Soczewki Precision

Jednodniowe soczewki kontaktowe PRECISION1 produkowane są przez jednego z najpopularniejszych producentów w branży - fimę Alcon. PRECISION1 to odpowiedź na potrzeby konsumentów oraz idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero rozpoczynają użytkowanie soczewek kontaktowych i oczekują maksymalnej wygody noszenia. Dzięki wyjątkowej technologii soczewka wspiera stabilny film łzowy, który jest niezwykle istotny dla jakości widzenia i komfortu. Według przeprowadzonych badań 5 x więcej użytkowników "Zdecydowanie preferuje" PRECISION1 w porównaniu do innych, popularnych jednodniowych soczewek kontaktowych oferowanych przez pozostałe marki.

PRECISION1

Soczewki kontaktowe PRECISION 1 od Alcon - precyzyjne widzenie

Soczewki PRECISION1 firmy Alcon to szkła stworzone dla osób aktywnych, które wymagają korekcji wzroku, a nie chcą rezygnować z dotychczasowych zajęć. Jednodniowa soczewka gwarantuje niezawodny komfort przez cały dzień użytkowania. Jest to produkt jednorazowy, co oznacza, że po jego użyciu należy wyrzucić go do kosza, a kolejnego dnia założyć nową soczewkę. To wygodne rozwiązanie dla początkujących użytkowników soczewek i wiele korzyści. Nie trzeba wykorzystywać specjalnych środków czyszczących i pielęgnacyjnych, ani pojemniczków do przechowywania szkieł Podstawowe soczewki sferyczne są przeznaczone do korekcji podstawowych wad wzroku - krótkowzroczności i dalekowzroczności. Wada na obu oczach może być różna. Parametry, jakie ma produkt wpływają na tryb wymiany - w tym przypadku dzienny. Oznacza to, że soczewki należy ściągać na noc. Oprócz sferycznych soczewek jednodniowych w ofercie firmy Alcon można znaleźć natomiast także inne szkła np. do korekcji astygmatyzmu - PRECISION1™ for ASTIGMATISM 30 szt..

Co wyróżnia soczewki PRECISION 1?

Soczewki PRECISION 1 30 szt. to rodzaj soczewek zaprojektowanych w taki sposób, aby zapewnić ich użytkownikom długotrwały komfort noszenia w każdych warunkach. Nawilżenie soczewki ze względu na wysokość zawartość wody (technologia SMARTSURFACE®), a także pozostałe parametry sprawiają, że szkła zapewniają precyzyjne widzenie i spełnią nawet największe oczekiwania. To czyni je bezkonkurencyjnymi w swojej kategorii.

Innowacyjna technologia SMARTSURFACE®

Soczewki jednodniowe wyróżnia innowacyjna technologia SMARTSURFACE®. Jej działanie polega na tym, że na powierzchni soczewki powstaje specjalna warstwa. W jej składzie znajduje się aż 80 % wody. Mocne uwodnienie powierzchni soczewki sprawia, że ta jest wyjątkowo delikatna więc nie jest wyczuwalna dla oka. Jej zadaniem jest natomiast stałe nawilżenie oka przez cały czas użytkowania soczewki. Ma to znaczenie szczególnie w przypadku tych osób, które pracują w klimatyzowanych lub mocno ogrzewanych pomieszczeniach.

Mikro cienka powierzchnia soczewki

Za praktycznie niewyczuwalną dla oczu, cienką konstrukcję soczewki odpowiada materiał - Verofilcon A. Nawet jeżeli Twoja wada wzroku jest dość duża, nie musisz obawiać się, że szkła kontaktowe spowodują słaby komfort. Ze względu na odpowiednie wyprofilowanie powierzchni, a także specjalne punkty stabilizacji - soczewki PRECISION1 są bezpieczne dla rogówki. Gwarancja stabilnego użytkowania soczewek jest szczególnie ważna dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze szkłami kontaktowymi, a potrzebują nosić je przez dłuższy czas. Są wyjątkowo łatwe do założenia.

Filtr UV - jakość widzenia przez cały rok

Sama wada wzroku i jej korekcja to jedno. W tym przypadku liczy się moc soczewek na obu oczach. Inną kwestią jest dodatkowa ochrona oczu. Należy przy tym uwzględnić technologię wykorzystaną do ich produkcji soczewek. PRECISION 1 nie tylko zapewniają komfort, ale także mają filtr UV chroniący przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Rodzaje soczewek PRECISION1

Grupa soczewek z rodziny PRECISION1 to zarówno szkła sferyczne, które wykorzystuje się do korekcji najbardziej podstawowych wad wzroku (krótkowzroczność, dalekowzroczność), jak i specjalistyczne soczewki toryczne - stworzone dla osób zmagających się astygmatyzmem - są to np. PRECISION1™ for ASTIGMATISM 90 szt.. Do produkcji jednych i drugich firma Alcon wykorzystuje wysokiej klasy silikonowo-hydrożelowy materiał Verofilcon A oraz najnowszą technologię. Dzięki temu połączeniu możliwe jest doskonałe uwodnienie - zawartość wody na powierzchni to aż 80%, zdecydowanie więcej niż w przypadku innych soczewek w tej kategorii.

Soczewki jednodniowe PRECISION1 mają różne możliwości w zakresie wyboru parametru, jakim jest ich moc. Zróżnicowanie w dioptriach w tym przypadku zależy od wady i prezentuje się następująco:

 • -12,00 do -6,00 dioptrii (co 0,50 dioptrii)
 • -6,00 do +6,00 dioptrii (co 0,25 dioptrii)
 • +6,00 do +8,00 dioptrii (co 0,50 dioptrii)

Dzięki tak szerokiej opcji wyboru istnieje możliwość zamówienia idealnie dopasowanych do swojej wady wzroku szkieł kontaktowych. Nawet jeżeli są to pierwsze zakupy - możesz być pewien, że towar, który otrzymasz będzie wyjątkowo komfortowy dla Twoich oczu.

PRECISION 1 30 szt.

Soczewki jednodniowe PRECISION 1 30 szt. to tylko jedna z opcji dostępnych w naszym sklepie, na którą możesz się zdecydować. Jest to propozycja dla osób, które mają taką samą wadę wzroku na obojgu oczach, ale ze szkieł kontaktowych korzystają sporadycznie - podczas wyjść lub w trakcie różnego rodzaju aktywności fizycznych, normalnie natomiast wykorzystują okulary korekcyjne. W tym przypadku 30 szt. PRECISION 1 wystarcza na 15 dni użytkowania. Dla codziennego noszenia soczewek w momencie, kiedy wada wzroku jest taka sama na obojgu oczach - zdecydowanie lepszą propozycją są szkła w opakowaniu, które zawiera aż 90 szt.. Wówczas cena jednostkowa jest zdecydowanie atrakcyjniejsza. Wielu klientów decyduje się na złożenia takiego zamówienia.

Skorzystaj z promocji - 3x PRECISION1 + gratis

Decydując się na jednodniowe soczewki firmy Alcon - PRECISION1 możesz skorzystać ze specjalnej oferty. Kupując 3 opakowania, Twoje zamówienie zostanie powiększone o gratis w postaci specjalnego komina BUFF. Promocja jest ograniczona czasowo. Więcej informacji na jej temat uzyskasz, czytając informacje w karcie produktu: 3 x PRECISION1™ - 3 x 30 szt. + GRATIS.

 • Kto powinien wybrać soczewki Precision?

  Jednodniowe soczewki Precision od firmy Alcon to doskonały wybór dla osób aktywnych. Po szkła Precision chętnie sięgają także klienci, którzy rozpoczynają przygodę z soczewkami kontaktowymi i oczekują maksymalnego komfortu noszenia. Soczewki Precision wykonane są z wyjątkowo cienkiego materiału. To sprawia, że soczewka jest bardzo delikatna i praktycznie niewyczuwalna.
 • Jak bezpiecznie zakładać soczewki Precision?

  Przed założeniem soczewek kontaktowych należy dokładnie umyć ręce. Warto też przeczytać instrukcję od producenta. Zakładanie soczewek to proces, który wymaga pewnej wprawy. Na początek najlepiej robić to przed lustrem i przy dobrym oświetleniu. Z czasem zakładanie szkieł stanie się zwyczajną czynnością, nie stanowiącą żadnego problemu.
 • Jak zdjąć soczewki Precision?

  Jednodniowe soczewki Precision to produkt jednorazowy. Po użyciu należy wyrzucić je do kosza. Jak bezpiecznie zdjąć soczewki? Na początek zadbaj o higienę rąk. Przyda się również lustro i dobre oświetlenie. Następnie skieruj wzrok w górę, delikatnie pociągnij dolną powiekę i używając wskazującego palca drugiej ręki postaraj się opuszkiem uchwycić dolną krawędź soczewki, po czym zsuń ją delikatnie w dół. Jeśli masz długie paznokcie, wykonuj wszystkie ruchy ostrożniej, aby nie urazić się w oko paznokciem.
 • Gdzie kupić soczewki Precision?

  Jednodniowe soczewki Precision to bardzo popularny produkt firmy Alcon. W odpowiedzi na potrzeby klientów w ofercie naszego sklepu internetowego zgromadziliśmy różne warianty soczewek Precision1. Znajdziesz u nas zarówno szkła sferyczne dla osób z krótko i dalekowzrocznością, jak i soczewki toryczne dla klientów z astygmatyzmem. W sklepie Soczewki24 szkła Precision1 dostępne są w różnych opakowaniach (na przykład po 30 lub 90 sztuk w opakowaniu).
 • Czy soczewka kontaktowa Precision może sama wypaść z oka?

  Wiele osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z soczewkami, martwi się o komfort ich użytkowania. Soczewki Precision doskonale przylegają do gałki ocznej. Dobrze dopasowana soczewka nie wypadnie z oka, ale zdarzają się sytuacje, że może odrobinę się przesunąć. Aby odpowiednio ułożyć szkiełko na gałce ocznej wystarczy kilka razy zamrugać.
 • Czy mogę spać w soczewkach Precision?

  Soczewki Precision to szkła jednorazowe przeznaczone do użytku dziennego. Przed pójściem spać należy je zdjąć i wyrzucić do kosza.

Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym stosowanym na powierzchni zdrowych oczu i przeznaczonym do korygowania wad wzroku. Podmiot reklamujący: AVIS Wojciech Kurpiel. Producent: Alcon Laboratories, Inc., Upoważniony przedstawiciel: Alcon Laboratories Belgium