soczewki roczne

 

Soczewki roczne przeznaczone są do noszenia przez okres jednego roku. Potem należy je wymienić na nowe. Soczewki kontaktowe tego rodzaju polecane są przede wszystkim osobom, które nie chcą tracić czasu na comiesięczne (lub nawet szybciej) interesowanie się sprawą uzupełnienia swoich zapasów soczewkowych. Soczewki kontaktowe roczne przede wszystkim cechują się rozszerzonym zakresem parametrów oraz wysokim stopniem nawodnienia. Na noc powinno się je ściągnąć i pozostawić w odpowiednim płynie czyszczącym. Dzięki temu będą one zawsze czyste i bezpieczne dla naszego zdrowia. Obecnie w naszym asortymencie znajdują się tylko najlepsze i najchętniej zamawiane soczewki roczne od firmy Cooper Vision.

 

 

Soczewki kontaktowe roczne – dla kogo?

 

Soczewki kontaktowe roczne to jedna z wielu propozycji, którą składamy klientom naszego sklepu internetowego Soczewki24.pl. Jeśli więc nie przekonałeś się do soczewek jednodniowych, dwutygodniowych czy miesięcznych, to być może roczny tryb noszenia spełni Twoje oczekiwania. Co do zalet soczewek rocznych, to są to warianty o dużym zakresie korekcji krótkowzroczności czy nadwzroczności. Z ich pomocą można również skorygować wysoki astygmatyzm. Materiał z którego są wykonane jest delikatny i miękki dla oka. Ponadto soczewki kontaktowe roczne cechują się wysoką trwałością, dzięki czemu możemy z powodzeniem nosić je przez okres 12 miesięcy. Jeśli więc nie możesz lub nie mogłeś do tej pory znaleźć idealnych dla siebie soczewek kontaktowych, to być może w ofercie rocznych wariantów znajdziesz te, o właściwej mocy.

Soczewki kontaktowe roczne – higiena i pielęgnacja niezbędne

Osoby, które rozważają zamówienie u nas soczewek kontaktowych rocznych, powinni pamiętać o tym, że są one przeznaczone wyłącznie do użytkowania w ciągu dnia. Ci, którzy zdecydują się na ten wariant korekcji wzroku, powinni o niego odpowiednio dbać. Soczewki kontaktowe o rocznym trybie noszenia wymagają codziennego czyszczenia, dezynfekcji i przechowywania w odpowiednim pojemniczku. Co ważne, użytkownicy soczewek rocznych powinni raz na rok kontrolować swój wzrok u specjalisty.

Soczewki roczne nazywane także soczewkami konwencjonalnymi to absolutna wygoda! Kupujesz je tylko raz na rok. Jeśli więc jesteś typem klienta internetowego, to oszczędzasz na ciągłych przesyłkach kurierskich. Choć wymagają one codziennego czyszczenia, to w ofercie dostępnych u nas wariantów, masz pewność, że Twoje oczy będą miały zapewnione najwyższe bezpieczeństwo i higienę.

Obecnie dostępne u nas soczewki kontaktowe roczne mogą korygować wzrok nawet od -35,00D do aż +35,00D w przypadku soczewek Proclear Sphere RX. Postaw zatem na soczewki roczne w naszym e-sklepie a w razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym stosowanym na powierzchni zdrowych oczu i przeznaczonym do korygowania wad wzroku. Podmiot reklamujący: AVIS Wojciech Kurpiel