Wysyłka i płatnosci

SPOSÓB DOSTAWY

SPOSÓB PŁATNOŚCI

KOSZT DOSTAWY

Paczkomaty

przedpłata
14,99 zł
Kurier
dostawa 1 dzień roboczy
przedpłata 14,99 zł
pobranie przy odbiorze 16,99 zł
Poczta Polska
dostawa 2 dni robocze
przedpłata 15,99 zł
pobranie przy odbiorze 18,99 zł

Odbiór osobisty

przedpłata
lub płatność gotówką przy odbiorze

GRATIS

 

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 190zł przy płatności poprzez przelewy24.pl lub przelewem tradycyjnym.

Dostawy są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności, jeżeli produkt jest dostępny w magazynie. W przypadku pozostałych produktów orientacyjny czas realizacji jest podany na stronie produktu. Towar wysyłany jest na terenie Polski Kurierem lub Pocztą Polską.

Zamawiane produkty można odebrać osobiście w dowolnie wybranym punkcie należącym do sieci Soczewki24.pl. Odbiór osobisy jest bezpłatny. Po złożeniu zamówienia należy oczekiwać na kontakt e-mailowy lub telefoniczny z wybranego punktu celem ustalenia terminu odbioru (odbiór przed potwierdzeniem dostępności jest niemożliwy).

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

Wpłata na konto:

Płatności należy dokonać na podane poniżej konto w tytule przelewu wpisując numer zamówienia lub inne dane umożliwiające skojarzenie wpłaty z zamówieniem.

BNP Paribas   41 1750 1064 0000 0000 4004 8685 

Płatność przy odbiorze:

W przypadku odebrania towaru osobiście, w naszych sklepach jest możliwość zapłaty gotówką lub kartą kredytową.

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Stan realizacji zamówienia i przesyłki Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia: Jeśli podczas zamówienia założyłeś konto - status sprawdzisz po zalogowaniu się. Jeśli nie zakładałeś konta - sprawdź bez logowania stan realizacji zamówienia. (podając numer zamówienia oraz swój e-mail).