Viu Viu Optica-Soczewki24, Galeria Kazimierz

Salon Viu Viu Optica w Galerii Kazimierz został zamknięty.

Zapraszamy do salonu Soczewki24 w Galerii Krakowskiej >>>

Viu Viu Optica w Galerii Kazimierz

Viu Viu Optica w Galerii Kazimierz to wyjątkowy optyk w Krakowie - miejsce przygotowane z myślą o miłośnikach dobrego stylu i modnych dodatków. W ofercie salonu znajdują się liczne oprawki okularowe damskie i męskie oraz okulary przeciwsłoneczne z najnowszych kolekcji marek Ray-Ban, Versace, Prada, Emporio Armiani, Dolce & Gabbana, Guy Laroche. Salon Viu Viu Optica w Galerii Kazimierz należy do programu Ray-Ban® Certyfied Premium Reseller. A to znaczy, że można w nim kupić najpopularniejsze, klasyczne okulary Ray-Ban (Ray-Ban Aviator, Ray-Ban Wayfarer, czy Ray-Ban Erika), a także gorące nowości oraz kolekcje specjalne.

Sprawdź aktualne promocje w salonach Soczewki24 i Viu Viu Optica!

Na miejscu, w nowoczesnym gabinecie, można wykonać badanie wzroku, podczas którego specjalista dobierze odpowiednie soczewki korekcyjne lub dopasuje soczewki kontaktowe. Badania wzroku jest bezpłatne, kiedy klient kupuje w salonie okulary. Z pomocą naszych Doradców każdy znajdzie u nas dla siebie idealne rozwiązanie, m.in. okulary progresywne zapewniające doskonałe widzenie na różne odległości, okulary do pracy przy komputerze chroniące przed światłem niebieskim, okulary korekcyjne przeciwsłoneczne.

W salonie można również kupić soczewki kontaktowe ACUVUE czy Air Optix, płyny do ich pielęgnacji ReNu czy Solo Care oraz krople do oczu. Na badanie wzroku w salonie Viu Viu Optica w Galerii Kazimierz można umówić się telefonicznie oraz online, wysyłając prosty formularz - umów się na badanie.

Sprawdź inne lokalizacje w Krakowie

W salonie można również odebrać zamówienie złożone sklepie internetowym Soczewki24.pl bez ponoszenia kosztów dostawy.

Viu Viu Optica - Twój optyk! Zobacz aktualne promocje >>>

Viu Viu Optica/Soczewki24
Gabinet badania wzroku

Galeria Kazimierz
ul. Podgórska 34
31-536 Kraków
tel.: 533 329 565 

www.galeriakazimierz.pl

Godziny pracy salonu Viu Viu Optica
PONIEDZIAŁEK 10:00 - 21:00
WTOREK 10:00 - 21:00
ŚRODA 10:00 - 21:00
CZWARTEK 10:00 - 21:00
PIĄTEK 10:00 - 21:00
SOBOTA 10:00 - 21:00
NIEDZIELA 10:00 - 20:00