Soczewki MyDay

Soczewki kontaktowe MyDay to wyjątkowy wariant, który został przygotowany przez jednego z najbardziej znanych producentów optycznych na świecie – firmę Cooper Vision. Soczewka MyDay została stworzona głównie z myślą o osobach, które zmagają się z wadą krótkowzroczności lub nadwzroczności. Soczewka MyDay to innowacyjne rozwiązanie zapewniające najwyższy komfort i zdrowie dla oczu. Dzięki dogodnemu, codziennemu cyklowi wymiany soczewki MyDay doceni każdy, nawet najbardziej wymagający klient, którego oczy do tej pory nie zaznały komfortu podczas stosowania innych modeli soczewek jednodniowych. Dodatkowym plusem jest także filtr UV chroniący przed promieniami UV przez cały rok. To przełomowe rozwiązanie, które przypadnie do gustu każdemu, kto nosi soczewki lub dopiero zamierza rozpocząć swoją przygodę z nimi.

Soczewki kontaktowe MyDay - najwyższy komfort i bezpieczeństwo

Soczewki jednodniowe CooperVision MyDay wśród innych wariantów tego producenta takich, jak Biofinity - wyróżniają się wieloma atutami. Nie dostrzeże się ich także w innych soczewkach obecnie sprzedawanych na rynku optycznym. Soczewki kontaktowe MyDay przede wszystkim charakteryzują się wysoką przepuszczalnością tlenu i wodolubnym materiałem. To odpowiada za naturalną zwilżalność soczewek kontaktowych- dzięki temu można uniknąć uczucia suchości.

soczewki MyDay

Nie bez znaczenia jest także nowoczesna technologia Aquaform, której zadaniem jest jak najdłuższe zatrzymanie wody w soczewce. Wysoka zawartość wody w połączeniu z wyjątkowo gładką powierzchnią sprawia, że w soczewkach możesz chodzić cały dzień, nie czując zmęczenia oczy i dbając o swój wzrok. Są one maksymalnie wygodne dla oka, ale przede wszystkim bezpieczne. Soczewki jednodniowe MyDay nie podrażniają oczu i zapewniają wyraźne widzenie.

Soczewki Cooper Vision MyDay - technologia Smart Silicone™

MyDay to soczewki kontaktowe stworzone przy użyciu technologii Smart Silicone™ - przełomowej formy tworzenia w budowie chemicznej tego wariantu korekcji wad wzroku. Dzięki jednodniowemu trybowi noszenia w MyDay otrzymujesz gwarancję komfortu bez kompromisu, wspomnianą już bardzo dobrą przepuszczalność tlenu, łatwe zakładanie oraz ściąganie i praktycznie nieodczuwalne dla Twoich oczu. Nowoczesna technologia to jednak nie wszystko! Bardzo ważny jest fakt, że materiał, z którego wykonano jednodniowe soczewki kontaktowe MyDay zawiera mniejszą ilość silikonu i jednocześnie więcej wody. Dzięki temu są one jeszcze bardziej miękkie niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie na rynku soczewki kontaktowe. Nosząc wygodne soczewki eliminujesz ryzyko swędzenia oczu. Nie będzie Ci także straszna suchość oka. Komfort noszenia i ostrość widzenia to w tym przypadku absolutna gwarancja - przez cały dzień.

Jednodniowe soczewki kontaktowe MyDay - dodatkowe zalety

Na szczególną uwagę w soczewkach MyDay zasługuje ich zaawansowana konstrukcja z niewiarygodnie gładkimi i idealnie zaokrąglonymi krawędziami. Dzięki temu soczewki MyDay dają użytkownikom bardziej naturalne odczucia. Powieka może się bez trudu przesuwać po soczewce a czas przyzwyczajenia się oka do nowej sytuacji jest naprawdę wyjątkowo krótki. Soczewki jednodniowe są idealnym wyborem dla tych osób, które dopiero zaczynają nosić szkła kontaktowe. Ich higiena, a także łatwa obsługa sprawiają, że korzystanie z soczewek nie sprawi nawet najmniejszego problemu.

Soczewki MyDayDla kogo będą odpowiednie szkła kontaktowe MyDay?

Jednodniowe soczewki kontaktowe będą odpowiednie dla tych osób, które cenią sobie wygodę, ale nie wiedzą jaką soczewkę wybrać na początek. Wygodny, codzienny tryb wymiany sprawia, że po ściągnięciu soczewkę można wyrzucić do kosza - nie ma potrzeby stosowania dodatkowego wyposażenia czy specjalnych płynów pielęgnacyjnych. Czas noszenia jednodniowych soczewek w tym przypadku nie może ulec wydłużeniu. Warto przestrzegać zaleceń producenta jeżeli chodzi o tryb wymiany, ponieważ od tego zależy zdrowie oczu. Stosowanie takich szkieł to doskonała alternatywa dla okularów korekcyjnych, ale także opcja dla tych, którzy tylko na większe wyjścia zamieniają okulary na soczewki i nie chcą całkowicie rezygnować z okularów.

Dzięki jednodniowym soczewkom MyDay zyskuje się najlepszą jakość pod każdym względem. Jeśli więc stoisz przed wyborem idealnych dla siebie soczewek, to MyDay powinny spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

 • Postaw na te innowacyjne, wyjątkowe soczewki, które będą współgrać z Twoim oczami przez cały, długi dzień w nawet najcięższych i najtrudniejszych warunkach otoczenia.
 • Przepuszczalność tlenu i filtr UV przyczyni się do ochrony oczu - nie tylko przed promieniowaniem UV, ale także przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. To absolutnie najlepsze soczewki w swojej kategorii.

Soczewki jednodniowe MyDay i inne opcje

Produkt, jakim są soczewki jednodniowe MyDay to rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł odpowiednio zadbać o własny wzrok. Wśród podstawowych, sferycznych soczewek MyDay znajdziesz opakowanie, w którym jest 30 szt. lub bardziej ekonomiczne rozwiązanie - 90 szt. Wiele zależy od tego, czy masz taką samą wadę wzroku oraz od tego, czy soczewek używasz na co dzień, czy korzystasz z nich okazjonalnie.

Popularne produkty z serii MyDay to także rodzaj soczewek torycznych - te przeznaczone są dla osób, które zmagają się z astygmatyzmem. Jeżeli należysz do tej grupy to odpowiednie będą dla Ciebie szkła - MyDay toric - 30 szt.

Soczewki My Day Daily

MyDay są soczewkami, w które warto inwestować, biorąc pod uwagę produkt do noszenia jednodniowego. Wysoka zawartość wody, a także innowacyjna technologia Smart Silicone™ i Aquaform sprawiają, że soczewka odpowiednio zadba o Twój wzrok, zabezpieczy oczy przed promieniowaniem UV - zarówno promieniowaniem UVA i UVB. Ten rodzaj soczewek sprawi także, że Twoje oczy odwdzięczą Ci się ostrym widzeniem przez cały dzień.

MyDay Toric

W naszym sklepie internetowym oprócz soczewek MyDay znajdziesz także wiele innych soczewek kontaktowych - znanych i cenionych producentów. Popularne kategorie to między innymi: Clariti, Proclear, Dailies czy Acuvue. Oprócz szkieł jednodniowych znajdziesz także soczewki miesięczne. Bez problemu dopasujesz to, czego oczekują Twoje oczy.

 • Czym wyróżniają się soczewki MyDay?

  Soczewki jednodniowe MyDay to produkt amerykańskiej firmy Cooper Vision. Świetnie sprawdzą się u osób, które dopiero zaczynają przygodę z soczewkami kontaktowymi. Soczewki MyDay charakteryzują się wysoką przepuszczalnością tlenu i wodolubnym materiałem. Dzięki temu nie podrażniają oczu, nie męczą ich i zapewniają wyraźne widzenie.
 • Czy każdy może nosić soczewki MyDay?

  Soczewki jednodniowe MyDay, dostępne w ofercie naszego sklepu, to doskonały wybór dla daleko i krótkowidzów. W tej kategorii znajdziesz również szkła toryczne MyDay dla osób zmagających się z astygmatyzmem. Soczewki MyDay są jednorazowe, oznacza to, że po użyciu należy je wyrzucić. To doskonały wybór dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z soczewkami lub używają soczewek naprzemiennie z okularami korekcyjnymi.
 • Jak bezpiecznie zakładać soczewki MyDay?

  W produkcji soczewek MyDay wykorzystano najnowsze technologie. Soczewka wykonana jest z delikatnego materiału, posiada niewiarygodnie gładkie i idealnie zaokrąglone krawędzie. Dzięki temu jest praktycznie niewyczuwalna na oku. Przed założeniem soczewek, dokładnie umyj ręce. Pamiętaj, aby zawsze postępować zgodnie z instrukcją dołączoną przez producenta. Przy pierwszych aplikacjach z pewnością przyda Ci się dobrze oświetlone lustro. Z czasem zakładanie soczewek stanie się rutynową czynnością, która nie będzie Ci sprawiać żadnego problemu.

Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym stosowanym na powierzchni zdrowych oczu i przeznaczonym do korygowania wad wzroku. Podmiot reklamujący: AVIS Wojciech Kurpiel. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.