Eye Care

 

Płyny do soczewek służą do codziennej pielęgnacji i ochrony soczewek kontaktowych. Płyn wielofunkcyjny marki Eye Care doskonale nadaje się do utrzymywania soczewek w odpowiednim stanie. Skutecznie zapobiega osadzaniu się na ich powierzchni zanieczyszczeń oraz osadów białkowych. Codzienne czyszczenie nim soczewek, zapewnia komfort oraz wygodę przez wiele godzin dziennie i cały okres ich użytkowania. Dla osób, które mają wrażliwe i skłonne do podrażnień oczy, idealnym rozwiązaniem jest płyn Eye Care Plus. Do każdego płynu Eye Care dołączony jest pojemniczek do przechowywania soczewek kontaktowych wielokrotnego użytku.

 

 


W ofercie naszego sklepu internetowego Soczewki24.pl posiadamy wiele rodzajów płynów do zabezpieczania i ochrony soczewek kontaktowych. Jednym z nich jest Eye Care. Ten wielofunkcyjny środek do codziennej pielęgnacji i dezynfekcji szkieł kontaktowych, to jeden z najczęściej wybieranych i kupowanych przez odwiedzających nas klientów. Jego zaletą jest to, iż w swoim składzie posiada hialuronian. Ten cenny składnik zapewnia dłuższe nawilżenie oczom, a co za tym idzie zapewnia wygodę w codziennym noszeniu soczewek kontaktowych. Wszystkie płyny z linii Eye Care przeznaczone są wyłącznie dla soczewek kontaktowych miękkich.

 

Wielu naszych klientów stale wybiera płyny Eye Care, ponieważ są one skutecznymi środkami do czyszczenia i ochrony soczewek kontaktowych wielokrotnego użytku. Obecnie w naszej ofercie posiadamy ich dwa warianty pojemnościowe. Ponadto, i co najważniejsze, płyny Eye Care mają bardzo atrakcyjną cenę. Dlatego też, jeśli zależy Ci na najlepszej jakości i atrakcyjnej cenie, to Eye Care będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

Płyny z linii Eye Care można kupić również często w korzystnych cenowo zestawach promocyjnych. Polecamy więc zwrócić i na nie uwagę, gdyż może okazać się, że swój ulubiony płyn marki Eye Care kupisz wraz z drugim lub ze swoimi ulubionymi soczewkami w niższej cenie. W razie jakichkolwiek pytań, co do płynów Eye Care, prosimy o kontakt z Infolinią lub działem obsługi klienta przez formularz kontaktowy. Życzymy udanych zakupów!