Wysyłka i płatności

SPOSÓB DOSTAWY

SPOSÓB PŁATNOŚCI

KOSZT DOSTAWY
Paczkomaty przedpłata 14,99 zł
Kurier Inpost przedpłata / pobranie przy odbiorze  14,99 zł / 16,99 zł
DLH POP przedpłata / pobranie przy odbiorze  15,99 zł / 16,99 zł
Kurier DHL  przedpłata / pobranie przy odbiorze  15,99 zł / 16,99 zł
Poczta Polska przedpłata / pobranie przy odbiorze  15,99 zł / 18,99 zł
     

 

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 190 zł przy płatności poprzez przelewy24.pl lub przelewem tradycyjnym.

Dostawy są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności, jeżeli produkt jest dostępny w magazynie. W przypadku pozostałych produktów orientacyjny czas realizacji jest podany na stronie produktu. Towar wysyłany jest na terenie Polski Kurierem lub Pocztą Polską.

Zamawiane produkty można odebrać osobiście w dowolnie wybranym punkcie należącym do sieci Soczewki24.pl. Odbiór osobisy jest bezpłatny. Po złożeniu zamówienia należy oczekiwać na kontakt e-mailowy lub telefoniczny z wybranego punktu celem ustalenia terminu odbioru (odbiór przed potwierdzeniem dostępności jest niemożliwy).
 

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.
 

Wpłata na konto:

Płatności należy dokonać na podane poniżej konto w tytule przelewu wpisując numer zamówienia lub inne dane umożliwiające skojarzenie wpłaty z zamówieniem.

MBank   55114020040000340276645505


Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Stan realizacji zamówienia i przesyłki Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia: Jeśli podczas zamówienia założyłeś konto - status sprawdzisz po zalogowaniu się. Jeśli nie zakładałeś konta - sprawdź bez logowania stan realizacji zamówienia. (podając numer zamówienia oraz swój e-mail).