wersji dla osób z astygmatyzmem

Soczewki Acuvue Oasys for Astigmatism 2-WEEK with HydraClear Plus to doskonały wybór dla osób z astygmatyzmem, które oczekują od soczewek kontaktowych stabilnego i ostrego widzenia przez cały dzień, nawet podczas intensywnego użytkowania urządzeń elektronicznych w pracy, podczas nauki, czy w czasie wolnym. Dla wszystkich soczewek torycznych istotne jest stabilizacja soczewki na oku. Technologia zastosowana w soczewkach dwutygodniowych Oasys for Astigmatism wykorzystuje mruganie do właściwego ułożenia i ustabilizowania soczewki na oku. Wykorzystanie powiek do stabilizacji soczewek pozwala na optymalne i komfortowe ułożenie soczewki torycznej podczas różnych aktywności. Podobnie jak soczewki sferyczne Acuvue 2-WEEK, także soczewki toryczne wykorzystują technologię HYDRACLEAR PLUS, zapewniając nawilżenie, które przekłada się bezpośrednio na komfort noszenia. Dobra wiadomością dla astygmatyków jest również fakt, że soczewki dwutygodniowe toryczne marki Acuvue oferują szeroki zakres parametrów, co znacząco większą szansę na dopasowanie soczewki do wady.

ACUVUE® OASYS with Transitions - ochrona przed jaskrawym światłem

W rodzinie soczewek kontaktowych dwutygodniowych Acuvue można znaleźć można prawdziwą perełkę. To soczewki ACUVUE® OASYS with Transitions™, czyli pierwsze i jedyne na rynku, które reagują na światło, dopasowując się do jego natężenie, ograniczając jego jasność. Acuvue Oasys with Transitions chroni przed jaskrawym światłem zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Nie trzeba już mrużyć oczu, aby przyzwyczaić się do zmiany światła, dodatkowo soczewka poprawia kontrast i ogranicza efekt halo, dlatego doskonale sprawdzi się podczas prowadzenia samochodu, także nocą. Do zalet soczewki zaliczyć również należy blokowanie światła niebieskiego na wysokim poziomie, nawilżenie i świeżość typowe dla tej rodziny soczewek dwutygodniowych oraz filtr UV klasy 1. Soczewki Transitions oferuje tylko dzienny tryb noszenia.

ACUVUE OASYS - także w wersji jednodniowej

Dla pacjentów, którzy poszukują soczewki kontaktowej pozwalającej widzieć ostro i wyraźnie, bez uczucia suchości oka czy dyskomfortu pod koniec długiego dnia, powstało ACUVUE Oasys 1-Day with HydraLuxe. Ta wyjątkowa nawilżona i gładka soczewka jednodniowa jest produkowana z materiału Senofilcon A z wykorzystaniem Technologii Zintegrowanej Łzy, aby można było świetnie widzieć i mieć uczucie nawilżenia nawet w trakcie wymagających dla oczu warunkach jak praca przed ekranem komputera. Soczewki chronią także przed promieniowaniem, ponieważ posiadają filtr chroniący przed promieniowaniem UV. Soczewki kontaktowe z rodziny ACUVUE mają również cechy ułatwiające zakładanie i ściąganie soczewki, jak jasnoniebieskie zabarwienie oraz znacznik strony, dlatego nadają się zarówno dla doświadczonych użytkowników jak i tych początkujących.

Acuvue Oasys 1-Day dla osób z astygmatyzmem

Obecnie z komfortu oferowanego przez najnowsze soczewki jednodniowe ACUVUE mogą korzystać również osoby mające astygmatyzm. Technologia korzystająca z mrugania do stabilizacji soczewek na oku zapewni szybkie, optymalne i wygodne ułożenie soczewki torycznej na oku, zapewniając wyraźne i stabilne widzenie bez względu na rodzaj aktywności. Poza tym te soczewki kontaktowe posiadają wszystkie zalety swoich sferycznych odpowiedników, takie jak doskonałe nawilżenie oraz przepuszczalność tlenu oraz filtr UV klasy 1 sprawdzające się w różnych warunkach otoczenia. W naszym sklepie internetowym jednodniowe soczewki toryczne są możliwe do zamówienia w opakowaniach po 30 sztuk soczewek o tych samych parametrach.