Soczewki24.pl, Skłodowska

Zadzwoń: +48 535 353 147

Mówimy w języku polskim i angielskim.

Salon optyczny we Wrocławiu na ul. Marii Curie-Skłodowskiej zapewnia klientom oprawki okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne łączące atrakcyjny design z rozsądną ceną. Kompletne okulary korekcyjne można tutaj kupić już za 99 zł. Doskonała lokalizacja salonu przy węźle komunikacji miejskiej na placu Grunwaldzkim zapewnia możliwość szybkiego zakupu soczewek kontaktowych lub wygodnego dojazdu na wizytę w celu zakupu okularów, dlatego klientami tego salonu są zarówno mieszkańcy Sępolna i Biskupina, jak i studenci mieszkający w pobliskich akademikach.

Sprawdź aktualne promocje w salonach Soczewki24 i Viu Viu Optica!

Miłośnicy najnowszych trendów także znajdą w salonie na ul. Skłodowskiej coś dla siebie - markowe okulary marki Ray-Ban czy Mr. Wonderful. Zwolennicy klasycznych kształtów docenią natomiast bogatą kolekcję opraw marki Eye’m dla pań i panów. Na miejscu w gabinecie można wykonać badanie wzroku niezbędne do odpowiedniego dobrania soczewek korekcyjnych lub pierwsze dopasowanie soczewek kontaktowych. Płatne dopasowanie soczewek obejmuje specjalistyczne badanie, naukę zakładania i zdejmowania soczewek, wizytę kontrolną - soczewki próbne klient otrzymuje GRATIS. Przy zakupie okularów w salonie badanie wzroku pod okulary wykonywane jest w promocyjnej cenie tylko 9 zł.

Do salonu Soczewki24 na ul. Marii Curie-Skłodowskiej zapraszamy od poniedziałku do soboty. Na badanie wzroku w dogodnym terminie warto zapisać się wcześniej telefonicznie lub wypełniając prosty formularz zapisów online. Zapisz się online na badanie wzroku w dogodnym terminie >>>

Sprawdź inne lokalizacje salonów we Wrocławiu.

W salonie na ul. Marii Curie-Skłodowskiej można odebrać bezpłatnie produkty zamówione w sklepie internetowym Soczewki24.pl.

*W salonie mamy dwa gabinety badania wzroku. 

Pamiętaj, że zakupy w Soczewki24.pl to zawsze:

 
Dostawa gratis
 
Możliwy odbiór osobisty w jednym z wielu punktów
 
Cashback
 
Gwarancja satysfakcji
i 30 dni na zwrot!