Wayfarer

Model Wayfarer to podstawowy produkt marki. Okulary te opisują idealnie trzy słowa: klasyka, styl i ponadczasowość. Między innymi dzięki temu Ray-Ban są wyjątkową, niezwykle popularną marką okularów. Często mówi się o nich, jako o ulubienicach gwiazd Hollywood. To właśnie amerykańscy celebryci wynieśli je na piedestał popularności. Dzięki nim zyskały one miano ikony stylu w historii okularów przeciwsłonecznych. W naszej ofercie znajdziesz takie odmiany Wayfarerów jak Folding, Liteforce oraz popularny New Wayfarer, o lekko złagodzonych liniach, ale zachowujący kształt, rozmiar i charakter pierwowzoru. Do ich produkcji wykorzystuje się także ten sam - trwały materiał/ Są one dostępne w wielu kolorach, dlatego każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie rodzaj idealny dla siebie.

Ray Ban Wayfarer - sztandardowy produkt firmy znanej na całym świecie

Po raz pierwszy model Ray-Ban Wayfarer ujrzał światło dzienne w 1952 roku. Podobnie jak wiele innych okularów przeciwsłonecznych tej firmy, tak i te mają klasyczny i zarazem niepowtarzalny wygląd. W połączeniu z prostą i nowatorską konstrukcją są łatwe i wygodne w noszeniu. Być może to właśnie dzięki temu zwrócił na nie uwagę amerykański przemysł rozrywkowy. Wyrazisty, kwadratowy front oprawki i dość spory rozmiar nadaje im stylowego, sportowego charakteru. Większość modeli jest przeznaczona zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Ray-Ban Wayfarer to lekkie okulary, gdyż ich konstrukcja wykorzystuje materiał, jakim jest tworzywo sztuczne. Bardzo dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn cieszą głównie te wersje, których soczewki mają czarny kolor. Kobiety z kolei stawiają na brązowe lub srebrne soczewki oraz czarne oprawki.

Okulary Wayfarer - kształt, kolor i doskonała ochrona

Model Wayfarer firmy Ray Ban sprawdza się w bardzo słoneczne dni, ale także są to idealne okulary do zimowych aktywności. Wszystkie soczewki mają filtr UV, który chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Bardzo ważna jest także polaryzacja, która ułatwia jazdę samochodem. Jednak filtr i polaryzacja to nie wszystko. Rozmiar i kształt modelu pasuje do okrągłych, jak i owalnych typów twarzy, oprawy i soczewki Ray Ban Wayfarer są bardzo odporne i wytrzymałe na uszkodzenia - ze względu na materiał wykorzystany do ich produkcji. Jeśli więc szukasz okularów, które będą praktyczne, uniwersalne i zawsze modne, to okulary przeciwsłoneczne Wayfarer marki Ray-Ban będą dla Ciebie doskonałym wyborem.