Opti-Free

W przypadku soczewek przeznaczonych do wielokrotnego użytku niezbędny jest specjalny płyn, który zachowa je we właściwym stanie. Płyny do soczewek z rodziny Opti-Free przeznaczone są do codziennej pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Stosowanie ich do czyszczenia i przechowywania soczewek, to dobry sposób na poczucie komfortu przez cały długi dzień. Skład ich zapewnia odpowiednią dezynfekcję, czystość oraz nawilżenie, pozwala również łagodzić niewielkie podrażnienia, jakie mogą być skutkiem noszenia soczewek. W ofercie naszego e-sklepu znaleźć można płyny Opti-Free Express oraz Opti-Free Pure Moist w opakowaniach o różnych pojemnościach.

 


Płyn do soczewek kontaktowych Opti-Free to idealny środek służący do utrzymywania w prawidłowym stanie soczewek kontaktowych wielokrotnego użytku. Dzięki niemu stan ich zawsze jest odpowiedni, a my możemy cieszyć się swoimi soczewkami w bardzo dobrej formie przez dwa tygodnie lub nawet cały miesiąc. Producentem płynów Opti-Free jest firma Alcon, a wytwarza go ona w różnych wariantach pojemnościowych. Co ważne, środek ten jest dostępny u nas w bardzo przystępnej cenie, dlatego też jeśli poszukujesz niedrogiego i bardzo dobrego pod względem jakości płynu pielęgnacyjnego do soczewek kontaktowych wielkokrotnego użytku, to wiedz, że płyn Opti-Free będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

 

Środek Opti-Free przeznaczony jest do czyszczenia, spłukiwania, dezynfekcji i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych. Nie należy stosować go do twardych soczewek kontaktowych, gdyż jego właściwości nie są do tego odpowiednie. Podczas czyszczenia usuwa on wszelkiego rodzaju zabrudzenia i osad białkowy. Bardzo dobrze nawilża on również soczewki kontaktowe, łagodząc przy tym ewentualne podrażnienia oczu i eliminuje dyskomfort mogący się pojawić na skutek zbyt długiego ich nie nawilżania. Płyn Opti-dostepny jest u nas w różnych wariantach pojemnościowych.

Osobom, które lubią wyszukiwać najlepsze okazje, polecamy też zwrócić uwagę na nasze zestawy promocyjne w zakładce Promocje. Często bowiem do naszych płynów Opti-Free dołączamy jakiś przydatny dodatek lub proponujemy je w większych zestawach po niższej kwocie za sztukę. W związku z tym serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań, chętnie Ci pomożemy!

Płyny do soczewek kontaktowych są wyrobem medycznym przeznaczonym do czyszczenia, dezynfekcji i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych. Podmiot reklamujący: AVIS Wojciech Kurpiel. Producent: Alcon Laboratories, Inc., Upoważniony przedstawiciel: Alcon Laboratories Belgium