Soczewki MyDay

Soczewki kontaktowe MyDay to wyjątkowy wariant, który został przygotowany przez jednego z najbardziej znanych producentów optycznych na świecie – firmę Cooper Vision. Brand ten został stworzony głównie z myślą o osobach, które zmagają się z wadą krótkowzroczności lub nadwzroczności. MyDay to innowacyjne rozwiązanie zapewniające najwyższy komfort i poziom zdrowia. Dzięki dogodnemu, codziennemu cyklowi wymiany oraz filtrom UV, soczewki te doceni każdy, nawet najbardziej wymagających klientów naszego e-sklepu Soczewki24.pl. Zamów je już teraz i ciesz się jakością, której do tej pory nie zaznałeś podczas stosowania innych modeli tego typu formy korekcji wad wzroku.

 

 

 

MyDay – soczewki stworzone w przełomowej technologii Smart Silicone

W ofercie prężnie działającej firmy Cooper Vision, poza najbardziej wypromowanymi soczewkami Biofinity, znajdziemy m. in. MyDay. Wariant ten, choć mniej znany, może pochwalić się naprawdę wieloma atutami, których nie dostrzeże się w innych soczewkach obecnie sprzedawanych na rynku optycznym. Soczewki te wyróżniają się wysoką przepuszczalnością tlenu, wodolubnym materiałem i unikatową gładkością. Postaw na MyDay od Cooper Vision – innowacyjnego, stale rozwijającego się i zachowującego najwyższe standardy producenta soczewek uwielbianych przez bardzo wielu ludzi na świecie.

MyDay to soczewki stworzone przy użyciu technologii Smart Silicone™ - przełomowej formy tworzenia w budowie chemicznej tego wariantu korekcji wad wzroku. Dzięki jednodniowemu trybowi noszenia w MyDay, otrzymujemy gwarancję komfortu bez kompromisu, bardzo dobrą przepuszczalność tlenu, łatwe zakładanie oraz ściąganie i praktycznie nieodczuwalność dla naszych oczu. Co istotne też, materiał soczewek MyDay zawiera mniejszą ilość silikonu i jednocześnie więcej wody. Dzięki temu są one jeszcze bardziej miękki niż inne dostępne obecnie na rynku soczewki kontaktowe.

Na szczególną uwagę w soczewkach MyDay zasługuje ich zaawansowana konstrukcja z niewiarygodnie gładkimi i idealnie zaokrąglonymi krawędziami. Dzięki temu MyDay daje swoim użytkownikom bardziej naturalne odczucia. Powieka może się bez trudu przesuwać po soczewce a czas przyzwyczajenia się naszego oka do tej sytuacji jest naprawdę wyjątkowo krótki. Potem praktycznie możemy nawet zapomnieć o tym, że mamy je na swoich oczach,

Soczewki kontaktowe przede wszystkim muszą być dla nas wygodne. Decydujemy się na nie, gdyż nie chcemy korygować naszego wzroku okularami korekcyjnymi. W związku z tym wybierany przez nas model musi zapewniać nam najlepszą jakość pod każdym względem. Jeśli więc stoisz przed wyborem idealnych dla siebie soczewek, to MyDay powinny spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Postaw na te innowacyjne, wyjątkowe soczewki, które będą współgrać z Twoim oczami przez cały, długi dzień w nawet najcięższych i najtrudniejszych warunkach otoczenia.

Sprawdź również inne produkty Cooper Vision: Biomedics, Clariti i Proclear.