Soczewki24.pl, Galeria Krakowska

Zadzwoń: +48 533 372 565

Mówimy w języku polskim i angielskim.

Soczewki24 w Galerii Krakowskiej to optyk, w którym można obejrzeć, przymierzyć i kupić najmodniejsze w sezonie oprawki korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Prada, Dolce & Gabbana, GUESS, Oakley. Salon Soczewki24 w Galerii Krakowskiej należy do prestiżowego programu Ray-Ban® Certified Premium Reseller, dzięki temu w specjalnej strefie na okulary Ray-Ban znajduje się wyjątkowo bogaty wybór modeli tej marki, kultowe Ray-Ban Wayfarer czy Ray-Ban Aviator, a także nowości oraz kolekcje specjalne.

Na miejscu znajduje się gabinet, gdzie specjalista wykona niezbędne badanie wzroku w celu dobrania korekcji okularowej lub pierwsze dopasowanie soczewek kontaktowych. Na Klientów, którzy kupują okulary korekcyjne w salonie, czeka badanie wzroku w promocyjnej cenie wynoszącej jedynie 9 zł. Indywidualne podejście do każdego Klienta przez naszych doradców klienta i optometrystów, sprawia, że salon Soczewki24 w Galerii Krakowskiej to doskonałe miejsce, aby kupić okulary korekcyjne, soczewki kontaktowe, czy akcesoria takie jak etui na okulary, ściereczki do czyszczenia okularów czy nawilżające krople do oczu.

Sprawdź aktualne promocje w salonach Soczewki24 i Viu Viu Optica!

W salonie mamy dla naszych Klientów również najpopularniejsze soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji. Do wyboru są soczewki jednodniowe, dwutygodniowe oraz miesięczne soczewki kontaktowe, dostępne w szerokim zakresie mocy. Na badanie wzroku w salonie Soczewki24 w Galerii Krakowskiej można umówić się także przez telefon lub za pomocą formularza online - umów się na badanie.

W salonie można odebrać bezpłatnie produkty zamówione w sklepie internetowym.

Pamiętaj, że zakupy w Soczewki24.pl to zawsze:

 
Dostawa gratis
 
Możliwy odbiór osobisty w jednym z wielu punktów
 
Cashback
 
Gwarancja satysfakcji
i 30 dni na zwrot!