Ana Hickmann

Okulary korekcyjne pozwalają na korygowanie różnych wad wzroku, a dzięki nim widzenie jest dużo bardziej komfortowe. Kiedy pojawiają się pierwsze problemy ze wzrokiem, konieczna jest wizyta u okulisty. Pomoże on w zdiagnozowaniu wady i dopasuje odpowiednie szkła korekcyjne, które następnie wykonuje optyk.

Obecnie noszenie okularów korekcyjnych nie jest już wyłącznie przykrym obowiązkiem. One same stały się modnym dodatkiem do codziennych stylizacji, który przyczynia się do poprawy wyglądu. Wystarczy dopasować idealne oprawki.

Firma Ana Hickmann zaskakuje swoimi pomysłami. Określenie, iż jest ona liderem w swojej branży, pasuje w tym przypadku idealnie. Odkryj modne okulary Ana Hickmann dostępne w naszej ofercie - ciesz się doskonałą korekcją i kreuj swój wizerunek.

Historia marki Ana Hickmann

Założycielką marki Ana Hickmann jest słynna brazylijska super modelka. Ana Hickmann współpracowała ze światowymi domami mody na całym świecie, a pomysł na założenie swojej marki pojawił się w jej głowie w 2002 roku. W mgnieniu oka jej dzieła stały się popularne w najdalszych zakątkach świata.

Marka odpowiedzialna jest za tworzenie oprawek okularowych przeznaczonych dla Pań. Nowoczesne okulary Ana Hickmann wyróżniają się różnorodnymi kolorami i kształtami. Okulary korekcyjne prezentują się więc z jednej strony bardzo klasycznie, ale są także nowoczesne. Niektóre modele dodają również kobietom zmysłowości. Dzięki nim mogą więc budować wizerunek silnych i niezależnych bizneswoman.

Jakie okulary znajdziesz w ofercie marki Ana Hickmann?

Projektantka Ana Hickmann tworząc oprawki do okularów, skupia się przede wszystkim na wygodzie i komforcie przyszłych użytkowniczek. Głównym założeniem oprawek, które produkuje ta znana na całym świecie marka, jest wydobycie wewnętrznego piękna każdej kobiety. Niektórzy twierdzą, że oferowane przez Ana Hickmann okulary są niczym najlepsza biżuteria dla twarzy.

W szerokiej bazie modeli okularów Ana Hickmann dostępne są minimalistyczne wzory, które idealnie współgrają z każdą codzienną stylizacją. Jest to dla optycznego świata potwierdzeniem, że możliwe jest stworzenie oprawek, które są uniwersalne, odporne i pasują niemal dla każdej kobiety.

Marka zachwyca jednak także w swoich kolekcjach produktami niesztampowymi, dzięki którym każda z Pań może nadać swojej stylizacji zmysłowości. Takie oprawy Ana Hickmann będą idealnym uzupełnieniem do wieczorowych kreacji i na specjalne wyjścia.

Okulary przeznaczone przez markę do naszej dyspozycji stały się absolutnym hitem sprzedaży ostatnich lat. Czuć w nich nowoczesność i powiew świeżości. Okulary dostępne są w różnych kształtach czy odmiennej kolorystyce. Delikatne dodatki srebrne czy złote do wybranych modeli podkreślają ich nowoczesność, przez co śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że oprawki Ana Hickmann są ponadczasowe.

Okulary marki Ana Hickmann – rewolucja w świecie mody!

Jeszcze do niedawna noszenie okularów korekcyjnych było dla wielu kobiet wewnętrzną walką ze względu na mało atrakcyjne lub nie do końca dobrze dopasowane okulary. Jednak Ana Hickmann udowadnia, że każda kobieta może poczuć się piękna - bez względu na swoją wadę wzroku.

Supermodelka Ana Hickmann pokazała, że można łączyć ze sobą dbanie o komfort widzenia z zamiłowaniem do mody i pięknego wyglądu. Z tego połączenia powstały modele okularów, które stały się ważnym elementem garderoby każdej kobiety.

Okulary Ana Hickmann - najwyższa jakość wykonania

Okulary Ana Hickmann tworzone są z myślą o kobietach w różnym wieku. Dostępność różnorodnych modeli sprawia, że pasują one zarówno nastolatkom, jak i Paniom w kwiecie wieku. Dzięki temu każda kobieta znajdziesz w naszej ofercie oprawy dopasowane do siebie.

Do ich produkcji okularów Ana Hickmann wykorzystuje się wyłącznie najwyższej jakości materiały. Dzięki temu są one odporne na standardowe uszkodzenia mechaniczne. W wybranych kolekcjach dostępne są modele Ana Hickmann w różnych kształtach. Poszczególne warianty opraw wyróżniają również delikatne kolory i zastosowane w nich małe, lecz modne zdobienia np. kwiatowe.

Dobrze dopasowane okulary Ana Hickmann

Szkła w okularach korekcyjnych dopasowywane są przez naszym specjalistów zależnie od zdiagnozowanej wady wzroku oraz stopnia jej zaawansowania. Szeroki zakres mocy sprawia, że nie ma problemu z ich wyborem, nawet w przypadku bardzo dużej wady wzroku.

Szczególnie ważnym aspektem dla kobiet, jeżeli chodzi o okulary Ana Hickmann jest natomiast ich dopasowanie do kształtu twarzy. Dzięki temu nosząca je kobieta może czuć się pewnie, atrakcyjnie i modnie.

Wyróżnia się następujące kształty twarzy:

  • okrągła,

  • trójkątna,

  • owalna,

  • kwadratowa,

  • podłużna.

Osoby o okrągłej twarzy powinny skupić się na oprawkach Ana Hickmann, dzięki którym wizualnie ją wyszczuplą oraz wydłużą same rysy twarzy. Najlepiej sprawdzają się oprawki kwadratowe czy prostokątne. Polecane są również modele, w których część oprawki jest znacznie bardziej uwydatniona np. w jej górnej części.

Kobiety o trójkątnej twarzy powinny unikać oprawek o prostej i pogrubionej górnej krawędzi. Najlepiej sprawdzają się okrągłe lub zaokrąglone oprawy Ana Hickmann. Często wybieranym rozwiązaniem są również modele o kształcie kociego oka.

Kobiety o owalnej twarzy mają bardzo łatwe zadanie. W tym przypadku każdy rodzaj opraw marki Ana Hickmann będzie idealnie pasował do rysów, dzięki czemu zyskuje się wybór spomiędzy wielu najróżniejszych wariantów. Przy wyborze upragnionych okularów warto jednak pamiętać, aby oprawa była co najmniej tak szeroka jak najszersze miejsce twarzy.

Posiadaczki kwadratowej twarzy powinny unikać kanciastych i geometrycznych opraw okularów. Najlepiej sprawdzą się okrągłe lub owalne modele Ana Hickmann. Warto również rozważyć okulary w kształcie kociego oka lub równie popularne pilotki.

W przypadku podłużnego kształtu twarzy należy stosować zabiegi, dzięki którym optycznie uda się skrócić twarz. Najlepszymi oprawkami do uzyskania takiego zabiegu są owalne warianty. Warto rozważyć również okulary prostokątne lub w kształcie kociego oka, które ma w swojej ofercie Ana Hickmann. Należy także wystrzegać się przy tym okularów o małych oprawkach.

Oprawki okularowe w połączeniu z soczewkami korekcyjnymi są wyrobem medycznym przeznaczonym do korygowania wad wzroku. Podmiot reklamujący: AVIS Wojciech Kurpiel. Producent: United Vision Sp. z o.o.