Salony Optyczne Kraków

bezpłatne badanie wzroku Kraków

 

Odwiedź już dziś nasze salony optyczne w Galerii Krakowskiej oraz Galerii Kazimierz!

Najnowsze kolekcje oprawek korekcyjnych oraz okularów przeciwsłonecznych to atut salonu Soczewki24 w Galerii Krakowskiej oraz Viu Viu Optica w Galerii Kazimierz. Jeżeli mieszkasz w Krakowie i chcesz wyróżnić się modnymi okularami, które podkreślają styl oraz osobowość, to koniecznie musisz odwiedzić jeden z naszych sklepów. W obu salonach znajdują się gabinety badania wzroku, więc nie trzeba się martwić, czy wada wzroku uległa zmianie. Przy zakupie okularów korekcyjnych badanie i dobór odpowiednich soczewek korekcyjnych są bezpłatne! W salonie można również dopasować soczewki kontaktowe. Wizyta jest płatna, ale swoje soczewki próbne każdy pacjent otrzymuje gratis.

Nie czekaj, zapisz się już teraz online na badanie wzroku w salonie Soczewki24 lub Viu Viu Optica w Krakowie >>> Zapisz się na badanie wzroku

Salony w Krakowie należą do nielicznej w Polsce grupy salonów optycznych z certyfikatem Ray-Ban® Premium Reseller. Oznacza to, że w obu salonach każdy miłośnik tej wyjątkowej marki znajdzie szeroki wybór oprawek oraz okularów przeciwsłonecznych z takich kultowych linii produktów jak Wayfarer, Clubmaster, Aviator czy Round. W krakowskim salonie Soczewki24 oraz Viu Viu Optica dostępne są również wszelkie nowości z oferty marki oraz kolekcje specjalne, niedostępne u zwykłych optyków. Salon Ray-Ban® Certified Premium Reseller łatwo rozpoznać z daleka, ponieważ dużą jego część zajmuje strefa marki Ray-Ban, z charakterystyczną czerwoną ścianą oraz znanym na całym świecie logotypem. Poza okularami marki Ray-Ban w naszych salonach można również znaleźć inne marki, np., Dolce&Gabbana, Tommy Hilfiger, Guess, Emporio Armani, Eye’m. Dodatkowo w salonie Viu Viu Optica w Galerii Kazimierz dostępne są luksusowe okulary ze znanych domów mody jak Prada, Tom Ford, Miu Miu.

Naturalnym uzupełnieniem oferty salonów Soczewki24 i Viu Viu Optica w Krakowie są soczewki kontaktowe, płyny do ich pielęgnacji oraz akcesoria. W każdym salonie można kupić najpopularniejsze moce soczewek jednodniowych lub miesięcznych, można również zamówić soczewki o rzadszych parametrach, w tym soczewki kontaktowe toryczne oraz soczewki kontaktowe progresywne.

Wybierasz się do optyka w Krakowie? W salonie Soczewki24 lub Viu Viu Optica na pewno znajdziesz dla siebie idealne okulary!

Soczewki24 - Twój ulubiony optyk w Krakowie! Znajdź najbliższy salon.

 

Tu znajdziesz nas w Krakowie:


Soczewki24 (Galeria Krakowska)                                  ViuViu Optica (Galeria Kazimierz)                                  


 

 Legenda:

 - Gabinet badania wzroku

 - Soczewki kontaktowe

 - Okulary korekcyjne

 - Okulary przeciwsłoneczne

 - Otwarte 7 dni w tygodniu (dotyczy niedziel pracujących)