49-okulary-przeciwsloneczne-ray-ban

Znajdź najbliższy salon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Darmowa dostawa no limit

10 procent na soczewki

 

Erika

Model Ray-Ban Erika to okulary przeciwsłoneczne, które pokochało na przestrzeni ostatnich lat wiele kobiet na świecie. Spotkać je można zarówno na wybiegach, jak i na ulicach wielu miast na całym świecie. Projektanci mody, styliści i fotografowie z całego globu cenią ten typ okularów. Ich większe (niż w innych rodzajach okularów) szkła i łagodny kształt obwódki sprawiają, że nasza stylizacja wydaje się bardziej stylowa, a zarazem trochę retro. Erika świetnie podkreśla także kształt twarzy każdej ich posiadaczki. Zawsze wygląda się w nich ładnie i na czasie. Serdecznie więc zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tego modelu okularów.

Ray-Ban Erika RB4171 622 8G rozmiar 54

Ray-Ban Erika RB4171 622 8G rozmiar 54
Producent: Ray-Ban
Cena: 485,00 zł
szt.

RAY-BAN ERIKA RB4171 639080 ROZMIAR 54

RAY-BAN ERIKA RB4171 639080 ROZMIAR 54
Producent: Ray-Ban
Cena: 495,00 zł
szt.

Ray-Ban ERIKA RB4171 710/T5 ROZMIAR 54

Ray-Ban ERIKA RB4171 710/T5 ROZMIAR 54
Producent: Ray-Ban
Cena: 550,00 zł
szt.

Ray-Ban Erika RB4171 865 13 rozmiar 54

Ray-Ban Erika RB4171 865 13 rozmiar 54
Producent: Ray-Ban
Cena: 430,00 zł
szt.


Okulary Ray-Ban Erika to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych modeli marki. Ich niesamowity wygląd w stylu vintage, który charakteryzują okrągłe tarcze okularowe, półokrągły mostek i delikatne zauszniki powodują, że zawsze i w każdej sytuacji wygląda się po prostu modnie. Erika zapewnia również bardzo dobrą ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym i większy komfort widzenia. Modele z lustrzaną powłoką pomagają zredukować odblaski, a przy tym odbić zazdrosne spojrzenia przechodniów.

Modele z linii Ray-Ban Erika posiadają filtr UV i są dostępne w różnych kolorach szkieł i wzorach oprawek. Dużym zainteresowaniem cieszą na przykład modele bardziej kolorowe - na przykład z niebieskimi lub srebrnymi szkłami lustrzanymi. Wiele wariantów Ray-Ban Erika posiada również soczewki gradalne, co charakteryzuje się płynnym przejściem z barwy do prawie przezroczystego odcienia jej tonacji. Większość tych okularów przeciwsłonecznych zawiera gumowe wykończenia oprawki, przez co są one lekkie, poręczne i dobrze trzymają się na twarzy. Pomimo tylu zalet, cena Ray-Ban Erika jest bardzo atrakcyjna. Tak więc jeśli poszukujesz okularów przeciwsłonecznych, które są piękne, w rozsądnej cenie i zarazem bardzo funkcjonalne, to model Ray-Ban Erika będzie w tej sytuacji idealnym rozwiązaniem. Dlatego też serdecznie zachęcamy do ich zakupu, a w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl