Soczewki24, Aleja Bielany

Zadzwoń: +48 533 387 565

Mówimy w języku polskim, angielskim i ukraińskim.

Aleja Bielany to popularne miejsce zakupów wśród mieszkańców Wrocławia oraz okolicznych miejscowości. Poza jednym z największych w Polsce salonów IKEA klienci znajdą tutaj również popularny market spożywczy, sklepy odzieżowe, elektronikę, kosmetyki i oczywiście salony optyczne, a wśród nich Soczewki24. Ten nieduży optyk w Alei Bielany zaskakuje bogatym asortymentem: modne oprawki korekcyjne oraz markowe okulary przeciwsłoneczne i oczywiście soczewki kontaktowe, płyny czyszczące soczewki kontaktowe, krople do oczu, akcesoria - po prostu wszystko, czego może potrzebować użytkownik okularów lub soczewek.

Podobnie jak w pozostałych salonach oferujemy tylko produkty pochodzące od najlepszych producentów w branży optycznej, w tym soczewki okularowe Rodenstock, kultowe okulary Ray-Ban, soczewki kontaktowe ACUVUE, Air Optix czy Biofinty. Podczas wizyty w salonie Soczewki24 w Alei Bielany klient może liczyć na pomoc kompetentnych doradców, którzy służą pomocą przy wyborze opraw do typu urody oraz najlepszej metody korekcji wady wzroku.

Sprawdź aktualne promocje w salonach Soczewki24 i Viu Viu Optica!

Na miejscu klient może wykonać badanie wzroku w celu dobrania odpowiedniej korekcji okularowej. Jeżeli kupujesz okulary korekcyjne w salonie, badanie jest w promocyjnej cenie tylko 9 zł. Osoby, które chcą zacząć nosić soczewki kontaktowe, mogą umówić się na badanie i pierwsze dopasowanie soczewek kontaktowych. Na wizytę warto umówić się z wyprzedzeniem – telefonicznie lub przez formularz online.

W salonie można odebrać bezpłatnie produkty zamówione w naszym sklepie internetowym.

Pamiętaj, że zakupy w Soczewki24.pl to zawsze:

 
Dostawa gratis
 
Możliwy odbiór osobisty w jednym z wielu punktów
 
Cashback
 
Gwarancja satysfakcji
i 30 dni na zwrot!